Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Član
aServis je napisao(la):
Oke 40 hilja za ovaj trendline golfa, a de uzmi sebi 'luksuz' kao što je:
- felgice, xenon, bolja sjedišta, nedaj bože šiber, neke parking senzore radi žene :) i taj golf izađe na ..... :)

A ostavi luksuz kao što je bolji motr, dsg, start/stop sitem, dcc, navigaciju i ostalu egzotiku..koju možeš osjetiti na 7 a ne recimo na šestici

O tome se radi...

bez svega ovoga se moze, a ni zene nemam. zato sam i rekao, oprema ko oprema je sasvim dovoljna, drugi par cipela je sto je to preskupo, i ja se tu slazem ;)
 
Član
http://www.novavozila.ba/web/oglas.aspx?id=db721175-b102-4975-96ff-39218708fe86

evo ga golfic sa svime sto treba normalnom ljudovu bez sminke i sl elektro sranja(mislim pomagala)
 
Član
aServis ne znam gdje ti gledas cjenovnik, ali ja gledam ovaj:
http://www.asa-pva.ba/vw/cjenovnici/Golf%207_Cjenovnik.pdf

2.0 TDI 150 KS 37.777 bez PDV-a, plus 17% i to je to..
 
Član
Astra je napisao(la):
aServis ne znam gdje ti gledas cjenovnik, ali ja gledam ovaj:
http://www.asa-pva.ba/vw/cjenovnici/Golf%207_Cjenovnik.pdf

2.0 TDI 150 KS 37.777 bez PDV-a, plus 17% i to je to..
Spusti se malo u dokumentu pa ti piše obavezna narudžba i dole na kraj još detaljnije
 
Član
ok i? Kako mene kao prvo neko moze natjerat da narucim neku opremu, to nigdje ne postoji.. A koliko sam skontao paket Balkan ukljucuje skoro sve naprijed navedeno? Treba ovo malo detaljnije provjerit
 
Član
Balkan paket :
-4 vrata sa el podizačima 1468km
- naslon za ruke 326
-kožni volan 3 kraka 270
-maglenke 337
-klimatroni 331
- retrovizoti i ručke u boji vozila 87
----------------------
sa pdv 3300km i to bi bio balkna paket + cijena ona gore auta

Eh onda su napravili obavezni paket opreme koji uključuje obazvezno balkan paket opreme (gdje će ti umanjiti cijenu balkna za 845km)
a dobićeš još u trendline verziji
- composit toch 5 incha sa sd karticom bez cd 803

tako da za 3200km sa pdv dobijaš i ovaj radio plus balkan paket opreme

Tako da nema se tu šta plaho analizirati u higlinu nemaš xenona kod nas to ti je 3000km plus, metalik boja 900km plus ovaj obavezni pake od 3600km i eto kako ispadne :) i dodaj 17 cola fele i eto
 
Član
vala su ga pretjerali sa cijenom stvarno, 39 hiljada za trendline golfa 1.6, previse brate stvarno, ja sam sesticu sa istom ovom opremom (doduse bez touch screena) platio 32000 s popustom, vecinom su tako svima skidali cijenu sa onih "akcijskih" 36000 na 32-33... ovo auto s registracijom i kaskom dodje 40+ :icon_question: previse stvarno, jest dobar al previse zasad, mislim da ce za koji mjesec to spast na onih 36 po kojoj se sestica prodavala...
 
Član
dado307 je napisao(la):
vala su ga pretjerali sa cijenom stvarno, 39 hiljada za trendline golfa 1.6, previse brate stvarno, ja sam sesticu sa istom ovom opremom (doduse bez touch screena) platio 32000 s popustom, vecinom su tako svima skidali cijenu sa onih "akcijskih" 36000 na 32-33... ovo auto s registracijom i kaskom dodje 40+ :icon_question: previse stvarno, jest dobar al previse zasad, mislim da ce za koji mjesec to spast na onih 36 po kojoj se sestica prodavala...

Nova KIA Cee'd sa komplet opremom i 1,6 CRDi motorom snage 128KS 45.000KM! :)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
vala su ga pretjerali sa cijenom stvarno, 39 hiljada za trendline golfa 1.6, previse brate stvarno, ja sam sesticu sa istom ovom opremom (doduse bez touch screena) platio 32000 s popustom, vecinom su tako svima skidali cijenu sa onih "akcijskih" 36000 na 32-33... ovo auto s registracijom i kaskom dodje 40+ :icon_question: previse stvarno, jest dobar al previse zasad, mislim da ce za koji mjesec to spast na onih 36 po kojoj se sestica prodavala...

Nova KIA Cee'd sa komplet opremom i 1,6 CRDi motorom snage 128KS 45.000KM! :)

ma i to je cirkus, cuj kia 45000, ne bi dao vala da je ne znam ti kakva... stvarno cijene auta bas divljaju u zadnje vrijeme :icon_rolleyes:
 
Član
I ja baš neki dan gledam te cijene Kije, niđe veze, baš ga pretjeraše. A za Golfa i njihovo pretjerivanje se više i ne čudim.
 
Član
Mara pogledaj cijene ostalih proizvođača...

Focus 1.6 TDCi DPF (115PS) M6 - 36.350, i sa opremom kao kod golfa ode i on na 39kKM
Bose Edition dCi 110 Gen6 EU5 81 (110) 109 4.2 36,155 KM + metalik boja + kozni volan , bude nesto preko 37000
308 ACTIVE 1.6 e-HDi 112KS Manuelni 6 brzina Dizel 38.562 KM
ALFA ROMEO Giulietta 1.6 16V M-Jet 105 37.942,00KM, takodjer kad bi se doplatila dvozonska klima i oprema kao kod golfa, i ovo je oko 39 hiljada...
 
Član
ma ionako se novih automobila kod nas proda zanemarivo malo, a i sto se proda, to su uglavnom bazni modeli svih proizvodjaca ili neke akcijske ponude
 
Član
Evo i jedan BH test Golfa 7 ;)

http://www.auti.ba/index.php?sel=news&type=0&view=5730

Gledao sam sedmicu u Sarajevu i meni se ne svidja a i ova cijena puno za ovo auto ;)
 
Top