Policajci pucali u vozača koji nije htio zaustaviti automobil

Policajci pucali u vozača koji nije htio zaustaviti automobil

Član
Ma kuglu u vuglu i zdravo,nes ti mudonje.

emir_89 je napisao(la):
'97 u Beogradu, kupio sam Lanciu Themu Ferrari od Aleksandra Tošića Tošketa (trkač nac.klase), i iste noći u Zvečanskoj ulici naletim na 3 "prašinara" koji su pokušali da me zaustave (neregistrovanog) i sprašili su mi 3 komada u auto gde mi je jedan zbrisao 10tak centimetara od lobanje prošavši kroz obe šoferke, a preostala 2 u gepek
Pravilno su postupili.
 
Član
jbte jeste najednom svi moralisti (koji su usput za masovniju upotrebu oruzja), kao vi bi rado platili neku ogromnu kaznu samo da ne prekrsite zakon...ma dajj...

npr. emir 89 je prosao jer nije imao registrovano auto i vi bi njega davno sahranili (sad nebi ni napisao ovo da znamo)

sto se tice toga ja sam u par navrata prosao pored milicije kad zaustavljaju jer mi izadje na 5 metara s onim lizalom i ja prodjem i stanem kad vidim kretena ( jednoom nakon 50ak metara , jednom oko 100)..znaci trebali su me upucati odmah :icon_question:
stvarno ne kontam neke likove kojima bi bilo svejedno da relativno nevin covjek tako strada i cak to podrzavaju , wtf?
 
Član
Svaka normalna zemlja i policija je bolja od nase u sprovodjenju ali i postovanju zakona i to ne sa nasiljem i pistoljima, nego na normalne i efikasnije nacine od toga.

Da mi se ovako nesto desi i da ostanem ziv pa slomio bi ga po pola da ostane invalid, pa nek onda mami place iz kolica kad je kreten.

Ne odobravam ni jednu ni drugu stranu, ali problem lezi u tome da se kod nas zna da svaki prekrsaj rijesis sa mitom i onda sto ne bi, sad se nasao jedan pametan i on ce da sprijeci pistoljem nesto a juce je uzeo nekom pare i rekao hvala dovidjenja.

Mislim zna se to sve ko sta i kako radi, ne vrijedi to pricati.
 
Član
menjic je napisao(la):
Svaka normalna zemlja i policija je bolja od nase u sprovodjenju ali i postovanju zakona i to ne sa nasiljem i pistoljima, nego na normalne i efikasnije nacine od toga.

Da mi se ovako nesto desi i da ostanem ziv pa slomio bi ga po pola da ostane invalid, pa nek onda mami place iz kolica kad je kreten.

Ne odobravam ni jednu ni drugu stranu, ali problem lezi u tome da se kod nas zna da svaki prekrsaj rijesis sa mitom i onda sto ne bi, sad se nasao jedan pametan i on ce da sprijeci pistoljem nesto a juce je uzeo nekom pare i rekao hvala dovidjenja.

Mislim zna se to sve ko sta i kako radi, ne vrijedi to pricati.
Problem je sto ce te u svakoj normalnoj zemlji zatvoriti za ovakav prekrsaj a ovdje jos ako imas kakvu vezu nece ni platiti kaznu ovakav mangup a covjeka koji predje 20kmh vise od ogranicenja s registriranim autom ce odrat a sto se tice pistolja nasilje se rijesava nasiljem.Probaj u Njemackoj uletit negdje sa pistoljem ili nozem i stopaj koliko ce proci dok ne dobijes metak u celo a policajac je zasticeniji od medvjeda.U americi kad te zaustavi za prometni prekrsaj ima da drzis ruke na volanu a prilazi ti sa odkopcanom futrolom od pistolja.
 
Član
Pa normalno je da i oni stite sebe, i normalno da me za ovakav prekrsaj zatvore, i normalno je da me kazne za bilo koji sa odgovarajucom kaznom.

Ali nije normalno da me ubiju tako sto su "htjeli" da mi pucaju u gume, pa jebiga malo im se omaklo pa me zviznuse u celo.

Kad si ti vidio u toj Americi ili Njemackoj da pucaju u auto koje bjezi odnosno ne zaustavi se kad ga zaustavljaju ????

Uvjek prave potjeru za njim pa mu onesposobe auto na neki nacin, pa ga privedu.

