Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Problem rashladne tekucine-GLAVA SREDJENA!-trebam savjet

Početnik
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

ma to ti i jest najpametnije,odvezi reklamiraj i to je to...Platio si i nemas se sta zafrkavat ;)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

Druze stvarno mi je zao...da mi se desilo nesto slicno ili da mogu pomoci pomogao bih...ovako ti samo mogu pozeljeti da to sto prije rijesis, jer stvarno nemas srece, sve te neki belaji prate....
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

ma najgore je sto nece rijesit, mogu ja reklamirat do sutra, samo bulje pod haubu ko blentavi, vidi se da ne znaju sta radi:icon_confused:
ima ovaj moj komsija, koji mi je uveliko to i radio tamo u servisu, ali i on jadan ne moze sve, cim pocne nesto da mi radi dovezu mu drugo auto, dodji vidi ovo, vidi ono
danas mi je rekao posto mora na dzenazu da dovezem sutra, pa cemo gledat,trazit ce cijeli dan, valjda nadju nesto

ne znam jesam li ja baksuzan toliko, ili je sve ovo... ne znam ni sam sta vise da mislim
mozda sam necim zasluzio ovo da mi se desava:icon_mad:

melvin je napisao(la):
Druze stvarno mi je zao...da mi se desilo nesto slicno ili da mogu pomoci pomogao bih...ovako ti samo mogu pozeljeti da to sto prije rijesis, jer stvarno nemas srece, sve te neki belaji prate....

tacno tako, sve belaj za belajo, sad napravim ovo, ako se mogne napravit, i auto u oglase, kupit cu golfa II i ko mu jebe mater, makar njega mogu sam popravljat
 
Početnik
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

Idi ba kupi svog keca eno ga tam kod komunalnog parkiran stoji..I neces imat belaja snjim ha ya
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

Lija je napisao(la):
Idi ba kupi svog keca eno ga tam kod komunalnog parkiran stoji..I neces imat belaja snjim ha ya

nije ono moj kec, moj kec je slupan u maglaju, mozda je do sada i presovan
 
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

Evo čitam ovo sve i žalosno bgm.
Ja nemogu zamislit da povjerim auto nekome da mi radi oko motora.
Sreca pa mi je stari automehanicar pa mu ja pomazem kad je rijec o mome autu i znam sve kako je uradjeno,
Zaista ti zelim da to sve sredis sretno;)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

Prodam ti ja puga, dajem garanciju:D

Nema tu pravila, svaki polovnjak je mačak u vreći. Svako auto koje sam do sada kupio je imalo nekih problemčića, bože moj.

Glavu gore;)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

u potpunosti se slazem sa zelom, polovnjak je polovnjak,i ulaganja moraju postojat, sad sto je ovo kod mene preslo sve granice druga je prica:lol::lol::lol:
ima Boga, rijesit ce se valjda
 
Početnik
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

ja msm da ti je sve to zbog ovog avatara :D...A to jbga macak u vreci i meni je tako bilo sam sto sam ja sa 400km prosao i sve dobro ;)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

jebes avatar, on je tu prvenstveno zbog tebe, pa onda jos jednog clana foruma, al nista posebno, slika ko slika:D

bit ce valjda nesto, ulozio sam para u auto, fkt sam ulozio, skoro je sve novo na njemu, na motoru je tesko pokazati neki dio koji nije zamijenjen, ne sto je trebalo nego sto sam ja tako htio, sad je ovaj belaj, ali sam siguran da ce se rijesiti
samo je bitno nahodati na problem, valjda sutra otkrijemo nesto
lakse bi mi bilo da znam sta je, nema veze koliko je para, ako ne budem mogao platit nek stoji auto dok ne budem imao love, ali makar da znam
ovo sto sam ulozio mi je vec pojebalo sve planove za ljeto, nema ljetovanja, nema odlaska na SR takmicenja i jos nekih stvari koje su trebale biti odradjene, ali boze moj, prezivit cu i ovaj smarajuci dio zivota
 
Početnik
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

i-love-haters.jpg
:D:D :cool:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

posteno, nikad se nisam bunio, niti sam kad sta rekao, eto da ti nisam rekao ne bi ni znao da si jedan zbog kojih sam stavio ovaj avatar:cool::icon_exclaim:
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

evo kako ćeš pravilno ozračiti sistem.
naspeš tečnost na maksimum, zavrneš čep na maksimim i ostaviš auto da radi na leru dok god se ne upali ventilator na hladnjaku. nakon toga ohladiš motor i pokazaće ti se pravi nivo tečnosti u boci,dospeš koliko fali i to je to.
sav vazduh koji ima u sistemu on izbaci nakon paljenja ventilatora, a čep ne popuštaj jer to nema funkciju.
vozio sam 1,9tdi zadnjih 11 godina pa znam kako sigurno ozračiti sistem.
javi da li je imalo efekta.

poz;)
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

:lol: Cuj Opel da baca Vw u kantu..
 
Član
RE: Problem rashladne tekucine-Nakon zamjene dihtunga glave opet fali vode??

neka ba, ja nisam stavio taj avatar da bih se svadjao s nekim, bolim ja sva auta, bilo koje marke, al to ovdje nije tema sad;):icon_exclaim:

bubibl- je napisao(la):
evo kako ćeš pravilno ozračiti sistem.
naspeš tečnost na maksimum, zavrneš čep na maksimim i ostaviš auto da radi na leru dok god se ne upali ventilator na hladnjaku. nakon toga ohladiš motor i pokazaće ti se pravi nivo tečnosti u boci,dospeš koliko fali i to je to.
sav vazduh koji ima u sistemu on izbaci nakon paljenja ventilatora, a čep ne popuštaj jer to nema funkciju.
vozio sam 1,9tdi zadnjih 11 godina pa znam kako sigurno ozračiti sistem.
javi da li je imalo efekta.

poz;)

radio sam tako, vidim ja da se poslije paljenja ventilatora smanji nivo, dospem vode, i opet poslije paljenja padne, nemoguce da ima toliko zraka. nesto nije dobro, il nisu dobro odradili il ne znam sta je:icon_confused:
 
Top