Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Član
RE: Obavezno

zen3dom je napisao(la):
pozovi tv na kojem je bila emisija o njima, neka ti oni daju broj ziro racuna jer imaju sigurno, ili njihov ili sto oni skupljaju donacije, postavi ga pa da pomognemo kako....

Nisam gledao emisiju ali nazalost kod nas je sve vise i vise ljudi kojima treba pomoc, ja ih znam par i pomognem kad mogu kako, cak znam i zenu koja zivi u centru sarajeva a nema struje u kuci, opstina joj ne da prikljucak iako sve papire ima i nasla donaciju za prikljucak, ali djaba, neko se naklatio pa ne da....

Ne vjerujem da ova porodica ima ikakav ziro racun jer su rekli " ne trazimo novac nego nam je samo potrebna hrana i ogrev"...ja fkt ne mogu ni da zamislim kako je tim ljudima po ovoj zimi bez grijanja struje hrane i u onoj kolibici u kojoj zive.
 
Član
RE: Obavezno

nezz zašto kažu da im nije potreban novac, ipak mislim lakše je sakupiti novac pa im uručit, pa neka kupe šta im tačno trba, ne mogu ja sad metar drva odnijeti!
 
RE: Obavezno

oni najbolje znaju sta im treba, zato ja mislim da je bolje da skupimo pare pa odnjet. u svakom gradu da neko bude zaduzen za skupljanje tih sredstava, kad skupite uplatite na racun nekoga iz tuzle skim ste u kontaktu. ima vas sigurno povezanih dosta koji se srecete i druzite, tako da nece biti tesko. ko bi iz tuzle to mogao skupljati i da se na njegov racun uplati od ostalih.
 
Član
RE: Obavezno

evo ljudi ja se interesovao mozete provjerit ko ima facebook ukucajte Halilovic Tuzla i nasli ste

a podaci su sljedeci :

Otvoren je i humanitarni broj na koji se mogu donirati 2 marke: 090 291 077 (samo BH mobilna i fiksna telefonija)

Raiffaisen banka: 1610250000000047
br. partije: 09250427187


provjerite predhodno !!!
 
RE: Obavezno

Ja dajem potpunu podrsku projektu...ali od tog ziro-racuna nema nista!Sta mislite da u svakom gradu nadjemo predstavnika i nosimo njemu sta zelimo da poklonimo (hranu,ulj,secer,novac) i da to sve odredjenog datuma skupimo i odnesemo!
Evo ja se prvi javljam za podrucje Srebrenik,jer sam u Tuzli svaki dan,i nije mi nikakav problem odvuci tim ljudima!
 
N

nenad

RE: Obavezno

Nazalost, slabo ljudi obracaju paznju na ovakve stvari, mi smo se u TZ skupljali par puta da skupimo finansijsku pomoc ljudima kojima je to jako potrebno, ali uvijek isti ljudi dodju i daju koliko god ko moze, a ima nas u Tuzli bar 5x vise od onog broja ljudi koji se pojave...
 
RE: Obavezno

i ja sam zaa!! stvaro uprawu je ovaj lik nisam widio koji je nick nas 5000 na netu to je 5000 km a sigurno skawko od nas moze odvojit i vise od 1 km
 
Početnik
RE: Obavezno

ja ipak mislim da je najbolje da se otvori ziro-racun,i da mi svi uplatimo koliko ko moze...i nek se skupi par ljudi i neka odnese toj porodici u ime svih nas...TDIpower,eto otvori ti racun pa da uplacujemo..
 
Član
RE: Obavezno

Lija je napisao(la):
ja ipak mislim da je najbolje da se otvori ziro-racun,i da mi svi uplatimo koliko ko moze...i nek se skupi par ljudi i neka odnese toj porodici u ime svih nas...TDIpower,eto otvori ti racun pa da uplacujemo..

MOze i tako..eto neka Eldin ode u banku i to zavrsi ako stigne,ako ne on otici cu ja poslije faxa ! Kao sto je vec neko prethodno rekao najbolje je da sakupimo novac pa da im urucimo ipak oni najbolje znaju sta im je potrebno i kako bi taj novac mogli rasporediti!
 
Početnik
RE: Obavezno

ma da,nek rade sa novcem sta oni hoce,ipak oni najbolje znaju sta njima ttreba...eto vi se dog,pa napravite ziro-racun,i tako da svi mozemo uplatiti,koliko mozemo...
 
Član
RE: Obavezno

ljudi ja sam radio u banci i nije tako lahko otvoriti danas racun traze milion nekih potvrda sto ce ti za sta ce ti...jedino ako neko hoce,nek da svoj br racuna i na njega ce mo uplacivati...pa kad se skupi dovoljna suma ili odredjenog datuma to podici i poslati toj porodici...
mada ja mislim da bi najbezbolnija opcija bila kada bi se mogao organizovat neki nas humanitarni broj za nas clanove foruma dje bi smo mogli izdvajati sredstva i kad se ukaze potreba pomagati ljudima iz tog fonda...jbt sto vi kazte 5000 clanova,pa nek 10% nas mjesecno po markica izdvoji....dje bi nam kraj bio...mislim ovo je opet idejaako ste za i ja sam... pozz
ps. SRETAN 8 MART
 
Top