Pontiac Firebird GTA

Pontiac Firebird GTA

Član
Porucena i fabricka pumpa za gorivo koja stoji u rezervoaru, a ne kao trenutna koja visi na vezicama 20cm od kardana :)

 
ostao sam bez teksta sva cast na ovome divim se i neznam sto mogu reci osim sve pohvale i samo naprijed auto je san snova cestitam na dosada uradjenom
 
shone190 je napisao(la):
Stigli i farovi, da zamenim one stare lomine :)





Evo kakvi su stari raspali i zicom vezivani posto nisu pravljeni za H4 sijalice:




Novi farovi su u fazonu Angel eyes, a evo kako to izgleda i naravno ici ce bez unutrasnje plave sijalice :)


e sa tim si se farovima sa angel eyes zajebao malo brate ja sam iste porucio nisu trajale ni 6 mjeseci ev ih imam jos u kuci jedan puko po pola propustaju vodu pa skontaj kako da ih jos malo zastitis al inace extra ti je vozilo
 
Član
Na kraju ih nisam ni montirao posto nisam imao odgovarajuce nosace, pa sam kupio farove od "keca" za 3e/komad :)
 

gox

Član
shone190 je napisao(la):
Napravljeni distanceri i brezoni kako bih mogao da stavim zadnje felne sa sirim rubom napred, a prednje nazad i da montiram komplet prednje kocnice od Camaro/Firebird-a (1998-2002). Vec su porucene kocione celjusti i cekam da stignu :)


KO TI JE PRAVIO OVE DISTANCERE I OD CEGA SE PRAVE ;):icon_question::icon_question:
 
Član
Pravio mi metalostrugar, a koji je tacno materijal ne znam, pitacu ga ako hoces, samo znam da je jak kao bizmut :):):)

Mali update :)

Montiran komplet plovak za gorivo i pumpa i napokon kazaljka, tacnije digitalni pokazivac, za kolicinu goriva u rezervoaru radi.

Danas poruceni kocioni diskovi precnika 12" (fabricki su 10,5") od novog modela (1998-2002) zajedno sa kocionim plocicama.

 
Član
Idemo dalje :), danas se porucuju i sledeci amblemi:

Ptica za haubu:

Set amblema koji je fabricki isao na GTA model:

Dva amblema koji ukazuju na malu kubikazu vozila :)

Naravno, svi amblemi ce biti crne boje.
 
Član
Nemam pojma koliko trosi, jos nije vozen kako treba, uglavnom od majstora do majstora i po kraju, test voznja :)

Videcemo, uglavnom javicu koliko trosi i mene zivo interesuje.
 
Član
Juce porucen komplet prednjih lezajeva (4 komada) i stitnika/gumica za stare 1LE diskove koji ce se pretvoriti u glavcine posle masinske obrade i na njih ce se montirati novi 12" diskovi koji uskoro stizu.

 
Top