Imaju blokade puteva, presretaci, siljci za gume, mreze za gume ..... svega i svacega ali nikad ne pucaju u auto pa slucajno pogode vozaca.
 
Legend
AnDel je napisao(la):
mladost ludost, mozda se malo i popije i sta sad ga treba upucat, mozda ga cura ostavila ili se jebala s njegovim jaranom, bolne su to stvari da bi covjek mislio i na policiju;)

poenta je da sam totalno protiv oruzja bilo ko da ga koristi, brate pendrek i udri ako treba al ubiti nekog to nije zdravo... ovaj je lose postupio to stoji ali daleko od toga da ga treba ubiti ...ne kontam vas ljudi stvarno cuj 'nek pucaju' , nek ovo neko ono, ja bi i sl..boze sacuvaj i sakloni jeste psiho :cool:
zasto policajci idu na testiranje preciznosti iz vatrenog oruzja, svakih cca 2-3 sedmice, pa da te puca u rame ili neki dio tijela gdje te nece ozlijedit, a ne u glavu ili srce.. logicno !
niko ne govori da UBIJES covjeka, ali TREBA PUCATI ! pa izadji nekad i stavi se u njihvu poziciju, pa da vidis sa cim se sve oni susrecu, sad me uopste ne tangira kad se krene derat na mene kad me uhvati da se ganjam sa nekim po gradu, jer sta oni sve moraju trpit..

sta to tebe kad ostavi cura, napijes se, SJEDES ZA VOLAN PA SE KURCIS MALO PO GRADU JEL ?
i jos da stajes policiji..

decko, lose razmisljas pravo..
 
Član
Hoće on sa Vectrom 2.0 protiv BMW5 :D

http://www.portaloko.hr/clanak/foto-mladic-automobilom-nasrnuo-na-policiju-pa-ga-prostrijelili/0/14157/

Previše igrao GTA... Ovo je valjda presretač a ne obična patrola, ne bi oni pucali da on se nije pravio pametan pa da ih izgura, a nema on gdje pobjeći ako imaju njegove tablice...
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ma kuglu u vuglu i zdravo,nes ti mudonje.

emir_89 je napisao(la):
'97 u Beogradu, kupio sam Lanciu Themu Ferrari od Aleksandra Tošića Tošketa (trkač nac.klase), i iste noći u Zvečanskoj ulici naletim na 3 "prašinara" koji su pokušali da me zaustave (neregistrovanog) i sprašili su mi 3 komada u auto gde mi je jedan zbrisao 10tak centimetara od lobanje prošavši kroz obe šoferke, a preostala 2 u gepek
Pravilno su postupili.




nesto ti se "pohebalo" sa quote-om, to je BEMWE pisao, ne ja. vidim nesto mi nejasan AnDel-ov post gdje spominje da nisam imao registrovano auto, kontam sta ovaj sad prica hahaha :lol:
 
Član
menjic je napisao(la):
Pa normalno je da i oni stite sebe, i normalno da me za ovakav prekrsaj zatvore, i normalno je da me kazne za bilo koji sa odgovarajucom kaznom.

Ali nije normalno da me ubiju tako sto su "htjeli" da mi pucaju u gume, pa jebiga malo im se omaklo pa me zviznuse u celo.

Kad si ti vidio u toj Americi ili Njemackoj da pucaju u auto koje bjezi odnosno ne zaustavi se kad ga zaustavljaju ????

Uvjek prave potjeru za njim pa mu onesposobe auto na neki nacin, pa ga privedu.

Imaju blokade puteva, presretaci, siljci za gume, mreze za gume ..... svega i svacega ali nikad ne pucaju u auto pa slucajno pogode vozaca.
Pucaju oni itekako ako si na cistini gdje nemogu pogoditi neduznog prolaznika.Uglavnom za takve kurconje me nije briga,slobodno nek ih propucaju i dao bi im i jos vece ovlasti.


emir_89 je napisao(la):
nesto ti se "pohebalo" sa quote-om, to je BEMWE pisao, ne ja. vidim nesto mi nejasan AnDel-ov post gdje spominje da nisam imao registrovano auto, kontam sta ovaj sad prica hahaha :lol:
E oprosti,njemu sam replicirao,greska.
 
