Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Član
Amel SF2 je napisao(la):
Evo i jedan BH test Golfa 7 ;)

http://www.auti.ba/index.php?sel=news&type=0&view=5730

Gledao sam sedmicu u Sarajevu i meni se ne svidja a i ova cijena puno za ovo auto ;)

Kako je jadan na ovim 15kama balonjarama,plus ratkape :icon_eek: al zato ga one 17 il 18ke izvuku maksimalno.
 
Član
Uvijek sam volio golfove al' brate mili uprskaju sa ovim ratkapama, bez koze jos trebaju testirati sa manuelnim pozadi podizacima(sigurno su ih paravili i takve), bez xenona msm to je sve prevazidjeno nije to da nosi dodatne opreme koja kosta jos cca 3000 KM.Jadno.. :icon_sad:
 
gaga je napisao(la):
Mara pogledaj cijene ostalih proizvođača...

Focus 1.6 TDCi DPF (115PS) M6 - 36.350, i sa opremom kao kod golfa ode i on na 39kKM
Bose Edition dCi 110 Gen6 EU5 81 (110) 109 4.2 36,155 KM + metalik boja + kozni volan , bude nesto preko 37000
308 ACTIVE 1.6 e-HDi 112KS Manuelni 6 brzina Dizel 38.562 KM
ALFA ROMEO Giulietta 1.6 16V M-Jet 105 37.942,00KM, takodjer kad bi se doplatila dvozonska klima i oprema kao kod golfa, i ovo je oko 39 hiljada...

svaka cast,rijetki su ovakvi objektivni postovi...brate mili,napravite spisak konkurencije i uporedjujte u posebnoj temi,pa da pljujemo ove sto su bezobrazno skupi ;)
znaci redom Golf,Astra,Focus...sve cemo imati na jednom mjestu crno na bijelo
 
Član
Sta se cudite, Golf nikad nije bio jeftin :) Al generalno to je ok auto, nikad nije bio najbolji u necemu, ali je generalno u svemu vrlo dobar i to ga izvlaci. Ja licno ne volim nesto Golfa zbog te VW-ove filozofije da svoje kupce smatra retardiranim za voznju...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Sta se cudite, Golf nikad nije bio jeftin :) Al generalno to je ok auto, nikad nije bio najbolji u necemu, ali je generalno u svemu vrlo dobar i to ga izvlaci. Ja licno ne volim nesto Golfa zbog te VW-ove filozofije da svoje kupce smatra retardiranim za voznju...

Bar će novi imati XDS diferencijal u seriji preuzet sa GTI modela;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
gaga je napisao(la):
Mara pogledaj cijene ostalih proizvođača...

Focus 1.6 TDCi DPF (115PS) M6 - 36.350, i sa opremom kao kod golfa ode i on na 39kKM
Bose Edition dCi 110 Gen6 EU5 81 (110) 109 4.2 36,155 KM + metalik boja + kozni volan , bude nesto preko 37000
308 ACTIVE 1.6 e-HDi 112KS Manuelni 6 brzina Dizel 38.562 KM
ALFA ROMEO Giulietta 1.6 16V M-Jet 105 37.942,00KM, takodjer kad bi se doplatila dvozonska klima i oprema kao kod golfa, i ovo je oko 39 hiljada...

svaka cast,rijetki su ovakvi objektivni postovi...brate mili,napravite spisak konkurencije i uporedjujte u posebnoj temi,pa da pljujemo ove sto su bezobrazno skupi ;)
znaci redom Golf,Astra,Focus...sve cemo imati na jednom mjestu crno na bijelo

svi oni imaju neku "caku", doplati ovo za ono i sl... pa onda kada se izabere oprema "po svom", zna i rok isporuke biti 90dana... dok dodje vec izgubio na vrijednosti hehe
 
Član
ono sto je meni uvijek bio trn u oku VW-a sto u 2012 godini zadnji elektricni podizaci su dodatna oprema a ne serijska...
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
Evo i jedan BH test Golfa 7 ;)

http://www.auti.ba/index.php?sel=news&type=0&view=5730

Gledao sam sedmicu u Sarajevu i meni se ne svidja a i ova cijena puno za ovo auto ;)

Unutra su ga stvarno extra uradili, plus veliki :cool:
 
Član
jedino sto je meni zapalo za oko u ovoj trendline opremi. stavili su unutra sivu plastiku umjesto one crne, ali su volan ostavili piano black, isti volan kao i tamo, samo bez komandi. mislim da im je to fula i jos jedna mana, ne postojanje usb prikljucka. ostalo manje-vise sasvim dovoljno (opet kazem CIJENA NA STRANU) :D
 
Član
Ta siva plastika je u trendline po defoltu, u comfortu vuče na krom a u higlinu je crna piano, i sad koji verziju naručite idu te verzije plastika,A što se tiče volana to je doplata i sigurno ga nema u sivoj boji.
A biće da je u comfortu 'najbolja' plastika za održavati jel i ova piano black nije neka sreća na duge staze...

Treba ovdje dobri para naslagati da taj golf liči na nešto
 
GOLF TZ je napisao(la):
ono sto je meni uvijek bio trn u oku VW-a sto u 2012 godini zadnji elektricni podizaci su dodatna oprema a ne serijska...

slazem se,samo bi jos dodao da bi sva novija auta trebala imati ugradjene lece u farovima u serijskoj opremi,na to sam alergican :icon_mad:
 
Član
aServis je napisao(la):
Ta siva plastika je u trendline po defoltu, u comfortu vuče na krom a u higlinu je crna piano, i sad koji verziju naručite idu te verzije plastika,A što se tiče volana to je doplata i sigurno ga nema u sivoj boji.
A biće da je u comfortu 'najbolja' plastika za održavati jel i ova piano black nije neka sreća na duge staze...

Treba ovdje dobri para naslagati da taj golf liči na nešto

ma znam ja to sve, ali zar je bilo tesko prefarbati tu plastiku u sivo, jer nista drugo nije u crnoj boji :icon_biggrin:
 
Početnik
poslje trice svi ko jaje jajetu...vidi se kako švapski dizajn evoluira, ko i ruski..dajte, majkumu pustite da silvu da sam nacrta!

a morebit da je on krtiva u faove?:D
 
Član
sve nesto nevalja golf a 10 stranica se prica oko golfa:lol: salim se nisam ni ja neki ljubitelj VW-a ali eto ljudi su navikli odavno na vw dvicu pa to prelazi sa koljena na koljeno kako izlaze ove serije golfova:icon_smile:
 
Član
Znal neko koja je razlika između basis xenon i top xenon? imal gdje kakav link gdje je prikazan vs, predpostavljam da vizuelno nemam nikakve samo da ima one drkalice da se pomiče kad i volan?

Možda je dlaka u jajetu ali evo

http://www.autonet.hr/autogol-volkswagena-novi-seat-leon-je-sigurniji-od-golfa-vii
 
Top