Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

@Iceman ^ automobil mora biti onakav kakav je trenutno :D

to ti je slicno kao pravilo za photoshop, dakle bez ikakvih izmjena felgi u ps-u, spustanja itd, znaci kakvo je takvo je !

(a ti da svoje slikas nogom ono mora dobro ispast :D)
 

JD.

Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Igy stavi ti onda neku sliku mog sporeta :)
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

:cool: za ideju, ako treba jos nesto oko stampanja, mogu i ja pomoci
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Hvala ibizasa, stvarno si se aktivno ukljucio u projekat, svaka cast...Hvala svima, postavit cemo kad bude trebala pomoc, svakako da cete biti ukljuceni u sve sfere! ;)
 

IGY

Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

JD. je napisao(la):
Igy stavi ti onda neku sliku mog sporeta :)

pa stavi ti, imas ih sve
svakako ce se obradzivati :D
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

^ da, samo nabaci slike, neke su toliko dobre tamo da ih je po meni grijeh ditrati :D
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

tek sad vidjoh da je stefan obradio sliku mog auta...pa ako je moguce da mi je posalje u full rezoluciji...extra je...svaka cast...:cool:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Pitanje, zasto nema na svakom mjesecu poll da se glasa za slike i zasto je recimo na nekom mjesecu postavljeno 7 slika a na pollu postavljena samo dva auta... zar ne mislite da ce ta dva auta biti vec u prednosti od ostalih jer se za njih glasa lupam vec 10 dana a za ostale ce se moci lupam 4 dana i dosta raje ce potrositi svoje pravo glasa...
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

^ to je testni pull i bit ce izbrisan kada se zatvore konkursi, znaci to sad veze nema sa glasanjem jer se nece uvazavati, napravit ce se novi pullovi i prema ovom dole rasporedu (iz pravila) ce se sve biti odrzano

# Rok za kandidovanje (nominaciju) fotografija je 25.11.2009. godine do 23:00 h
# Glasanje će biti otvoreno od trenutka zatvaranja nominacija do ponoći 30.11.2009. godine
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ibizasa je napisao(la):
^ to je testni pull i bit ce izbrisan kada se zatvore konkursi, znaci to sad veze nema sa glasanjem jer se nece uvazavati, napravit ce se novi pullovi i prema ovom dole rasporedu (iz pravila) ce se sve biti odrzano

# Rok za kandidovanje (nominaciju) fotografija je 25.11.2009. godine do 23:00 h
# Glasanje će biti otvoreno od trenutka zatvaranja nominacija do ponoći 30.11.2009. godine

ok, hvala na obrazlozenju.

pozz
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

np :D

potrudi se slikati maKinu, siguran sam da bi visestruki prvak nasao svoje mjesto na kalendaru u plavom ruhu :D
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ibizasa je napisao(la):
np :D

potrudi se slikati maKinu, siguran sam da bi visestruki prvak nasao svoje mjesto na kalendaru u plavom ruhu :D

Postavio sam jednu sliku za januar mislim da je dovoljno ne zelim da se guram u ostale mjesece iz postovanja prema ostalim clanovima.
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

trebao si tu sliku staviti za neki od toplijih mjeseci, pise u pravilima da sadrzaj fotografije mora biti tematski u skladu s mjesecom (po godisnjim dobima) za koji se postavi :D

stavi je za svaki mjesec od maja do septembra i ne brini se ako pobjedi vise puta bit ce izabrana samo za onaj mjesec na kojem je postigla najvise glasova jer se jedno auto moze samo jednom pojaviti na kalendaru :D

u pravilima je to obrazlozeno a ti je samo kandiduj jos negdje jer je tesko da moze proci za januar a iza raja u kratkim rukavima :D
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ibizasa je napisao(la):
trebao si tu sliku staviti za neki od toplijih mjeseci, pise u pravilima da sadrzaj fotografije mora biti tematski u skladu s mjesecom (po godisnjim dobima) za koji se postavi :D

stavi je za svaki mjesec od maja do septembra i ne brini se ako pobjedi vise puta bit ce izabrana samo za onaj mjesec na kojem je postigla najvise glasova jer se jedno auto moze samo jednom pojaviti na kalendaru :D

u pravilima je to obrazlozeno a ti je samo kandiduj jos negdje jer je tesko da moze proci za januar a iza raja u kratkim rukavima :D

A da ih u fotoshopu obucem u djeda mraz odijela???:lol:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

imao si madzide onu sliku gdje si "snijeg " stavljao ispod auta, okolo auta :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top