Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Član
RE: Obavezno

Ne znam dali ce to predstavljati neki problem racun je otvoren na moje ime,a banka je Raiffeisen;)
 
RE: Obavezno

TDi Power je napisao(la):
Ne znam dali ce to predstavljati neki problem racun je otvoren na moje ime,a banka je Raiffeisen;)

nece nikakwih biti problema jbg ako neces zaj*at za tak nesto nema problema svi uplatimo na tvoj racun i kad sakupimo nesto novca odnesi ili odnesemo

sad mi nesto naumpade kad to odradimo ,mislim kad sakupimo neku svotu novca , da se javimo nekoj tv - firmi kao sto je TK jednom radio pa da se malo i promovisemo kako pomazemo i u humanitarnim svrhama da nismo samo nez kako da se izjasnim "koji krse prawila"

mozda nisam se bilo lijepo izjasnio , ni objasnio al nadam se da ste me skotali :Dhe
 
Početnik
RE: Obavezno

ee ovo sto je MAWI GENIUS..potpisujem,bas tako ako se sakupi zavidna cifra a trebala bi..pozvati televiziju da ljudi vide da i mi imamo srce i da znamo mozemo i hocemo pomoc...da nismo samo oni koji krse pravila...mislim da bi to bilo extra,i jedna velika promocija za bhtuning...svaka ti dala za ovu ideju...a nece zaj*at jbg ako ce on uzet pare koje idu u humanitarne svrhe onda nek se sam ubije...;)
 
Član
RE: Obavezno

uplatiti moze svako podici samo mozes ti :D

sto se tice racuna ziro racin je 1610000000000011 jos nam samo napisi br tvoje kartice i to bi trebalo da bude to...moze se uplatiti u Raiffeisenu direktno ili iz druge banke... a ko bude upl nek navede svrhu tj...pomoc za...

a potpis i od mene za TV reportazu...
 
Član
RE: Obavezno

Boze sacuvaj,naravno javio sam se za dobrotvorne svrhe...

Znaci ja samo upisem broj svoje kartice i uplacivat cemo,jbg ima nas registrovanih 20000 korisnika mogli bi da nas 1000 da 1 KM to je 1000KM sto je dovoljno da zive 2 mjeseca koliko toliko...;)
 
Član
RE: Obavezno

bas tako Tdi Power...al zamisli da probamo s telekomom da nam dadnu onaj jedan humanitarni telefon koji kad zelimo da iskoristimo u ovakve svrhe objavimo ili je cijelo vrijeme aktivan i skupljat sredstva i kad zelimo akciju da napravimo imamo odakle...jbt da svak kad napuni kredit prvog u mj kad je plata okrene taj br donira markicu ne bi niko osjetio a pomogli bi smo mnogima...i ne bi smo bili crna ovca u ovom svijetu...imal ko da bi podrzao ovu ideju...ja bi se mogao raspitat u telecomu koja je procedura...
 
Početnik
RE: Obavezno

ma netreba taj telefon,,evo ima nas na forumu 20000,pa nek je 2-3 hiljade ljudi da samo po jednu markicu.to je sila para...a neko ce dat i vise ne neko nego svi....;)
 
Član
RE: Obavezno

Spreco je napisao(la):
bas tako Tdi Power...al zamisli da probamo s telekomom da nam dadnu onaj jedan humanitarni telefon koji kad zelimo da iskoristimo u ovakve svrhe objavimo ili je cijelo vrijeme aktivan i skupljat sredstva i kad zelimo akciju da napravimo imamo odakle...jbt da svak kad napuni kredit prvog u mj kad je plata okrene taj br donira markicu ne bi niko osjetio a pomogli bi smo mnogima...i ne bi smo bili crna ovca u ovom svijetu...imal ko da bi podrzao ovu ideju...ja bi se mogao raspitat u telecomu koja je procedura...

To svaka cast,kada bi mogli bilo bi extra jer vecini bi bilo lakse poslati tu poruku nego ici i uplacivati...
Nadam se da ce biti nesto od ovoga:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Obavezno

i onda na kraju od 2KM poziva, telecom uzme 1,80 a ljudima kojima treba proslijedi 20 feninga... nista od toga.. ako se budete skupljali da se daju pare docu..
 
Član
RE: Obavezno

Nista onda ja veceras saljem broj mog racuna pa uplacivat cemo jbg:icon_confused:
Samo da se skupi;)
 
N

nenad

RE: Obavezno

Skupite se vi iz Sarajeva i skupite neku lovu, pa posaljite po nekome u Tuzlu da to odnese toj porodici u vase ime, tako vam je najlakse.
 
RE: Obavezno

humanitarni broj ako otvorite,ja ga sigurno necu nazvat...dosta me i ovako bH Telecom pravi budalom,jos i tu da im dajem,pa bila je emisija o njihovim lopovlucima...svaki politicar,kojeg izbace s polozaja ide radit u BH Telecom,to vam sve govori...necu vise o njima,znaci stavite broj ziro racuna veikim crvenim slovima u prvi post i to je sva mudrost,ostalo je na nama
 

LSD

Član
RE: Obavezno

a jeste li primjieti da samo odredjeni pisu ovjde....niko novi ne dolazi....
sramotno je je to za cio forum:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
RE: Obavezno

tvrdoglavi je napisao(la):
humanitarni broj ako otvorite,ja ga sigurno necu nazvat...dosta me i ovako bH Telecom pravi budalom,jos i tu da im dajem,pa bila je emisija o njihovim lopovlucima...svaki politicar,kojeg izbace s polozaja ide radit u BH Telecom,to vam sve govori...necu vise o njima,znaci stavite broj ziro racuna veikim crvenim slovima u prvi post i to je sva mudrost,ostalo je na nama

Potpis,a kada skupimo odredjenu sumu ja cu licno odnjeti porodici Halilovic s nekim od clanova BHTuning-a iz Tuzle radi snalazenja i bice aBd i slike;)
Daj samo da se skupi ako Bog da:icon_smile:

LSD je napisao(la):
a jeste li primjieti da samo odredjeni pisu ovjde....niko novi ne dolazi....
sramotno je je to za cio forum:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:

Ma ja vjerujem da ce se i oni prijaviti,neka admin napravi novi naziv teme i boldira;)
 
Top