PRIČA BEZVEZE

PRIČA BEZVEZE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

Za plazmu nisam jos cuo, a xenoni za 170 marki....nisam dosta bogat da kupujem smece...
 

IGY

Član
RE: DOBRO A JEFTINO

vala na slici se bas i ne vidi neka razlika
osim sto ovaj vozacev far malo vise baca na gore
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

pa de ti pricaj kolko je para ta plazma i kolko para bi kostalo da se ugradi u bmw e30 ?
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

zoka je napisao(la):
PLAZMA U VOZAČEVOM FARU TI JE 50W NAJSKUPLJ JE VERZIJA I KOŠTA 370KM KOMPLET ZNAM A DA JE VAMA POZNATO DA SU OBIČNI 35W A ONA JE NAPRAVLJENA JE DA JE TRPE AUTA KOJM PROCESOR UPRAVLJA SVJETLIMA JER JE PROGRAMIRAN NA 55W
OBIČNA OD 35W JE 300KM SUPER SU GDJE NETREBA PROGRAMIRANJE
A OVI OD 170KM SU KINEZI NISU LOŠI!!!!! NJIH SAM PREDLOŽIJO ČITAJUĆ PROBLEME POJEDINI ČLANOVA 4 RELEJA 100W SIJALICE MAISTOR I SVE IZAĐE 150 KM I OPET NEMA SVJETLO
SLIKU SAM POSLO DA VIDITE RAZLIKU JAČINE TO ŠTO BACA FAR GORE MORA JER NIJE PODEŠEN
danas je tržište tako da svako može sebi priuštit ražlika cijena naravno i kvaliteta al .....RADE !!!!!!!
Imal kakva garancija?
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

meni ovo isto..
a jel moze malo pojasnjenje za ove plazme?
jel to komplet intslacija il je neka sijalica u pitanju..
guglao sam al nikako da nadjem nesto konkretno
 
Član
RE: DOBRO A JEFTINO

SVe je to fino i lijepo,ali po meni ove plazme zbog jacine gube ono svoje nesto!Na ovoj slici kako si je ti prikazao meni je dosta ljepsa xenon! Jasnije,imam osjecaj da ova plazma ubi u oci!!!
 
Početnik
RE: DOBRO A JEFTINO

WTF plazma, samo mi objasni u toj plazmi sta se nalazi unutra ?? plazma kao TV ??? :)

Odavno postoje 55W HID sijelice i balasti, naravno isijavaju jos vise svjetla jer i trose jos vise struje
i Xenoni ne rade na 23KV nego na 8KV, sa 23-25 KV se pale tj toliko je potrebno da se hladan xenon zapali...

Nego ti nastavi stavljat te plazme od 8K kelvina u farove koje nemaju lecu , pa ce onda staviti stvarno zakon o tim stvarima...

Za far koji nema lecu 5000K je sasvim OK, i to H7R sijalice...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top