:) prenos vozila :).

:) prenos vozila :).

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: :) prenos vozila :)

Svaka cast... nisam vjerovao da ovo Nurija moze prodati... Sretno sa autom i da ga napraviš još boljim ako ikako može... DD i ostani aktivan ;)
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

znam golfa i o cemu se radi, jedva cekam da se pojavis na cestama samo zbog hala, i naravno sigurno ces biti kod holiday inn-a pa da se i uzivo vidi stroj....:icon_biggrin:
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

Šta ja znam... ovaj golf je legendaran... Znam da ćeš se naježiti kada sjedneš u njega :D
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

ma vec sam najezen, evo odbrojavam svaki dan kad cu ic po njega, a odo sad u subotu u TZ tamo sa Nukijem da odemo kod srdjana (krvolok - smchiptuning) da ga podesimo jos malo, posto su nove dizne ubacene i to... vec sam najezen od jutra do sutra, ne mogu iscekat da ga dovucem ovdje, vec mi se dusmani javljaju, al nea veze :D bice to sve kako treba :D
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

core2sa je napisao(la):
ja dogovorio cjenu 25 000, i nemoj molim vas da cujem ovo sto slusam od pojedinih dusmana "MOGO SI UZET PETICU TDI ZA TE PARE" jer me petica ne zanima, da sam htjeo peticu uzeo bih peticu. Interesovo me ovaj golf, i kolko god para da je bio dao bih za njega tolko. Nismo se uopste raspravljali oko cjene, momak reko tolko ja reko OK. eto: ) i da
NIJE NA PRODAJU!

jos cu ga malo doradit i to je to, hocu da mu udahnem jos 60ks, uglavnom, bice blagovremena obavjestenja, a i primjetit ce se sve na SRovima :)

eto

Moje skromno misljenje je da je taj golf jako malo placen... :icon_eek:
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

aidic je napisao(la):
core2sa je napisao(la):
ja dogovorio cjenu 25 000, i nemoj molim vas da cujem ovo sto slusam od pojedinih dusmana "MOGO SI UZET PETICU TDI ZA TE PARE" jer me petica ne zanima, da sam htjeo peticu uzeo bih peticu. Interesovo me ovaj golf, i kolko god para da je bio dao bih za njega tolko. Nismo se uopste raspravljali oko cjene, momak reko tolko ja reko OK. eto: ) i da
NIJE NA PRODAJU!

jos cu ga malo doradit i to je to, hocu da mu udahnem jos 60ks, uglavnom, bice blagovremena obavjestenja, a i primjetit ce se sve na SRovima :)

eto

Moje skromno misljenje je da je taj golf jako malo placen... :icon_eek:

Slazem se sa tobom... Mislim oko cijene... Samo golf serijske opreme je tu negdje ... a gdje je to ostalo sto je Nuki stavljao-ugradio
...
Sve u svemu druze nek ti sa srecom... i jos puno predjenih kilometara sa fafaronicom!
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

@Taz: hvala

@aida: sta da ti kazem, nafaka taka :) haj ako budes fina dacu ti da se slikas pored auta :)
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

core2sa je napisao(la):
@Taz: hvala

@aida: sta da ti kazem, nafaka taka :) haj ako budes fina dacu ti da se slikas pored auta :)

Ne treba hvala ti, mada sam ja uvijek fina, ali imam ja vec svoju crnu cetvorku da se slikam pored nje, a vec sam se slikala i pored te tvoje koju sada posjedujes kad je bila na sr u Butmiru :)))))
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

Nek je sa srecom, cuo sam dosta prici o tom Golfu ali nikad ga nisam vidio "live", bas bi volio kao strastveni ljubitelj dizelasa :icon_biggrin:

Jos jednom sa srecom i vidjamo se
 
RE: :) prenos vozila :)

Ovog Golfa ko posjeduje moze se ponositi... Golf je stvarno extra, svaka cast, a i kao sto vec rekose, sa svom opremom i plus stvari koje su se u velikom broju radile na autu, ta cijena je niska... Nek' ti je sa srecom da predjes mnogo dobrih i brzih kilometara hehe
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

aida :) konfiskovat cu ti sliku, ostali hvala jos jednom

astra, ne, u petak il subotu ako Bog da trebo bih konacno otic po auto.
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

Pa dobro do tada s tobom ne pricam dok ne dovuces auto, samo sa trenutnim vlasnikom vozila :p Hajde vise hairli za Tuzlu po to auto, mi raspredamo ovdje na forumu, a ti jos ni auto nisi u Sarajevo dovukao... Ma bjaziiiiiiiiiiii
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

e jebiga stacu :) neda mi se nikako, a ja to hocu vise od svih vas... al ovaj petak il subota je definitivno naciljana, sto je najgore sve je spremno samo treba otic, a navalilo se posla, al oticu sad makar dobio otkaz :)

aida li aida :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top