:) prenos vozila :).

:) prenos vozila :).

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: :) prenos vozila :)

GreenDevil je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
eo vec ima musterija da kupe auto :)

ma nisam ja nikakva musterija ak si mislio na mene... moro bi zalozit kucu za to auto... interesovala me cijena jer sam cuo da je Nukija kosto duplo vise neg sto ga je prodo

I jeste. Prica se o ciframa od 45-50 hiljada, al samo Nurija zna tacno koliko je otislo :)
 
RE: :) prenos vozila :)

Svaka cast na izboru auta...komentari su suvisni za to auto jer svaki cejf ima svoju cjenu...
Sa srecom i puno predjeni kilometara
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

Burazeru,kuipio si super traktor,nema dalje.
Ima da preores pola Sa murije i njihove 2.0 TDI strojeve.JA kad te vidim na cesti,samo cu ti mahnut he he.
Dobro auto nema dalje.
Pomalo,poz
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

ludjak je napisao(la):
Burazeru,kuipio si super traktor,nema dalje.
Ima da preores pola Sa murije i njihove 2.0 TDI strojeve.JA kad te vidim na cesti,samo cu ti mahnut he he.
Dobro auto nema dalje.
Pomalo,poz

Hvala hvala hvala.. :D nemoj mahnut samo, blicni i idemo na "sok" :)

e sad se namece jedno pitanje, koji i dal terba uopste da idem u bilo koji AutoMotoKlub... :)

a sto se tice ovh SR-ova totalno sam razocaran, meni da se ono desilo sto se desilo kikersu, ja bih zapalio citavu postavu organizatora. Pazi im izjave molim te "organizator ce nadomirit svu stetu", ne podcjenjujem nista, ali lako je nadomirit stetu na golfu 2 kad ce ih sve ad uzmu novu sasiju, ofarbaju je i sve prepakuju izac to par hiljada, da se slupalo auto od 25-30 hiljada sta bi onda bilo ? Mislim... sramota u najmanju ruku, i sve to radi cega ? Radi dobijanja nekog pehara ? Pa mozemo se mi i medjusobno sastajat iznajmit pistu i organizovat trke da nas izadje ucesce po 5 maraka... a pehar ce nam napravit limar od oluka...

Sto se tice golf-a kolko je nukija izaso evo otprilike ovako

placen je 42.000 kad je uzet nov (2003 godina, ASZ motor, full oprema bez navigacije)
ulozeno je jos 25.000 na dorade razne

manje-vise hiljada-dvije :)

sto se tice daljnjih radova, nuki je stavio nove dizne sa kojim nikad nije vozio, izasle su ga oko 1200€,, ja opet kontam u ovoj sezoni "udahnut" autu jos jedno 60ks, orilo-gorilo :)
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

masala samo lagano i prvo se priviknite jedno na drugo (mislim auto i ti) pa tek onda gasovi da ga nebi razbio jer je guja ziva od auta :) pozz
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

nemoj plaho s murijom,pa da te cekaju pred zgradom ko sto su nukija cekali hehehhehejedno vrijeme je patrola bila cekala njega i jos jednog kolegu pred zgradom hehehehe,mjesec u stojali najmanje.
a kolega ce se prepoznat :D:D
sto se tad uzivalo...
ah kad se sjetim kad me preskoci nuki kad smo isli u sa na sr,idemo 180 i pritisnu carobno dugme i preskoci me....
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

lov2xlr8 je napisao(la):
nemoj plaho s murijom,pa da te cekaju pred zgradom ko sto su nukija cekali hehehhehejedno vrijeme je patrola bila cekala njega i jos jednog kolegu pred zgradom hehehehe,mjesec u stojali najmanje.
a kolega ce se prepoznat :D:D
sto se tad uzivalo...
ah kad se sjetim kad me preskoci nuki kad smo isli u sa na sr,idemo 180 i pritisnu carobno dugme i preskoci me....

redzi odvrci bocu :D:D:D
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

ne ne ne to ja govorim lov2xlr8-u :) zna on zasto :) jer je reggi odvrto bocu kad ga je famozno preskocio golf na 180 :):):)
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

a tako znaci... pa nista onda ovako
DAJEM OGLAS:

POTREBAN POMAGAC ZA ODVRTANJE NITRO BOCE ! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top