Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Administrator
pa dobro nista novo za golfa:D kad G2(go ko pistolj) kosta 4-5000 zasto ne bi i novi golf kostao 40000 takodjer go ko pistolj :D

I onda kada to jedno auto postane polovno, svi će govoriti da je sa siromašnom opremom, a to je iz razloga što će sad garant 90% kupaca kupiti baš taj najjeftiniji model sa tom opremom.


Das Auto:D
 
Član
čista socijala a 40 hilja :)

Nego da pitam znalce kažu da osnovni modeli nemaju multilink pa ni ovaj gore navedeni model....šta bi to trebalo u praxi da znači u odnosu sa verzijama koje to imaju?
 
Član
aServis je napisao(la):
čista socijala a 40 hilja :)

Nego da pitam znalce kažu da osnovni modeli nemaju multilink pa ni ovaj gore navedeni model....šta bi to trebalo u praxi da znači u odnosu sa verzijama koje to imaju?

verzije ispod 110PS nemaju multilinka, prakticno za normalnu voznju, ne znaci skoro nista, samo sto je to jedno od minusa u odnosu na Golfa 6...
 
aServis je napisao(la):
čista socijala a 40 hilja :)

Nego da pitam znalce kažu da osnovni modeli nemaju multilink pa ni ovaj gore navedeni model....šta bi to trebalo u praxi da znači u odnosu sa verzijama koje to imaju?

http://www.golf7forum.com/forums/Thread-Golf-7-torsion-beam-or-independent-rear-suspension-IRS

Eto imas tu. U praksi to znaci da ce Focus iz 98me i ostali koji nazad imaju sofisticiraniji ovjes, jesti po lezanju ove verzije bez multilinka nazad. Steta sto ne mogu naci slike ovjesa za golfa, pa da se vide malo bolje ta dva rjesenja.
 
Član
ja vas bgm ne kontam, ajd ok nekome se ne svidja, njegovo pravo. ali za ovo auto reci "go ko pistolj" i sl. mislim nidje veze. isto ko da svi vozamo S klase, ferrarie, lamburginie i slicne sa tip-top opremom, pa nam ovo premalo. ja mislim da za 90% vozaca je ova najsiromasnija oprema sasvim dovoljna. na stranu sad cijena, ali govorim oprema ko oprema. isto ko da svi space shattleove voze, s svim mogucim i nemogucim dodacima, pa im ovo presiromasno.
 
Član
Kupuješ auto 2013 godište i smatraš opremu klima,4vrata sa el podizačima,maglenke,naslon za ruku, retrovizori u boji koji košta preko 3000km i moraš dolaptiti na trendline u kojem kod nas nema ovo što sam ti nabrojao a takav trendline košta 33000km plus ovo gore nabrojano...dodaj metalik boju i regu i eto te na 40milja.

I jel ovo gore oprema?

I onda kao što neko kaže ubace xenon i felge i na piku full sedmica :)
 
Član
druze, ja ti kazem da ne ulazimo sad u cijene koliko to kosta. nego cisto oprema ko oprema. sta ti to boga ti toliko fali u toj opremi, a da je neophodno??

PS: jedno je reci, malo opreme za tu cijenu, a drugo je "go ko pistolj". ja kazem, ako izostavimo cijenu, ova oprema je za normalnog vozaca sasvim dovoljna. osim sto fali usb... :D
 
Član
pa i jest fazon u tome sto oni pod dodatnu opremu svrstavaju stvari koje bi trebala danas dolaziti u svakom autu kao serijska oprema, Ok dostavna vozila i te stvari, al buraz glupo je da uzmes novo auto i moras doplacivat da imas stakla na struju i manuelnu klimu, mislim da je do sad tehnologija dovljno napredovala da se te stvari podrazumjevaju glupostima, da se tako izrazim i smjesno je trazit doplatu za to, stakla na struju i klima uredjaji su kao dodatna oprema dolazili na golfovima dvicama i jednostavno mi ne ide u glavu da je nakon pet generacija golfa to jos uvjek dodatna oprema.
 
Član
ne kontate vi mene izgleda. ja ti kazem, ok bi bilo da je neko napisao "preskupo za ovo opreme sto dodje", ali napisati "go ko pistolj" i sl, smijesno ;)

neda mi se vise objasnjavat, ko je skont'o skont'o, ko nije nema veze :D
 
Član
Oke 40 hilja za ovaj trendline golfa, a de uzmi sebi 'luksuz' kao što je:
- felgice, xenon, bolja sjedišta, nedaj bože šiber, neke parking senzore radi žene :) i taj golf izađe na ..... :)

A ostavi luksuz kao što je bolji motr, dsg, start/stop sitem, dcc, navigaciju i ostalu egzotiku..koju možeš osjetiti na 7 a ne recimo na šestici

O tome se radi...
 
Top