:) prenos vozila :).

:) prenos vozila :).

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: :) prenos vozila :)

hooo... hooo... jos uvijek ne mozes da zamislis u cemu ces se ti da vozis... malo je reci avion... auto vise nego dobro... nek ti je sa srecom i da otreses puno ovih S5-ica, M5-ica i jos kojekavih sportasa... hehe :)
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

:) a stacu... :)

al ko sto sam napiso, jedva cekam one crvene i crne drotovske petice iza 12 navece kad nema nikog, one sto snimaju, pa da vidim kako ce snimat tablicu "S L A B" i dal ce je moc ufatit... :) ti su mi dosad uzeli para kolko hoces, e nece vise... 2.0TDI - ZDRAVO!
 
Početnik
RE: :) prenos vozila :)

Nemoj se drug bezze izlagati opasnosti, postavice ti zapreku negdje, zasto da se izlazes mogucnostii da ti razbiju i auto i tebe ako te uhvate kad ne moras..mislim, baci im cad u oci ponekad ali bas da im konstantno prkosis, nije mudro...;)
 
RE: :) prenos vozila :)

pozz i dd ovako na izgled mi se svidja al pod opisom vidim OPIS: Nurijin golf jos kad bi ja bio vrac neki pa da sve performanse skontam bilo bi fino...a ovako ne bi bilo lose da ih ti malo napises:icon_biggrin:
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

dobro evo ukratko

serijski Golf 1.9 TDI ASZ motor (96kW)
uradjeno:
smchiptuning
dodat jos jedan ECU (sad ima 2, jedan se koristi u gradu drugi kad se trka, ima prekidac u kabini)
Stavljen turbo od touareg-a 2.5 TDI
Sportska lamela sa 5 krakova
Ubacene vece dizne
Ubacen novi intercooling sistem, veci, bolji ...
Nitrous Oxide
... i svasta jos nesto. :)

sve u svemu, sa nitrom gura oko 300 hp

auto vec 3 godine drzi prvo mjesto na SR-ovima

eto , to je ono vezano za masinu
sto se tice stylinga, kao sto se vidi, nema nista posebno, sto mi se i svidja najvise, samo su stavljene felge i xenoni, ja cu jos samo ubaciti one angel eyes farove sa 3 odjeljka i to je to.
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

ja dogovorio cjenu 25 000, i nemoj molim vas da cujem ovo sto slusam od pojedinih dusmana "MOGO SI UZET PETICU TDI ZA TE PARE" jer me petica ne zanima, da sam htjeo peticu uzeo bih peticu. Interesovo me ovaj golf, i kolko god para da je bio dao bih za njega tolko. Nismo se uopste raspravljali oko cjene, momak reko tolko ja reko OK. eto: ) i da
NIJE NA PRODAJU!

jos cu ga malo doradit i to je to, hocu da mu udahnem jos 60ks, uglavnom, bice blagovremena obavjestenja, a i primjetit ce se sve na SRovima :)

eto
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

ah i meni su govorili da sam mogo peticu uzet al hebes peticu ba bez opreme ikakve :)
samo naprijed,obavjestavaj nas o radovima
 
RE: :) prenos vozila :)

lov2xlr8 je napisao(la):
eo vec ima musterija da kupe auto :)

ma nisam ja nikakva musterija ak si mislio na mene... moro bi zalozit kucu za to auto... interesovala me cijena jer sam cuo da je Nukija kosto duplo vise neg sto ga je prodo
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

Vecina nas zna, sta i kako je nurija radio tom autu, itd..Zato ti samo mogu reci, kupio si dobar auto i nek ti je sa srecom!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top