Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

aServis je napisao(la):
Znal neko koja je razlika između basis xenon i top xenon? imal gdje kakav link gdje je prikazan vs, predpostavljam da vizuelno nemam nikakve samo da ima one drkalice da se pomiče kad i volan?

Vjerovatno ovo

PXA
Bi-Xenon svjetla sa dinamičkim podešavanjem dužine svjetlosnog snopa i sistemom za pranje
1.802 KM

PXB
Adaptivna Bi-Xenon svjetla sa LED dnevnim svjetlom, dinamičkim podešavanjem dužine svjetlosnog snopa i sistemom za pranje
2.510 KM
 
Član
aServis je napisao(la):
Znal neko koja je razlika između basis xenon i top xenon? imal gdje kakav link gdje je prikazan vs, predpostavljam da vizuelno nemam nikakve samo da ima one drkalice da se pomiče kad i volan?

Možda je dlaka u jajetu ali evo

http://www.autonet.hr/autogol-volkswagena-novi-seat-leon-je-sigurniji-od-golfa-vii

top xenon je adaptivni bi xenon, + ima led diode mislim, a basis je samo bi xenon
 
Član
dado307 je napisao(la):
aServis je napisao(la):
Znal neko koja je razlika između basis xenon i top xenon? imal gdje kakav link gdje je prikazan vs, predpostavljam da vizuelno nemam nikakve samo da ima one drkalice da se pomiče kad i volan?

Možda je dlaka u jajetu ali evo

http://www.autonet.hr/autogol-volkswagena-novi-seat-leon-je-sigurniji-od-golfa-vii

top xenon je adaptivni bi xenon, + ima led diode mislim, a basis je samo bi xenon

Jel neko ima sliku kako izgleda taj basis? u biti on bi trebao da bude bez onog leda u obliku slova U ?
 
Član
jučer bio u Bubi u Vitezu, razgledao ga... doduše trendline, i uzas mi je... displej playera je premali, i tabla preglupo izgleda... 90% interijera je iz passata, prozorcici ispred prednjih vrata su preglupi jer se ne moze doci ni krpom do njih, tapacirunzi na vratima su mi puno bolji u sestice... dizajn je skoro identican sestici, ima nekog pomaka na bolje, al trendline je sranje... svi smo svrsavali na highline na slikama, a uzivo je potpuno drugacija prica... benzinac 1,2 sa 85KS je 34+ hiljade sa trendline paketom i jos nekim sitnicama + alu 16-ke... dizel je, mislim, 37+, identican benzincu, samo druga boja...
piano black na volanu + siva plastika na tabli u trendlineu je OGAVNA kombinacija...
sad ce uskoro prezentacija i u vitezu pa cu otici, bice 10-tak auta, od toga 2x 2,0tdi comfortline, kako mi rekose, pa to vrijedi razgledati
 
Član
Stigao u tz juce promocija..

Malo tuninga :)
255135_10151326444940575_2101264206_n.jpg

395117_455880727803115_1886813598_n.jpg

399360_455990091125512_1511195299_n.jpg
 
Član
vozio 7 2.0 tdi,opreme neke strasne je imala, 8" displej navigacija voice control,park assist budalastinje,ta adaptivna bixenon svjetla su furka prava ne gasis duga nikako a niko ne blica--> ubilo se za bosance,kao vw ljubitelj odusveljen tom sedmicom sa doosta doosta opreme,jeste puno novaca ali treba sacekati malo da pojeftini.
ah da,masazu u sjedistu nisam gasio,laganu muziku pustio i zamislio zensko neko da masira :D a tek sto sam se ispricao sa damom onom iz voice control,ma o svemu :D

sta reci no,der golf-> das auto :)
a potrosnja 4.9 ;) cijepanje 7.9 al to je pun gas non stop i S mod na dsg
 
Član
e braco koliko ga nahvaliste da sam dosao u iskusenje da prodam svoja kola i kupim golfa, ali prvo sam isao da ga vidim i eto provozam. :icon_confused:

No.1 - sama prezentacija auta od strane nekog cike sa kravatom me je razocarala. Kao da prezentuju NASA-in spejs satl na tockovima i jedno 14.000 puta je spomenuo da golf nema konkurencije:lol:

Voznja kao voznja, auto klizi;) i sve lezerno.
Ja sam mislio da je 6 klasa iznad konkurencije po vasoj prici i po prici ovog prezentera, ali ne, apsolutno nicim se ne izdize iznad ostalih. Izgled je iza konkurencije, ostalo sve prati;)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
vozio 7 2.0 tdi,opreme neke strasne je imala, 8" displej navigacija voice control,park assist budalastinje,ta adaptivna bixenon svjetla su furka prava ne gasis duga nikako a niko ne blica--> ubilo se za bosance,kao vw ljubitelj odusveljen tom sedmicom sa doosta doosta opreme,jeste puno novaca ali treba sacekati malo da pojeftini.
ah da,masazu u sjedistu nisam gasio,laganu muziku pustio i zamislio zensko neko da masira :D a tek sto sam se ispricao sa damom onom iz voice control,ma o svemu :D

sta reci no,der golf-> das auto :)
a potrosnja 4.9 ;) cijepanje 7.9 al to je pun gas non stop i S mod na dsg

nemoj pricati takve perverzije, ima djece na forumu.. jos necuje se a radi:lol:
 
Top