Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

odlicna ideja... svaka cast;);)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova f

GreenDevil je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
meni je glupost da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec.
sta npr Igy-jeva Ibiza pobijedi u npr Januaru i Maju hocel bit jedno te isto auto na kalendaru:icon_question::icon_question:

imaju pravila, procitaj...:icon_biggrin:

pa nisam ja napisao nista za pravila vec da mi je glupost to da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec. ja sam postavio jednu sliku i to je dovoljno, ne moram ja pobijedit mada se zna unaprijed ko ce bit na tom kalendaru(stari forumasi) i ne mislim da je to namjestaljka(nedaj Boze) vec da ce svako prije glasat za Igy-ja,Lovera,nOKe-ta ....... nego npr za mene ili slicne meni koji samo pratimo forum i napisemo poneki post i slucajno postavim koju sliku sta sam uradio na autu.pozzzzz



Sve to oki..Al ruku na srce i reci zar nisu lijepi ti auti??
Pa pogledaj samoo..Nodi ima prekrasne slike BmW-a,Igy pa Roki sve su to slike za 5...Ako ce da bude kalendar nek bude sa lijepim slikama na lijepim mjestima..I naravno kompletno auto..
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

^ bit će objektivno glasanje a logično da će rijetko ko glasati (bar rijetko ko normalan) za nekog od 'havera' ako slika h kurcu ne valja a recimo pored nje nekoliko veličanstvenih fotki, pa mislim, samim tim glasom će ostali članovi foruma moći procijeniti tu osobu i na taj način gledati na njegove buduće postove itd, obraz nije guzica da se zbog toga izgubi :D
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ne znam jel mjesto za post
ali nodiash i igy imaju hebeno dobre slike
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

jeste, ovdje je mjesto, i roki ima drama fotki, i trizex jednu moćnu, bit će teško a rok prijave je otvoren još čak 12 dana (ovo dosad skupljeno sve u 1-2 dana) sad će se svi bacit na fotoshooting i bit će to spektakularno :icon_biggrin:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

u pravu si i roki i noke
moglo bi jos bolje ali ima tu jos mnogo dobrih auta ali steta slike su da kazem stock
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Ima predobrih slika. Bit ce ovo jedan *eben kalendar :D:cool:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

s1ck je napisao(la):
u pravu si i roki i noke
moglo bi jos bolje ali ima tu jos mnogo dobrih auta ali steta slike su da kazem stock

pa zbog toga smo 'angazovali' fotografe, da ljepotu automobila prenesu u elektronsku formu, samo je potrebno ili da se vlasnici jave il cemo ih mi traziti ukoliko bude bilo potrebno mada mislim da nece :D
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ibizasa je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
u pravu si i roki i noke
moglo bi jos bolje ali ima tu jos mnogo dobrih auta ali steta slike su da kazem stock

pa zbog toga smo 'angazovali' fotografe, da ljepotu automobila prenesu u elektronsku formu, samo je potrebno ili da se vlasnici jave il cemo ih mi traziti ukoliko bude bilo potrebno mada mislim da nece :D

;)
 

IGY

Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova f

black_devil je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
meni je glupost da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec.
sta npr Igy-jeva Ibiza pobijedi u npr Januaru i Maju hocel bit jedno te isto auto na kalendaru:icon_question::icon_question:

imaju pravila, procitaj...:icon_biggrin:

pa nisam ja napisao nista za pravila vec da mi je glupost to da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec. ja sam postavio jednu sliku i to je dovoljno, ne moram ja pobijedit mada se zna unaprijed ko ce bit na tom kalendaru(stari forumasi) i ne mislim da je to namjestaljka(nedaj Boze) vec da ce svako prije glasat za Igy-ja,Lovera,nOKe-ta ....... nego npr za mene ili slicne meni koji samo pratimo forum i napisemo poneki post i slucajno postavim koju sliku sta sam uradio na autu.pozzzzz



Sve to oki..Al ruku na srce i reci zar nisu lijepi ti auti??
Pa pogledaj samoo..Nodi ima prekrasne slike BmW-a,Igy pa Roki sve su to slike za 5...Ako ce da bude kalendar nek bude sa lijepim slikama na lijepim mjestima..I naravno kompletno auto..

za sve se slazem a za ovo pogotovo, vecina slika su polovicne i nekompletirane, no zato postoji i glasanje
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova f

IGY je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
meni je glupost da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec.
sta npr Igy-jeva Ibiza pobijedi u npr Januaru i Maju hocel bit jedno te isto auto na kalendaru:icon_question::icon_question:

imaju pravila, procitaj...:icon_biggrin:

pa nisam ja napisao nista za pravila vec da mi je glupost to da se jedno auto kandiduje za svaki mjesec. ja sam postavio jednu sliku i to je dovoljno, ne moram ja pobijedit mada se zna unaprijed ko ce bit na tom kalendaru(stari forumasi) i ne mislim da je to namjestaljka(nedaj Boze) vec da ce svako prije glasat za Igy-ja,Lovera,nOKe-ta ....... nego npr za mene ili slicne meni koji samo pratimo forum i napisemo poneki post i slucajno postavim koju sliku sta sam uradio na autu.pozzzzz



Sve to oki..Al ruku na srce i reci zar nisu lijepi ti auti??
Pa pogledaj samoo..Nodi ima prekrasne slike BmW-a,Igy pa Roki sve su to slike za 5...Ako ce da bude kalendar nek bude sa lijepim slikama na lijepim mjestima..I naravno kompletno auto..

za sve se slazem a za ovo pogotovo, vecina slika su polovicne i nekompletirane, no zato postoji i glasanje

po mom misljenju do sada imaju samo 4 ozbiljna konkurenta za kalendar a 12 mjeseci! valjda ce biti sta od tog slikanja :icon_question:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

;) Imamo jos 12 dana nadam se da ce u tih 12 dana pristici tona dobrih fotografija, da se uduzimamo i dvoumimo oko glasova ;)
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Super ideja svidja mi se samo imam jedno pitanje, kao sto znate da imam dva razlicita projekta na istom autu i imam pravo dobre slike i narandjasto crnog i plavog bimera. Kakva se pravila sad odnose na mene? Mislio sam plavog prijaviti za neke recimo zimske mjesece a narandjasto crnog za toplije dane:icon_smile:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Koliko sam ja skonto moras predat sliku onakvog auta kakvo je sad,eh sad ne znam.

I ne bi bilo fer da se ISTo auto nalazi na dva mjeseca,pa taman se radilo i o dva razlicita projekat,ima dovoljno dobrih auta da nema potrebe da se jedan koristi dva puta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top