Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Konacno nesto super da se pokrene
sto se tice slikanja
za podrucije Sa i oko Sa evo slikanje od mene, obrada od nekog ko malo bolje obrradom barata jer tu sam malo slab
BTW imam nekih fotki od nedavno Astre JD i Niksinog voznog parka :cool:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Odlična ideja ;)
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

idea na nivou extraaa...
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

IGY je napisao(la):
Konacno nesto super da se pokrene
sto se tice slikanja
za podrucije Sa i oko Sa evo slikanje od mene, obrada od nekog ko malo bolje obrradom barata jer tu sam malo slab
BTW imam nekih fotki od nedavno Astre JD i Niksinog voznog parka :cool:

kandiduj ih u narednim danima obavezno, cim to roki uredi tamo sve :D ako je moguce ubacit moderatora za odredjeni dio foruma e'o ja se dobrovoljno prijavljujem za sekciju kalendar da budem rokiju na usluzi istovremeno da vodimo racuna o spamu zajedno i tako dalje :D

mislim da su se pravila vec sklopila i da bi uskoro mogla biti usvojena tako da ce cijeli projekt poceti cim' prije :D
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Cek jel znaci moze se postavljat vlastite fotke al drugih clanova?
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

erol_brcak je napisao(la):
Cek jel znaci moze se postavljat vlastite fotke al drugih clanova?

moze :D

ako neko od osoblja posumnja u ispravnost obavjestit ce te i traziti ti link od clana foruma koji je vlasnik ili temu u kojoj se nalazi ta slika

zanci najbitnije je da je auto sa foruma i da u rezervi imas istu tu sliku ali u VELIKOJ rezoluciji :D

EDIT: stos ovako kasno budan jebote, hahahah
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

pih,nije ovo nista,rekord mi je do pola 7 :D

Uostalom,stas ti ?:D
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

erol_brcak je napisao(la):
pih,nije ovo nista,rekord mi je do pola 7 :D

Uostalom,stas ti ?:D

:lol::lol::lol::lol:

ja sam tu da ispitujem :lol::lol:

''obaveze'' :D fax pa noc prije ispita se uci i u pauzi il na forum il slusam muziku il veze nemam... ugl uskoro spavanje :D


jesi primjetio da 'j*ote' nije editovano i cenzurisano u ovom gore postu, zaspali deyini kodovi :lol:

jebote,

hahahaha evo ga opet
 

IGY

Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

hjoj ovih spamera
ja sam svaku noc do 8 ujutru
doduse radim :lol:
:icon_exclaim:
:spam:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

hahahahahahahahahahahah jebote,

:lol: :lol:

opomeni deyu za ovo h jebote,'
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Sori Igy moram i ja probat j*ote j*ote ja :lol:

Kvragu meni cenzurira :icon_evil:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ibizasa je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Extra ideja,nije odavno bolji bio prijedlog bio na forumu,evo unaprijed se ja javljam za bilo kakvu pomoc potrebnu sto se tice Sarajeva ;)

stig'o je meni neki materijal za vikendicu, treba prevuc kolicima nekih 6 kubika pjeska pa..... :lol: zaebajem se, evo nek roki vidi ovo oko formulacije 'natječaja', nek kaze kako mu se cini pa da to sto prije pokrenemo :D

:lol: gigant:lol::cool:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Nodii jes ti dobra ona slikaaa:icon_eek:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

IGY sineeeeeeeeeeeeeee

kada cemo jedan photo shooting da odradimo ???
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

odlicna ideja, nek se pokazu dobra auta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top