:) prenos vozila :).

:) prenos vozila :).

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: :) prenos vozila :)

Ne mogu da vjerujem da je Nurija prodao golfa! Uglavnom trebas da budes ponosan jer posjedujes jedno od najbrzih auta u BiH a kad su dizeli u pitanju svakako najbrzi! Svaka cast! Pozdrav i dobro nam dosao!
 
RE: :) prenos vozila :)

Prema ovim reakcijama, mogu da pretpostavim samo kakva je zver(ili ne mogu)... Sretno ti bilo sa novim autom, i u zdravlju da ga vozis!

Pozzzz i dobro dosao!
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

hvala hvala hvala... pa ne znam sta da ti kazem jos, probaj da zamislis dizela sa 300KS otprilike i bit ce ti jasno... :D
 
RE: :) prenos vozila :)

Hahahahahahahaha, ne zelim da zamisljam! Majko mila, pa boli te uvo... Ako ti zatreba nesto da vuces, sa tom konjazom moze da bude i kao FAP... Vidis, hmmm, ta konjaza ima i svojih prednosti...salim se... Zlo brale, ne smem ni da zamislim... Moram doci tu kod vas u BiH defitivno... Ja sam sa bratom prosle godine dolazio na drag, u Hrvatsku i cini mi se da sam video tog Golfica...
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

moguce, mislim vrlo vjerovatno, al sad... ja cesto idem u SCG mislim sad samo RS :) pa ako si blizu Novog Sada, mozemo i tamo da se vidimo .)
 
RE: :) prenos vozila :)

Zivim u BGD-u, Ali najmanji je problem doci do Novog Sada... A ovako i onako ima curica tamo, pa se mozemo lako snaci i pronaci...
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

nije problem nikakav, BG je blizu, ima onaj fini autoput, taman da malo propusem dizne :)
 
RE: :) prenos vozila :)

To brale, ali nemoj nikako da sipas evro dizel kod nas, jel posle neces moci ni da ih produvas, nego samo da ih zamenis:-(! Evo ti moj mail, pa ako imas MSN, da se kuckamo tako bungeebgd@hotmail.com
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top