:) prenos vozila :).

:) prenos vozila :).

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nemam pojma sta ovdje da kazem, slike ce biti postavljene za 2 sedmice maksimalno, mada vecina vas vec zna auto, ne znam koliko je ko upucen pa evo. Dovlacim sebi najpoznatijeg dizela u BiH, znaci, kupljen Nurijin Golf 4 TDI iz Tuzle, od sredine ovog mjeseca u Sarajevu... vec planirane dorade na njemu pa cemo vidjeti sta i kako ce biti do kraja.

Sve u svemu, bice vruce ljeto na sarajevskom asfaltu ;)
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

evo i dodatak, :)

foto vozila
foto novog vlasnika

i da usput

: Sarajevo, 25god.

:)

poz.
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

Auuu Nurijin golf kupio, svaka cast...To cudo od auta je bolesno fakat...Kakvo li onda sljedece iznenadjenje priprema Nurija :) kad prodaje tu masinu :) Ma najjace auto dizel kategorije u BiH sta reci :)
Pozz i DD
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

Fabia RS je napisao(la):
Auuu Nurijin golf kupio, svaka cast...To cudo od auta je bolesno fakat...Kakvo li onda sljedece iznenadjenje priprema Nurija :) kad prodaje tu masinu :) Ma najjace auto dizel kategorije u BiH sta reci :)
Pozz i DD

Nuki kupio motor, nece vise da se trka sa autom, hoce da uzme mercedesa sad 270CDI, crnog naravno, i sa ovim potezom se povlaci sa SR scene. :)
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

burasssss cestitke velike.... pozzz i dd, de ga malo potegni kroz grad to je raketa prava cadjava :) nek je SrEtNo...
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

haha bice ba kroz grad protezanja kolko hoecs, a jedva cekam kasne veceri kad nema nikog osim policije, da stavim onu zadnju tablicu "SLAB" pa da me malo "ganjaju", pogotovo oni smetljari iz starog grada
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

Ouuuuu auto je strashno :D

Cestitam !

A mogo bi napraviti i ti tablicu da pishe PRESLAB :D ili SDI POWER :D

A ti mi lichis na djibril cisse-a :D

Blicnemo se :D
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

extra auto daj nam i koju sliku unutrasnjosti :icon_biggrin:
pozz i DD
 
Član
RE: :) prenos vozila :)

bice sve, slike unutrasnjosti, svana, sve, cim ga dovucem, kad ga operem i uglancam bice jedan foto session ispred holiday inn-a i na tvrdjavi na vratniku. :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top