Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

a moze se na primjer,,,kada bude zaj kalemdar gotov,,postaviti ovdje na forum taj file kalendara ili sve te slike u zip-u(rar-u),,,pa ko hoce skine sebi i odnese da se izradi kalendar,,,i jos moze sebi usput svaki mjesec mijenjat wallpaper na compu,,,,da li bi tako moglo?
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Tako bi trebalo bit,a ako ovi "sa vrha" odluce zaradit sta onda mo's to zaboravit :icon_biggrin:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova f

"O tom po tom"...Nemamo mi tu sta zaraditi iskreno...Cijena kalendara + postarina pihihi jos da i nas ima onda bi za kalendar trebali izdvojiti cijelo bogatstvo...Ja bih se zadovoljio kad bi odziv bio veliki i uspjeh dobar-ocekivan...
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Pa onda postavite file na forum pa nek si stampa ko hoce,a kome je mrsko stampat eh onda mu naplatite ;)
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

i ja isto mislim da samo trebaju biti tunirana auta al eto
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

meni je glupost da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec.
sta npr Igy-jeva Ibiza pobijedi u npr Januaru i Maju hocel bit jedno te isto auto na kalendaru:icon_question::icon_question:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

GreenDevil je napisao(la):
meni je glupost da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec.
sta npr Igy-jeva Ibiza pobijedi u npr Januaru i Maju hocel bit jedno te isto auto na kalendaru:icon_question::icon_question:

imaju pravila, procitaj...:icon_biggrin:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

srdjo je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
meni je glupost da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec.
sta npr Igy-jeva Ibiza pobijedi u npr Januaru i Maju hocel bit jedno te isto auto na kalendaru:icon_question::icon_question:

imaju pravila, procitaj...:icon_biggrin:

pa nisam ja napisao nista za pravila vec da mi je glupost to da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec. ja sam postavio jednu sliku i to je dovoljno, ne moram ja pobijedit mada se zna unaprijed ko ce bit na tom kalendaru(stari forumasi) i ne mislim da je to namjestaljka(nedaj Boze) vec da ce svako prije glasat za Igy-ja,Lovera,nOKe-ta ....... nego npr za mene ili slicne meni koji samo pratimo forum i napisemo poneki post i slucajno postavim koju sliku sta sam uradio na autu.pozzzzz
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ja sam te razumeo da si htio da kazes da ce jedno auto biti vise puta postavljeno u kalendaru...zato sam ti rekao da procitas pravila, jer tamo pise da nemoze jedno auto da pobedi u 2 meseca...tj ako pobedi, stavlja se samo jedna slika, a tamo se uzima drugoplasirani;)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Ako procitate pravila uvidjet cete da tamo ima definisana tacka u slucaju da se desi da 1 te isti auto ima pobjedu u 2 mjeseca...Samo procitati malo i sve OK...Pobjedit ce najbolji u to ne sumljam...;)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

http://www.bhtuning.com/pravila-kandidovanja-fotografija-i-pravila-glasanja-molimo-procitajte-t-31086.html
 

IGY

Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

pa valda smo daaavno svi shvatili da jedno auto moze biti samo jednom na kalendaru, a moze se kandidovati za svaki mjesec
 
BHT Ovisnik
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

meni to malo glupo al eto,bolje da svatko odabere jedan mjesec gdje ce stavit sliku i gotovo,svima lakse za odabrat i za taj mjesec tk je pobjednik i gotovo,al tko sam ja tu da se pitam...:icon_smile:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Ja sam bio zamislio tako, 1 fotka 1 mjesec, no eto slozili smo se da promjenimo to, napravili tacku u pravilima koja definise i taj dio "STA AKO" i zdra'o...Kratko i jasno...Neka se svi takmice, neka najbolji pobijede! Bit ce ako Bog da super! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top