Pontiac Firebird GTA

Pontiac Firebird GTA

Član
Slabo se ovo voza, otisao sam do Obrenovca i nazad dva puta i to je to :), ostalo samo po kraju od majstora do kuce i to je to. Kao sto vidis, brdo stvari sam sredjivao i sredjujem, a ne volim da vozim auto po svaku cenu pa da se nesto skrlja na sred puta.
Felne jesu sa onog BMW-a kockice karavan za NBGD-Zemun relacije i odlicno su mu stajale. Kadett turbo je druga prica, auto ide kao nenormalan, ja u nista ludje nisam seo do sada :)

Upravo kupljene prednje gume UNIROYAL 245/45/ZR17 i sve gume sam odmah montirao na felne, mnogo dobro izgledaju sada kada su kompletirane.




 
Član
Montirane felne i gume po ovom kijametu, jedva sam se odvezao i dovezao do AC Rasic da dogovorim sve oko ugradnje plina u ponedeljak. Sa ovim valjcima od guma pozadi, bukvalno se ne moze voziti po snegu :)

Mnogo mi se dopada kako auto sada izgleda, a pravi izgled ce dobiti spustanjem najmanje 3cm.







 
Član
Malopre sam se malo provozao i otisao da sipam benzin da bi u ponedeljak na ugradnji sekventa mogao malo da se testira, u njemu nije bilo ni 5l goriva :) Ustanovio sam da nesto cese pozadi pa sam opet morao da skidam zadnju levu gumu i ispostavilo se da sajla od rucne struze po felni, pa sam je samo malo pomerio u stranu i pricvrstio, tako da sada definitivno nema grebanja i struganja, a nema potrebe ni za distancerima iako sam mislio da ce morati da se stave barem od 1cm :)

Uslikah jos jednu sliku i odoh malo da odmorim, ceo dan sam na parkingu :)

 
Član
Ne deluju posto je auto ogroman, a inace mogu pozadi da se upasuju i 315-ice, ali ih je ovde gotovo nemoguce naci :(
 
Član
felge hitno na poliranje jer ovako izgledaju staro i umorno
a inace dobar projekt ima kod mene blizu jedan zeleni sa zlatnim bbs felgama prejebeno izgleda i nece tip da proda nema sanse
 
Član
Felne ce ici na poliranje, ali to mi sada nije prioritet, ima bitnijih stvarcica.

Danas leg'o sekvent, auto radi kao sat :)

 
Član
Danas sam uzeo nov regler za alternator i ostavio stari stator koji je bukvalno sprzen, da se napravi i namota komplet novi. Evo i slicice reglera, a zaboravih da uslikam ugljenisani stator, nadam se da ga majstor nece baciti pre nego okinem sliku :)

 
Član
Posle "kombinovanja" sa plinom i ubacivanjem boce, doslo je i do promene planova po pitanju muzike i one kutije koju sam pravio, pa sam prekombinovao i pojacalo i wufere :) Sad su ti Sony i 2xMarathon 12".

 
Početnik
hehe jesi ove woofere od bore uzeo... Za malo da ih ja kupim ali me ljudi sa foruma odgovorise od toga...

Ajd kad slozis sve posalji neki snimak od muzike :D i utiske kako rade woofer-i :) pozz
 
Top