Problem golf 4 TDI PD trese u voznji, vibrira...POMOC

Problem golf 4 TDI PD trese u voznji, vibrira...POMOC

Član
E ovako ljudi da javim kakvo je stanje..svoje dizne sam odnio kod Zufera u Visokom,tacnije u Seoči i covjek mi je bas danas javio da ih je sredio tj. reparirao i nabacio novi set gumica, takodje moram zamijeniti klackalice koje su kod mene otisle jer ako ih ne zamjenim odose dizne opet u k**** i stvarno svaka cast covjeku ima znanje i masine malo je reći, takodje da ne bih ostao duzan, na dijagnostici se otkrilo da je motor AXR a ne ALH kako pise u saobracajnoj..hvala svima koji su mi sa foruma davali savjete i pomagali...

Haj Bgt nam javi ako bude problema poslije s tim "repariranim" diznama i u slucaju da bude, javi hoce li ti priznati garanciju na uradjeni posao, et, zivo me zanima jer meni do sad nikad nije priznata garancija, uvijek nadje neki razlog zasto su te iste dizne otisle, kao u tvom slucaju, "lose klackalice".
 
Super Moderator
to isto ko i s turbinom kad odneses nadje milion stvari da si ti kriv. u onom garantnom listu citava stranica stvari kad garancija ne vazi, i bukvalno ne ostaje nista na sta garancija vazi hahaha :D al eto nadam se da ce sve biti ok
 
Član
Pa dobro to sam napisao ako covjek nece javno da kaze :p mene je na 1.5 dci izaslo po 100e 4 dizne i pumpa, slali smo u Sabac jer kao ovde to niko ne radi kako treba, a kroz mjesec dana mi ponovo problem s 2 dizne i posaljem ih kao reklamaciju ali mi nije uracunao garanciju jer nisam oprao rezervar i promjenio filter goriva i opet 200e.. Tad sam Zufera zvao al mi nije rekao tacnu cijenu jer zavisi kaze u kakvom je stanju zato me zanima.. Pozz
 
Član
Garanciju zaboravi gdje god budes radio, ja sam se sto puta u to uvjerio, kao sto rece allroad, uvijek nadju izgovor, uvijek svale krivicu na tebe. Meni su kod Zufera uzimali 100km + staru diznu + gumice za dizne. I do sad, najbolje sam prolazio sa polovnim diznama + nove gumice i rahat, nikad nisam imao problema, a dizne polovne idu vec po 80km.
 
Član
Garanciju zaboravi gdje god budes radio, ja sam se sto puta u to uvjerio, kao sto rece allroad, uvijek nadju izgovor, uvijek svale krivicu na tebe. Meni su kod Zufera uzimali 100km + staru diznu + gumice za dizne. I do sad, najbolje sam prolazio sa polovnim diznama + nove gumice i rahat, nikad nisam imao problema, a dizne polovne idu vec po 80km.
Ma nisam mogao da nadjem nigdje ovu oznaku polovne i opet se bojim u kakvom ce one biti stanju zato nisam ni kupovao..a moje su dobro ubrizgavale naftu msm na dijagnostici, samo sto cu popucali ovi gore osiguraci tj federi i klackalica se pojela na dijelu gdje se doteze gore dizna... u subotu idem kod Zufera da mi sve postavi pa javim...pozz
 
Član
A poslije Zufera rješavaj broj motora....i onda ljudi hvale Volkswagen...u pm.
Sta da rijesavam? :D Kako? Vjerovatno je ubacen drugi motor ili ko zna sta je vec radjeno...mozda je i greskom pogresno u saobracajnu upisano...nemam vise sredstava da ulazem u auto..tako da ide ovako kako je sad :D samo nek vuce i ne trza ;)
 
Član
Ako ti se ne slaže ono šta piše u saobraćajnoj i šta piše na samom motoru možeš imati problema....već pri prvoj ozbiljnijoj policijskoj kontroli ili svakom narednom tehničkom pregledu.
 
Član
Ako ti se ne slaže ono šta piše u saobraćajnoj i šta piše na samom motoru možeš imati problema....već pri prvoj ozbiljnijoj policijskoj kontroli ili svakom narednom tehničkom pregledu.
Broj na motoru je pokusao majstor da nadje ali nije uspio, msm zna on gdje stoji ali je toliko pod naslagama neke hrdje ili cega li da nije mogao ocistiti a pokusavao je.. a kod nas ti iskreno da ti kazem i ne ide na tehnicki auto.. samo napise da je bilo...tako je do sad bilo kod mene bar :D
 
Super Moderator
Ma neces imat problema samo gas :D kod mene je isto drugi broj motora jer sam ubacio drugi motor, samo sto imam papire od tog motora u autu regularne i ovjerene, al registrovo sam normalno
 
Top