Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Prezentacija Volkswagen Golfa VII generacije u Sarajevu

Administrator
GTI TDI je napisao(la):
e jbg ne stigoh da odem pogledati, a je li bio kakav malo opremljeniji, vidim slikali ovog gologuzanera crvenog na hebenim ratkapama ko da jekakva žalost a ne pretstavljanje novog modela...

sto :) Pa ovo je stvarnost koja se kod nas kupuje i trazi. Sta trebali su dovuci nekog gti-a ili r-a pa da svi sline za njim a ne mogu ga kupiti. Ovako je predstavljeno auto kakvo se kod nas kupuje :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
e jbg ne stigoh da odem pogledati, a je li bio kakav malo opremljeniji, vidim slikali ovog gologuzanera crvenog na hebenim ratkapama ko da jekakva žalost a ne pretstavljanje novog modela...

sto :) Pa ovo je stvarnost koja se kod nas kupuje i trazi. Sta trebali su dovuci nekog gti-a ili r-a pa da svi sline za njim a ne mogu ga kupiti. Ovako je predstavljeno auto kakvo se kod nas kupuje :)

ma ne mora biti GTI, ali brate bar malo opreme, da liči na nešto, neke točkove, ksenon, neka highline varijanta, Boga mi i to se kod nas kupuje itekako ;)
 
Administrator
Naravno da se kupuje, ali vidio sam veliki broj i petica i sestica kako na ratkapama(fabrickim) i jos veci broj bez xenon-a originalnih. Nije da niko bas ne kupuje, ali dobar dio će kupiti ovakvu sedmicu bar sada u pocetku dok mu cijena malo ne spadne.

To je neko moje misljenje :)
 
Član
ma cim ga ko kupi nama ce na njega felgice 18 i xenoni i na PIK,,golf 7 full...:icon_smile:
 
Član
Za 27 i nešto hilja ovaj novi tsi blu motion od 85 konja i nije tako loše ;)


Postavljen je cjenovnik golfa 7 kod ovlašteni distrubutera :)
 
Član
slika unutrasnjosti je highline varijanta 100%, polukozna sjedista, tipke na volanu, itd... sve u svemu, nije neka velika razlika izmedju sestice i ovog izvana, unutra je druga prica... dobar ;) zanima me kako izgleda trendline unutra...
 
Član
Naleti na ovu sliku na fb, ovako puno ljepse izgleda, a ista je oprema unutra koliko sam skontao

154314_485675024788492_810695812_n.jpg
 
Član
soffa je napisao(la):
ma cim ga ko kupi nama ce na njega felgice 18 i xenoni i na PIK,,golf 7 full...:icon_smile:

a ja ba.. ono:

Sve max full oprema, osim: koze, Xenona, Rezervnog tocka i prve pomoci...

te izjave su mi najjace. a ima ih na piku gomila
 
Član
izvana je isti sestica... iznutra totalno novi auto, cak mi je bolji od passat-a.. cjena je i vise nego povoljna s obzirom sta nudi.. a ne znam da li je iko od vas primjetio da po prvi put mislim u industriji postoji bijela perl efekt boja 1500km
 
Član
aServis je napisao(la):
Za 27 i nešto hilja ovaj novi tsi blu motion od 85 konja i nije tako loše ;)


Postavljen je cjenovnik golfa 7 kod ovlašteni distrubutera :)

al djaba kad je svaki svabo skrt, dok nadoplatis za radio, boju, pa alarm, pa ovo ono, te neke "osnovne stvari, zacas se koja hiljadica jos nabere... al puno su neke stvari, znam kada sam gledao pola 500 i kusur KM je zatamljen zadnji dio, vidim i kod golfa isto
 
Član
Ima ua asi,,,,nipexu

I nabijem ja njih na ***** joj što seru majko mila pa na ovaj trendline ide obavezna narudžba opreme od 3hilj maraka..

Gade mi se ovi naši šabani...
 
Član
evo nam i golfa, bas mi brat prica juce vidio crvenog golfa 7 u gradu, pise nesto velikim slovima na njemu, kaze neko divlja sa njim, da to nije ovaj sa slike... mozda se neko pronadje:lol:..
 
Top