Popularizacija 402 u BIH ??

Popularizacija 402 u BIH ??

Član
edo_16v je napisao(la):
@sputnik tekst nije niko od moderatora obrisao 100%, sada sam pregledao sve logove.. Vjerovatno je bilo nesto do tebe odnosno tvog racunara ;)

ne kažem ja da ga netko obrisao samo je nestao,,zbilja sam možda ja nekaj uspio zeznuti
 
Član
znam koja je tema a od toga " hajmo " nema nista zato i kazem 200 strana ce biti "hajmo" i samo pisu nema nista od toga i tako ce i zavrsiti... ali da ne sirim daljem vidimo se u Mostaru :D
 
Član
A ja predlazem, konkretno, da svaki od klubova pokusa da organizuje svoj neki event, i mislim da ce biti 100 puta bolje.
..držim vam fige da to s klubovima uspije,,,,,,kod nas to ne funkcionira tj kada i neki klub organizira event onda je to okupljnje u birtiji i kraj priće i to je to a na taj naćin se nađemo nas 15 na kavi i kažemo;mi smo se okupili...

što se tiće drifta,,,,imao sam i imam priliku raditi na dosta takvih autiju ali prvo što morate znati (a ja još neznam) sve o driftu jer drift nije zadnji pogon,lokan zadnji dif i sad nekaj vrtim po zavojima pa dim i sl...drift je sport a kao takav svaki košta tako da ako i dobiješ bmw neki šestak i to badava najmanje šta ti treba su ćelave gume i ako zbilja driftaš i lomiš auto treba ti kuplung zamjenski barem svakih 6 mjeseci i svaki put kad sjedneš u takav auto zahvališ se svim svecima da nekaj ne pukne!
kao što sam napisao,,super ideja ali da je tako onda bi i u hrvatskoj bilo više od 10 driftera tj onih koji se zbilja bave tim jer da cu baš sjesti sa svakim u drift taxi necu!!a nedo bog da se nekome nešto desi s nekim DRIFTEROM pa da vidiš sranja i opet bumo kao sto je Muha mislim napisao--SVI SMO MI DIVLJACI KAO I ONI NA CESTI!
 
Član
evo stavljam opet sebe za primjer jer sam iz svog grada jedini koji dolazi u mostar na 402 redovno i vikendima na pistu da se ganjamo u svi znaju da uvjek dovzcem 3-4 kockice od svoje ekipe i to je sve.
nudio sam i gerinoj organizaciji i Ak hercegovina i AMK nitro svoje usluge da ljepim plakate i raznosam flayere po zapadnoj hercegovini i sta ?? ili dobijem plakate 2 dana prije utrke ili nikako i odaziv ekipe minimalan !!
razlog tome je npr. kod nas je glavni dan za izlazak subota i svi raceri tuneri i opcenito ekipa subotom je u gradu i po kaficima i na mjestima okupljanja, ljubuski grude posusje to je prazno radnim danima nema ćuke na ulici u vecernjim satima. ako te ljude nismo obavjestili bar tjedan i vise dana prije utrke kad ce sta biti onda nece ni doci jer nema svak 50 maraka u djepu da sjedne u auto i da na kraju gleda nesto sto vecinom izgleda ko shit race a ne neki SR.
o tome treba malo razmisliti a vjerujem da je tako i u ostalim gradovima dje se trke odrzavaju.
ja se prvi nudim za plakatiranje i ako treba cijelo cu auto obljepiti plakatima kad je god koja trka samo nek mi posalju da ja nemoram zivkati i moljakati nekoga da to dobijem i pomognem.
primjer jedan sad drift natjecanje u zagrebu ja i ekipa idemo ali da nismo na vrijeme obavijesteni o odrzavanju manifestacije ( o njoj se zna vec mjesecima unaprijed ) nebi isli jer 2 auta iz hercegovine za zagreb gorivo cestarina klopa cuga 2 dana bla bla bez 500 eura nemamo sta polaziti gore a to nije bas lako odvojiti iz djepa.
pravovremenom organizacijom i obavjestavanjem sire publike moze se dobiti veci broj gledatelja
 
Administrator
menjic je napisao(la):
Evo jos jedan konkretan prijedlog, a ne trazi ni vremena ni para :D

Postavite na vrh foruma, gore desno pored natpisa BHTUNING, jedan dinamicki baner koji ce da najavljuje uvjek sledeci ili dva tri predstojeca eventa, jednostavnim i citkim slovima, samo datum, vrijeme i naziv eventa.

A klikom na to da se dodje na threed koji ce se zvati KALENDAR TAKMICENJA ZA SEZONU 20xx god. Threed nek bude zakljucan da se ne moze spamat, samo da admini dodaju datume i informacije o eventima.

Ako treba napravicu PS primjer toga pa postaviti sliku da vidite na sta tacno mislim.

Time ce svi koji dodju na forum, bili ili ne - bili clanovi i zanimalo ih ili ne, imati pred ocima svaki sledeci datum i naziv.

Ili napravite odbrojavanje do sledeceg recimo, a ispod sitnijim slovima jos dva naredna.

Ili imam ja milion ideja jos ali ....



dobra ideja;)
 
Član
treba privuc ljude van foruma jer evo npr kod nas ima brdo auta i vozaca i potencijalnih gledatelja od kojih je mozda 10 korisnika foruma bilo kojeg a ostale nezanima internet svijet nikako a forumi jos manje... kako njih obavijestiti
 
Član
sreto je napisao(la):
ko je na forumima ovakvog tipa on zna kad ce i biti rejs tako da ne vidim neku svrhu....

Ja mislim da ima svrhe, jer ovaj forum ima 22000 clanova. Ideja je odlicna, kad te nesto bode u oci svaki dan normalno da ce te zaintrigirati, a ovako kad se prica o tome samo u nekim temama mozda hoce mozda nece...
 
Član
Nisam citao od pocetka pa mozda nisam u toku, ali znam da svaka korida koja se odrzi u BiH i sire na Balkanu ima svoje DVD izdanje i to ne jedno nego najmanje 2-3.Ja mislim da iz SB kantona ne ode 10 ljudi na SR zato sto je najblizi udaljen najmanje 200 km ima sigurno jos dosta razloga, ali kad na koridu dodje 100 000 ljudi zasto ne bi moglo i na SR:cool:
 
Top