Poliranje

Poliranje

MTR

Član
pa dobro si rekao - hirurgija , poliranjem se "otvara" lak i stvara se mogucnost matiranja ili gubljenja sjaja , za ovo sta njemu treba je samo vosak , dobro pranje od jedno 2 sata i lagano vosak dio po dio
 
Član
Ma jok... Ja polirat necu da zeznem nesto :D Samo cu voskom odradit... Koliko kosta vosak i koji mi vi preporucujete??
 
Član
KONAMI je napisao(la):
Ma jok... Ja polirat necu da zeznem nesto :D Samo cu voskom odradit... Koliko kosta vosak i koji mi vi preporucujete??


Pa ako onda tako gledamo onda ces opet zajebat stvar jer ce ostat opet necistoce a vosak ce se sjeditinit.
Al hajd nisam mjerodavan :lol::lol:
 

MTR

Član
http://www.autopaintsbrighton.co.uk/3m-imperial-hand-glaze-1l-05990-188-p.asp

ova gore ( ima je svaka bolja radnja u Sarajevu ) ili

http://stevesautosupplies.co.uk/index.php?main_page=product_info&products_id=18

znaci pljosnata boca sa zutim ili crvenim cepom , obje sadrze ulja koja popunjavaju risove i tragove pranja , daju jaki sjaj i zastitu na laku , nanose se rucno , znaci natrljas jedan dio 25x25 cm , sacekas minut i obrises visak mikrofiberom i to je to
 
Član
Koliko ovo traje i je li skida sloj laka u ravnini sa parnicom ili je samo popuni?
I je li ovdje i vosak ili se moze jos jedan sloj voska poslje i treba li ikakav cistac prije?
 
Član
Ma ja ..To cu ja i uradit da popunim borre... i sjaj da dobijem :D Drug hvala puno na savjetima... rezultate cu objavit abd kad sve odradim :D
 
Član
sam vosak ce ti dati vrlo slabe rezultate, a te paste dok pokupujes i ostalo
mozes platiti nekome da ti odradi profi poliranje,., najbolja opcija za tebe je
da kupis amatersku polir masinu oko 35km, dosta voska i udri svako 10 do 15 dana
voskom :D
 

MTR

Član
:icon_biggrin:

Photo0175.jpg

Photo0174.jpg


pocetak dvodnevnog rada , cijelo auto pripremljeno za poliranje , bruseno pa poliranje
 
Član
slaja je napisao(la):
sam vosak ce ti dati vrlo slabe rezultate, a te paste dok pokupujes i ostalo
mozes platiti nekome da ti odradi profi poliranje,., najbolja opcija za tebe je
da kupis amatersku polir masinu oko 35km, dosta voska i udri svako 10 do 15 dana
voskom :D


Ja bi samo malo da osvjezim boju da popunim one bore iil kako se vec to zove od pranja one linijice... A neznam u sarajevu majstora da bi to uradio.... I cjene koje su ... Naso sam na piku 150 km lik trazi... Za te pare ga mogu sam 5 puta ispolirat :D
 
Član
MTR sto si bezobrazan majketi, hoces na jutro da me srce pukne

volio bi da svi nekad uzmu da ispoliraju nesto, i onda da se dive svom radu,ono budu bas odusevljeni, a onda pogledaju samo jednu sliku tvog rada:lol::lol:
 
Član
ja zato necu ni da poliram kad vidim MTR-ove slike, samo djaba da bacam pare :), kad matira eh onda tek :icon_biggrin:
 
Član
Koliko kosta profi poliranje? Sta se podrazumjeva u tom procesu, sta konkretno koristi od materijala, aparata, koliko radnog vremena potrosi na poliranje itd.
 
Top