PRIČA BEZVEZE

PRIČA BEZVEZE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

RE: DOBRO A JEFTINO

Hahaha, e nek si ga naso! joj likova sto se pojavljuju na forumu, sa octaviama, bmw-ovima, passatima pa ovo je tuga i zalost!
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

WTF kako ga nadje de objasni i SIPi taj metod hahahahahaha imaginarni prijatelji s novim setovima plazmi hahah
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

da da poznajem ja jos jednog covjeka sto tvrdi da mu jaran najbolji zivi u ormaru... mozda da vas upoznam :)i on gotivi plazmu al keks :)
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

Pssst.. koristio sam staru-prastaru metodu...
Our minds become one...

[attachment=7217]
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

hahahahhaha koji je ovo kralj prebacio u humor tastatura mu se pozlatila :) :) zahvaljujem se drugu cobi jer mi je uljepso noc :D:D ajmo mu svi po + dati :)
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

E E E E E samo se vi zajebajte al čovjek je trulo bogat navodno da mu otac ima lanac benzinski a obožava škodu i kaže da nebi ništa drugo ni vozijo je su to SKULE SEM ŠKODE A VI nemojte na nacijonalnoj bazi
 
Član
Niko ovdje nije pobijedijo stvar je u tom sto pojedinci su malo priglupi za neke stvari A POKUŠAVAJU PAMETOVAT JER IM OGLAS NIJE PROŠO ILI VEĆ KOZNA ZAŠTO a potajno na privatnoj pošti se raspituju kako sta i koliko :D:D:D:D:D:Dtako da su sad ovo priče bez veze ikakve
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top