Pontiac Firebird GTA

Pontiac Firebird GTA

Član
Iskreno, malo je cak i smorno voziti ga jer svi bulje u njega kao u neko cudo, a da ne pricam kad dodjem na pumpu da sipam gorivo, svi pitaju da sednu unutra :)))
Spojler je i meni bio odvratan, a ujedno sam i olaksao auto za jedno 15kg, ne znam od kakvog je ono materijala pravljeno, ali je tezak kao tuc.

Malopre kaparisane felne 17", prednje 8,5J ET13, a zadnje 10J ET20

 
Član
Upravo dovezao felne, a kupio sam i dve "omanje" gume za pozadi, BRIDGESTONE Expedia, dimenzija 285/40/ZR17 :)

Gume su fenomenalne, bukvalno kao nove, a bile su i dve nove na prodaju ali kada sam uporedio saru, nema ni 1mm razlike, a skuplje su 50% od ovih tako da se nisam ni najmanje dvoumio. Napred ce ici 245/45/17, samo jos da ih nadjem, ali za njih nije problem, to nije retka dimenzija kao ova gore :)

Kao sto rekoh, felne su prednje 8.5J ET13, a zadnje 10J ET20.



 
Član
Vozas li ti ovo, nikad ga nisam vidio u gradu, doduse ogromnom gradu, ali ova boja, i ovaj auto, da sam ga ikad vidio, morao sam ga primjetiti... uglavnom, extra auto, vrijedan garaze sa podnim grijanjem i tepihom :lol: :cool:
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
uglavnom, extra auto, vrijedan garaze sa podnim grijanjem i tepihom :lol: :cool:

:lol::lol::lol::cool:

Komsija... svaka cast na ovom projektu...samo napred...;) ali ove felne kako ce da mu legnu...ufff kao moj babi proteza ( to znaci da ce dobro da legnu :lol: )
A ove felne sam video na ovom bmw-u sto su bile...uzivo izgleda brutalno...ako se dobro secam na Novom Beogradu sam ga video...:icon_rolleyes:

P.S. Video sam da si kupio i suzu turbaca...svaka cast... mislim nisam ljubitelj opela...ali za ono pod haubom sto ima opel...respect :cool:
 
Top