Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Postavljeni su mjeseci po redu, no kako se pisu novi postovi ta tema ide na vrh...
 
Početnik
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

mislim da ce to bit kalendar Vw-a-:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

roki_actros je napisao(la):
Postavljeni su mjeseci po redu, no kako se pisu novi postovi ta tema ide na vrh...

roki ako ti nije mrsko pobrisi one postove tipa 'glas za...' ili 'dobra slika' i slično, nek ostaju samo kandidovane slike a uskoro ce ih biti jos posto ce se dosta clanova baciti u profi photo shooting :D

EDIT: izgasi i ove pullove za glasanje, tek 25 ih opet treba postavit i rok do 30og :)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova f

bravof je napisao(la):
mislim da ce to bit kalendar Vw-a-:icon_rolleyes:

pa sta si mislioo... VW je auto :))))

salim se..ma nece ima dobrii auta i bez VW al zna se koje na celu..
 
Početnik
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova f

black_devil je napisao(la):
bravof je napisao(la):
mislim da ce to bit kalendar Vw-a-:icon_rolleyes:

pa sta si mislioo... VW je auto :))))

salim se..ma nece ima dobrii auta i bez VW al zna se koje na celu..


super onda,ima da cvate posao...sretno..:icon_biggrin:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Sad cu da pobrisem sve bespotrebno....Polovi ce biti i dalje samo 25.11.2009 godine u 00:00 sati ce se resetovati te ce poceti glasanje...
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

jest fkt nemoj te tamo nista pisati, samo slika i to je to...
nema potrebe da komentarisete
 

IGY

Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ersan_sa je napisao(la):
IGY sineeeeeeeeeeeeeee

kada cemo jedan photo shooting da odradimo ???

sine kad god hoces
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

kako može jedno auto biti prijavljeno
za 5 različitih mjeseci. šta se desi ako se izglasa
da jedno auto bude npr na januaru i martu,
to ne kontam nikako.
ima dosta ljudi koji se prijave skoro za
čitavu kalendarsku godinu
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Ima zackoljica u pravilima, ako procitate uvidjet cete to...

"# Jedan automobil može biti izabran (pobjediti) samo jedan put
# Ukoliko dođe do odabira (pobjede) jednog automobila na više konkursa, konačno će bit odabran za onaj mjesec za koji je imao najviše glasova a za ostale će se izabirati drugoplasirane fotografije pod uvjetom da nisu u sukobu s istim pravilom
# Glasanje će se moći vršiti samo u za to predviđenom roku"
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

roki_actros je napisao(la):
Ima zackoljica u pravilima, ako procitate uvidjet cete to...

"# Jedan automobil može biti izabran (pobjediti) samo jedan put
# Ukoliko dođe do odabira (pobjede) jednog automobila na više konkursa, konačno će bit odabran za onaj mjesec za koji je imao najviše glasova a za ostale će se izabirati drugoplasirane fotografije pod uvjetom da nisu u sukobu s istim pravilom
# Glasanje će se moći vršiti samo u za to predviđenom roku"

onda je u dure, ali ima svega od običnih fabričkih auta do antituninga
ne bih nikoga da uvrijedim samo iznosim svoje mišljenje.
a valjda je logično da na tuning forumu budu tjunirana i prerađena
tj modifikovana auta kao iceman, adnan, igy, sema i drugi ,a ne neki krševi koji se masovno postavljaju za kandidate.
stavi štopke ili felge i misli da je tjunirao auto, meni je to :lol:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

^ svatko ima pravo kandidovanja ALI pobjedjuju samo oni koji skupe najvise glasova :icon_biggrin:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Upravo!

Kandidirat ce se bilo ko,a glasaci ce odluciti koji im se najvise svidja.Ja bi npr radije glasao za "obicno" auto ali izvrsno fotkano,da je milina gledat tu fotku mjesec dana nego neke izvrsno auto ali grozno fotkanu da mi se smuci svaki put kad pogledam "koji je danas" :icon_biggrin:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

erol_brcak je napisao(la):
Upravo!

Kandidirat ce se bilo ko,a glasaci ce odluciti koji im se najvise svidja.Ja bi npr radije glasao za "obicno" auto ali izvrsno fotkano,da je milina gledat tu fotku mjesec dana nego neke izvrsno auto ali grozno fotkanu da mi se smuci svaki put kad pogledam "koji je danas" :icon_biggrin:

da bi izvrsno auto imalo i izvrsnu podlogu (fotku) za to je zaduzena ona tema za prijavljivanje fotografa i dizajnera

jer ce se ukoliko za neki mjesec budu samo stock auta angazovati profi tim kako bi bilo vise nominacija :D ha ya :icon_biggrin:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

pa od najobicnijek kalendara napravite problem ccc fino vam covjek napisa procitajte pravila, postavite slike ako imate i gotova stvar ako vas izglasaju dobro je ako ne cekajte iducu godinu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top