Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

samo opet niko pravila necita pise samo jedna slika samo za jedan mjesec i u svakom mjesecu skoro iste slike :icon_rolleyes: od istih osoba
 
BHT Ovisnik
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ja sam stavio jednu sliku ad nije toliko ruzna pozadina u mart,jesam li obavio svoju duznost,jel to to ?
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

brecoo...ljudii..ne citaju pravila nikakoo...

JEDNA SLIKA IDE
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

dobra je ova ideja :cool:

ja mislim da tu ne treba izmisljati toplu vodu, vec da se kandiduje nekih 50-60 slika, i da administacija foruma sacini ziri koji ce izabrati 12 auta za 12 mjeseci i to je to ...

mnogo jendostavnije i preglednije nego za svaki mjesec posebno ...

mogu i svi clanovi foruma glasati za neku od tih 60 slika, pa onda nema ni potrebe za zirijem...

vani je to ustaljena praksa da izlazi kalendar foruma koji clanovi foruma mogu kupiti po prihatljivoj cijeni...

pozz i sretno u realizaciji
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

silverstar je napisao(la):
dobra je ova ideja :cool:

ja mislim da tu ne treba izmisljati toplu vodu, vec da se kandiduje nekih 50-60 slika, i da administacija foruma sacini ziri koji ce izabrati 12 auta za 12 mjeseci i to je to ...

mnogo jendostavnije i preglednije nego za svaki mjesec posebno ...

mogu i svi clanovi foruma glasati za neku od tih 60 slika, pa onda nema ni potrebe za zirijem...

vani je to ustaljena praksa da izlazi kalendar foruma koji clanovi foruma mogu kupiti po prihatljivoj cijeni...

pozz i sretno u realizaciji

i sam sinoc razmisljam o ovakvoj ideji sto sejo navodi....ionako mozemo samo po jednu sliku postaviti bez obzira na 12 kategorija (mjeseci), pa zarr nije bolje "uvaliti" sve u jednu gomilu, onda na glasanje i neki ziri i eto....
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Triza promjenili smo pravilo...Procitaj sada pa stavljaj fotke...Pozzzzzzz

Samo citajte pravila i sve ce biti OK...Molim vas za malo strpljenja dok se uhodamo...

http://www.bhtuning.com/pravila-kandidovanja-fotografija-i-pravila-glasanja-molimo-procitajte-t-31086.html
 
Administrator
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ne mogu sve ovo citati :lol:
da josd malo zakuhamo :lol:
a sta mislite da stavljamo 3-5 sllika projekta pocetak -kraj za svaki mjesec po jedno auto
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ja postavio sliku od auta u februar da se kandidiram samo i kako vidim moj cijeli post je izbrisan nema objasnjenja ni sta ni kako ni zbog cega mi je obrisana kandidatura :icon_rolleyes: tako da odustajem od ovog projekta sretno Vam dalje
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Procitaj pravila..Ako svi postoju, postuj i ti! Predstavi prvo svoj auto u garazi pa onda kandiduj fotografiju, NHF
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

roki_actros je napisao(la):
Procitaj pravila..Ako svi postoju, postuj i ti! Predstavi prvo svoj auto u garazi pa onda kandiduj fotografiju, NHF

ja garazu nestavljam iz privatnih razloga i to sam jos davno rekao a pola clanova zna sta vozam i vidjeli su me tako da nemam razloga da se pravdam ili sta vec
 
Legend
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

sad sam gledao malo slike u nekim temama bice tesko odluciti za koju sliku glasati a pogotovo gdje je rokijev reno i crveni kadet;)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

@mirza_mali: Nemas se ti sta pravdati, pravila su takva i sta mozemo...Onda vecina ljudi moze postaviti neki auto i hajmo glasati..Ne ide tako...Pozzzz NHF
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

eto i moje 3 slike su okacene pa sta bude, ne nadam se nicemu al et, nek stoje...:icon_biggrin:

prvi sam stavio u Januaru i nadam se da niko vise nema slika sa snijegom:D
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

trebali ste one mjesece fino poredati
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Sporting je napisao(la):
trebali ste one mjesece fino poredati

to bi onda podvrgnulo gomilanju posla administraciji a nemamo bas puno vremena za realizaciju cijelog projekta tako da je i ovako odlično, ssamo malo više pažnje čitanju posvetiti i da se ne promaši tema u kojoj se želi postaviti nominacija i.... to je to :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top