PRIČA BEZVEZE

PRIČA BEZVEZE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

ne moze nista biti dobro sto je jeftino... ja sam dao hiljadu maraka na xenone i farove sa lecom... xenoni bez lece nisu ubice ako raja ne digne farove,ali posto danas svi dizu i vecina ima rastimane farove to je druga prica.. sa socivom je bolje 50 puta..
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

C_A_T_T_O je napisao(la):
cobo je napisao(la):
Z750 je napisao(la):
e vala uopste mi se nesvidja ova slika....obicne i x. ma ne ide....

Slika je samo za inform.Ovo je prava razlika originalnih i Zokinih xenona (razlika ocita). Inace je sada kompletan Zokin xenon program na Octaviji.

Stavit' cu i te slike uskoro..

Pozz
Nemoj mi samo rec' da si fabricki xenon zamijenio sa ovim???:icon_eek:

Nisam. Fabricki xenon je na kratkim. Kit-ove sam ugradio na maglenke i duga. Nije ista boja (5000) ..
Fabricki sada rade kao svijece al to je Skoda :-((
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

EVO OCTAVIJA JE GOTOVA..XENONI SU TU A RAZLIKA IZMEDJU DANA I NOCI NE POSTOJI :))




ZOKA SVAKA ČAST I HVALA ZA POMOC!!!!









Sa Zokinim xenonima @uto je mnogo brze!
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

cobo, koliko ti zoka placa da mu radis marketing i reklamiranje po forumu u vidu postova ? :D
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

tibor987 je napisao(la):
cobo, koliko ti zoka placa da mu radis marketing i reklamiranje po forumu u vidu postova ? :D

Vjeruj mi da sam sve kod njega odradjeno DEBELO platio.Sto se tice svjetala PREZADOVOLJAN sam a njemu reklama vjerovatno ne treba..Radi on i bez nje. U svakom slucaju ON dobro naplacuje uslugu a Xenon (Made in Korea)prodaje po vjerovatno najnizim cijenama u BiH.

Zao mi je sto si moje navode shvatio kao "reklamu" sto svakako nisu :-(


Veliki pozz,
Coba
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

cobo je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
cobo, koliko ti zoka placa da mu radis marketing i reklamiranje po forumu u vidu postova ? :D

Vjeruj mi da sam sve kod njega odradjeno DEBELO platio.Sto se tice svjetala PREZADOVOLJAN sam a njemu reklama vjerovatno ne treba..Radi on i bez nje. U svakom slucaju ON dobro naplacuje uslugu a Xenon (Made in Korea)prodaje po vjerovatno najnizim cijenama u BiH.

Zao mi je sto si moje navode shvatio kao "reklamu" sto svakako nisu :-(


Veliki pozz,
Coba






Eh, to je moj Skodilak
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

cobo je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Coba druze dodji nam na BH Skoda Klub forum da se druzimo malo...

Hvala na ti pozivu.

Pozz :icon_smile:,
Coba

Coba vam ekipo ima skodu nabrijanu do bola nije ga ni registrovo već je bijo ful mnogo para uloženo u auto a napravljeno sa ukusom
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

a cobo je iz njemacke ili neke slicne eu zemlje ili je imaginari frend koji inace zivi u ormaru i iz njega izlazi samo kad nema nikoga :)
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

Coba igrom slučajnosti nailazi na mene kad su mu svi već uzeli pare dva seta debelo plaća u Sarajevu ugradnj u srevisu žestoko i kad je to sve završeno ono sve to NERADI a koštalo MEĐUTIM ČOVJEK JE UPORAN I POSTIŽEMO DA TO SVE  RADI I DOBIJA JEDAN EXSTRA AUTOOO NAPUCAN DO BOLAAA KAO STO REKO ULOŽENO A SA UKUSOM DA SE NE STIDI i strašno voli škodu
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

cobo sta ima u rumuniji kakav je zivot tamo imal naseg svijeta'?? :D:D obozavam prijatelje iz ormara :D one zamisljene to ti je stadij ludosti kad te svi napuste pa sebi izmislis jarane :D
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

Pike cobo je turcin vidis table.. al ja ga zovem rumun da se neko ne naljuti da nebude nes na nacionalnoj bazi..

Eto cobe sa jaranom..
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

nermin je napisao(la):
Pike cobo je turcin vidis table.. al ja ga zovem rumun da se neko ne naljuti da nebude nes na nacionalnoj bazi..

Eto cobe sa jaranom..

hahah ma ajd nema vezze sta je vazno je da on ima xenon program od zoke i da mu od xenona auto brze ide... :) posto li je tuning platio u skodinom RS odjelu :):) a frendovi su mu kulll vidi se da je u elitnom drustvu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top