Policajci pucali u vozača koji nije htio zaustaviti automobil

Policajci pucali u vozača koji nije htio zaustaviti automobil

Član
Zagrebački policajci koji su u srijedu vršili redovitu kontrolu prometa na Kozari boku pucali su u vozača koji nije htio zaustaviti automobil. Incident se dogodio oko 17,30 sati.

U zagrebačkom naselju Kozari bok u srijedu u 17,30 sati policija je pucala prema 21-godišnjaku koji je je prevezen s prostrijelnom ranom na lijevoj potkoljenici u KB Dubrava.

Prema dostupnim informacijama, policajci su tijekom redovite ophodnje pokušali zaustaviti automobil. No, umjesto da se zaustavi na policijsku naredbu, vozač je više puta krenuo na policajce pokušavši ih na taj način izgurati, što mu je na kraju i uspjelo.

Tijekom naleta automobila policajci su navodno pucali u gume. U pucnjavi je stradao 21-godišnji Miralem Oremović.

Policija nastoji utvrditi detalje toga kako je došlo do pucnjave, te što se zapravo dogodilo, rekli su iz PUZ-a
http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/06/08/0933006.html?pos=n1
 
Član
Vidi, vidi jesu se ubezobrazili, sad i pucaju po ljudima :D

Mora da je ovaj sjedio na gumi dok je vozio pa su ga poodili u potkoljenicu:D:D:D
 
Član
Neka malo, sljedeci ce dobro razmisliti oce li glumiti frajera pa pobjeci ....
Opravdavam pucnjavu 100 posto, dosta je glumatanja...pa da sam i ja pobjego nek roka :)
 
Član
smajke je napisao(la):
Neka malo, sljedeci ce dobro razmisliti oce li glumiti frajera pa pobjeci ....
Opravdavam pucnjavu 100 posto, dosta je glumatanja...pa da sam i ja pobjego nek roka :)
Drugi put se nece kurciti.
 
Član
Svaka cast ovim policajcima pa su smjeli pucat'. Ustvari ne znam kakvi su kod njih zakoni ali ovi nasi nebi smjeli tako pucati. Znam momka koji je pucao covjeku u ledja pored dva drota a oni izvukli pistolje i pucali u zrak.....
 
Član
Cuj odobravate pucanje, sta vam je ljudi, od kud znate zasto je momak bjezao prije svega, ili nije ni bitno, jedno je pobjeci s autom drugo je ubiti covjeka, jeste ludi sta vam je ???

Nek mu provjeri tablice, stinu ga, jave sledecoj patroli da blokiraju put, oduzmu vozacku ..... ima milion nacina i mjera kakvo pucanje ? Pa da je pucao na nekog vaseg i pogodio ga ili nedaj boze ubio sta bi onda rekli ? Nesreca jebiga, sto je bjezao jel ???

Na neke druge ljude trebaju pucati, koji rade druge stvari a ne na klince koji pobjegnu s autom.

Ne mogu da vjerujem.

Svako od nas je nekad prekrsio zakon pa da se takovo ponasanje policije tolerise pola bi nas bilo odavno parkirano na groblju.
 
Član
ma vala ne odobravam nasilje i frajerisanje, pa bilo s koje strane ona išla...

danas je takav problem, što ako policajcima odobriš da imaju pravo biti rigorozni, oni to zloupotrebe, pa bi danas sutra pucali tako na svoje privatne (tj. van posla) neprijatelje, kako bi im se osvetili šta već...

drugi problem, je s druge strane, što ako se dopusti ta današnja pravda ljudi, pravda slobodnog kretanja i sl., ljudi počinju to zloupotrebljavati, svi mi znamo da je danas više kriminala već prije rata, svi znamo da se ljudi lakše upuštaju u kriminalne radnje zato što znaju da za to nece odgovarati ili i ako budu odgovarali da ce to biti nešto tako malo i sramotno... a policajcima su ruke vezane, nemogu ništa protiv kriminalac, jedino ih opominjet nemojte nemojte!!!..

i fakat, riješenja skoro da nema za ove probleme...

ja sam za malo rigorozniji sistem, neka policajac ima pravo i pucati ako to treba... (ali morali bi biti onda bolje učeni, kontrolisani i sl. a ne da se dešava kao u americi da grupa njih pretuku neke momke ni krive ni duzne, ili ubijaju ljude po ulici isl.)
:D
 
Član
PA ne treba biti rigorozniji, samo treba da se primjenjuje postojeci, ali na sve isto, e u tom je problem sto je tebi stric meni tetak onom brat onom tata i tako dalje.

Problem je sto kakav god da se sistem napravi ce biti neko ko a nece postovati, odnosno ne neko nego mnogo njih, a bice i oni drui kojima je krivo sa pravom na ove prve.

Ako je zakon, zakon je nema izuzetaka.
 
Top