Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

LSD

Član
RE: Obavezno

nadam se da hoce ali....
koliko li se obaziru na ovakve stvari....vidjecemo sad u ovoj akciji
 
Član
RE: Obavezno

Upravo tipkam ;)

Broj racuna Raiffeisen banke za uplatu za pomoc porodici Halilovic je:

4255 0310 0105 9913
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

eto vidjet ću da sakupim ko hoće iz Srebrenika, pa da zajedno uplatimo:icon_smile:
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

ELDINE SVAKA CAST ;)
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

@ tdi power svaka cast druze ;), ja ev trazim po netu al nemogu da nadem , ako ko nadje neka je prikaci- uplatnicu kako bi trebala izgledati sa kojim podacima gdje se sta upishe, jer ne zna dosta raje kako to ide i sta se popunjava

pozz
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

evo ja sam poceo da pratim temu s pocetka ali nisam bio tu i nisam mogao,ja cu vidjet s mojim sugradjanima,clanovima ovog foruma,da mi zajedno skupimo neke pare,ko koliko moze da dadne i uplatimo ti u ime svih nas,,iako nas nema puno iz zavidovica,ali nije bitno,bitna je namjera
ovim putem pozivam svoje sugradjane da se jave,da se dogovorimo oko skupljanja para
 
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

eto kad sakupimo neku sumu nowca , mozemo se dogovorit za tu tv od mog zeta brat radi u tk i snima to pa da i to sredimo ako ne tk onda tv slon on radi te humanitarne akcije !

i Hvala na brojuu!!!
 
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

zlajaaa je napisao(la):
eto vidjet ću da sakupim ko hoće iz Srebrenika, pa da zajedno uplatimo:icon_smile:

Zlajaa ti vidi ako hoce Adi,Emir i neznam ko jos ima iz Srebrenika...da skupimo sto god novca,hrane,odjece,pica... i ja cu odvuci direktno toj porodici!Posalji mi PM,gdje da se sastanemo u petak u gradu i ubacimo u auto,a ja to u ponedjeljak odvucem gore!
A vi iz TZ i Sa....do ponedjeljka skupito sto god,i da to sve sastavimo!!!:cool:
 
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
eto vidjet ću da sakupim ko hoće iz Srebrenika, pa da zajedno uplatimo:icon_smile:

Zlajaa ti vidi ako hoce Adi,Emir i neznam ko jos ima iz Srebrenika...da skupimo sto god novca,hrane,odjece,pica... i ja cu odvuci direktno toj porodici!Posalji mi PM,gdje da se sastanemo u petak u gradu i ubacimo u auto,a ja to u ponedjeljak odvucem gore!
A vi iz TZ i Sa....do ponedjeljka skupito sto god,i da to sve sastavimo!!!:cool:

to drug sve to dobro dodje "da skupimo sto god novca,hrane,odjece,pica..." svaka cast ja i za odjecu zaborawio !!
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

adams je napisao(la):
@ tdi power svaka cast druze ;), ja ev trazim po netu al nemogu da nadem , ako ko nadje neka je prikaci- uplatnicu kako bi trebala izgledati sa kojim podacima gdje se sta upishe, jer ne zna dosta raje kako to ide i sta se popunjava

pozz

Mislim da ne treba ti nista samo ovaj broj odes u banku i kazes da uplaim na ovaj racun,ljudi stvarno se ne razumijem u ovo_Ovaj broj je broj mog racuna moje kartice koji je validan i aktivan.Volio ih da se ovo sto prije organizuje i pocnemo uplacivati,ali u jednu ruku mi je neugodno zbog pomisli da nad tim novcem imam samo ja kontrolu:icon_confused:
Naravno ako ovo uspije sav novac ide porodici,mislim ne bih da me taj dinar stigne negdje:icon_sad: razumijete o cemu pricam...
 
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

Ma daj...nije ovdje niko stoka da uzme od bijede pare!Ako ima takvih treba ih odmah streljati!Mada ne vjerujem (nema ovdje politicara-lopova)!!!:lol:
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ma daj...nije ovdje niko stoka da uzme od bijede pare!Ako ima takvih treba ih odmah streljati!Mada ne vjerujem (nema ovdje politicara-lopova)!!!:lol:

:lol::lol::lol: naravno Boze sacuvaj:icon_confused:
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

znaci potrebno je ponijeti licnu kartu i broj ziro racuna ostalo je posao sluzbenika ;)
maloprije sam dosao iz banke provjereno 100%
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

niksa je napisao(la):
znaci potrebno je ponijeti licnu kartu i broj ziro racuna ostalo je posao sluzbenika ;)
maloprije sam dosao iz banke provjereno 100%

Svaka cast;)
 
Top