Član
moze li zahtjev da ovi policajci se prebace u bosnu da malo zavedu kulturu saobracaja kod nas
ne da podrzavam pucanje nego ih treba i nagraditi
 
Moje misljenje je da se moze zavesti red i bez pucanja, a to jest postrozenje kazni i ravnopravnost, nema tatin mamin sin, veze i sve, opucaj ga po dzepu par puta sledeci put ce razmisliti! A za ovakve prekrsaje bjezanja i slicno u zatvor odma! Nek malo oladi glavu!
 
Član
@noke
(mk2 TDI PD 150:))
:lol: pogoditi covjeka u neki dio tjela gdje ga nece ozlijediti, koji si ti kralj... zar ti stvarno mislis da ima policajaca kod nas (mehanicara, bravara, i sl cega sve nema u poliziji) koji mogu pogoditi , kada hoce covjeka u vozilu u pokretu ...recimo u rame , u ruku, u dupe ili gdje ga 'nece' ozlijediti, previse gledate americke filmove ako to mislite :lol:
a ja u njegovoj poziciji nebi pokusao ubiti covjeka to ti zivotom garantujem , ili da covjek ne stane kad ga zaustavljam (pogledajte kako to rade u evropi i svijetu) ...poenta je izgleda da ja kod nas nebi mogao biti milicioner (pa lose razmisljam posto ne mogu se zamislit da pucam u nekog tj. pokusam ga ubiti), a i ne zelim boze sacuvaj ;)
decko pozzz:D
p.s. za cure, zene sam se zezao ako ko od vas nije skontao, relax :cool:
 
Član
Ma nista dati im ak47, dva redenika metaka, 6 rucni bombi, i dvije nagazne mine, pa kad neko nepropirno parkira tu je nagazna mina da se stavi pod tocak, ako je neki motorist moze pokusati rucnom bombom ili ak47 da saspe redenik u njega pa mozda stane :lol: ovo sa motorima gledam svaki dan kako ne stane i potjera i slicno, dajte ljudi kakva pucanja kakve gluposti jeste vi normalni? Ja bi kao i u Engleskoj im ukinuo skroz pistolje i dao im suzavac i strujni pistolj (kako li se zove) i zivio :)
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Ma nista dati im ak47, dva redenika metaka, 6 rucni bombi, i dvije nagazne mine, pa kad neko nepropirno parkira tu je nagazna mina da se stavi pod tocak, ako je neki motorist moze pokusati rucnom bombom ili ak47 da saspe redenik u njega pa mozda stane :lol: ovo sa motorima gledam svaki dan kako ne stane i potjera i slicno, dajte ljudi kakva pucanja kakve gluposti jeste vi normalni? Ja bi kao i u Engleskoj im ukinuo skroz pistolje i dao im suzavac i strujni pistolj (kako li se zove) i zivio :)
Pa takav arsenal im odprilike i treba.Ameri u patroli u autu obavezno imaju i dugu cijev,obicno sacmaricu,tako se to radi u svjetu.Stvar je u tome sto u njih prometni prekrsaj obicno registriraju kamere ali ako ti oni izadju na teren pa ga jos pokusas zgazit ebo si majku.


AnDel je napisao(la):
@noke
(mk2 TDI PD 150:))
:lol: pogoditi covjeka u neki dio tjela gdje ga nece ozlijediti, koji si ti kralj... zar ti stvarno mislis da ima policajaca kod nas (mehanicara, bravara, i sl cega sve nema u poliziji) koji mogu pogoditi , kada hoce covjeka u vozilu u pokretu ...recimo u rame , u ruku, u dupe ili gdje ga 'nece' ozlijediti, previse gledate americke filmove ako to mislite :lol:
a ja u njegovoj poziciji nebi pokusao ubiti covjeka to ti zivotom garantujem , ili da covjek ne stane kad ga zaustavljam (pogledajte kako to rade u evropi i svijetu) ...poenta je izgleda da ja kod nas nebi mogao biti milicioner (pa lose razmisljam posto ne mogu se zamislit da pucam u nekog tj. pokusam ga ubiti), a i ne zelim boze sacuvaj ;)
decko pozzz:D
p.s. za cure, zene sam se zezao ako ko od vas nije skontao, relax :cool:

Mene da pokusa zgaziti takav dripac dok radim svoj posao ispucao bi mu sa zadovoljstvom cjeli okvir u sajbu to garantujem.
 
Top