Policajci pucali u vozača koji nije htio zaustaviti automobil

Policajci pucali u vozača koji nije htio zaustaviti automobil

Član
nermin suljagic je napisao(la):
mislim da je kolega "M5 nitro" htio reci da je sluzbenik postupio po pravilniku.... bio je zivotno ugrozen jer ga je vozac automobila ugrozavao time sto je krenuo na njega sa autom... gotovoooo ;)

sjedi 5
 
prije par godina je bio slican slucaj i kod nas, doduse i moj prijatelj je bio tu, momci se vozali, auto nije regano i nalete na patrolu ovi da zaustave oni samo prolete, i policija za njima i bjezali i policajci pucali za njima i jednog rane, 2cm od srca metak prosao, jos malo i bio bi mrtav na mjestu. Ja osobno ovo pucanje ne odobravam, imas lijepo tablice i salji kaznu ili sta vec.. :icon_mad:
 
Član
Evo sta se desilo u Beogradu 2009.godine...
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/61010/Stra%C5%A1no%3A+UBIJEN+ZBOG+PROLASKA+NA+CRVENO%21+%28VIDEO%29.html
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
prije par godina je bio slican slucaj i kod nas, doduse i moj prijatelj je bio tu, momci se vozali, auto nije regano i nalete na patrolu ovi da zaustave oni samo prolete, i policija za njima i bjezali i policajci pucali za njima i jednog rane, 2cm od srca metak prosao, jos malo i bio bi mrtav na mjestu. Ja osobno ovo pucanje ne odobravam, imas lijepo tablice i salji kaznu ili sta vec.. :icon_mad:

ne kazem da odobravam to pucanje, al uvijek imas dvije strane medalje. hajd se stavi u ulogu policajca, da neko krene autom na tebe, ili npr sta on zna zasto taj neko nije stao, mozda u autu ima 100kg kokaina, mozda ima mrtvu osobu, xxx je mogucnosti, tako da nije to bas jednostavno ko sto mi na prvu pomislimo. zasigurno nece ni oni pucati zato sto im je cejf, nego bas kad moraju i kad nemaju druge mogucnosti, cak sta vise, cesto ne pucaju kad bi mozda i mogli i trebali...
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
prije par godina je bio slican slucaj i kod nas, doduse i moj prijatelj je bio tu, momci se vozali, auto nije regano i nalete na patrolu ovi da zaustave oni samo prolete, i policija za njima i bjezali i policajci pucali za njima i jednog rane, 2cm od srca metak prosao, jos malo i bio bi mrtav na mjestu. Ja osobno ovo pucanje ne odobravam, imas lijepo tablice i salji kaznu ili sta vec.. :icon_mad:

frendu svak živ može pogriješiti a tako i policajac prekoračiti svoja ovlaštenja no međutim puno je više slučajeva gdje drotovi najebu od budalastih vozača , imaš internet pa sam prosudi...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
prije par godina je bio slican slucaj i kod nas, doduse i moj prijatelj je bio tu, momci se vozali, auto nije regano i nalete na patrolu ovi da zaustave oni samo prolete, i policija za njima i bjezali i policajci pucali za njima i jednog rane, 2cm od srca metak prosao, jos malo i bio bi mrtav na mjestu. Ja osobno ovo pucanje ne odobravam, imas lijepo tablice i salji kaznu ili sta vec.. :icon_mad:

frendu svak živ može pogriješiti a tako i policajac prekoračiti svoja ovlaštenja no međutim puno je više slučajeva gdje drotovi najebu od budalastih vozača , imaš internet pa sam prosudi...

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/61010/Stra%C5%A1no%3A+UBIJEN+ZBOG+PROLASKA+NA+CRVENO%21+%28VIDEO%29.html

Ja jos nisam cuo da je neko ubio policajca...
 
Član
dellas je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
prije par godina je bio slican slucaj i kod nas, doduse i moj prijatelj je bio tu, momci se vozali, auto nije regano i nalete na patrolu ovi da zaustave oni samo prolete, i policija za njima i bjezali i policajci pucali za njima i jednog rane, 2cm od srca metak prosao, jos malo i bio bi mrtav na mjestu. Ja osobno ovo pucanje ne odobravam, imas lijepo tablice i salji kaznu ili sta vec.. :icon_mad:

frendu svak živ može pogriješiti a tako i policajac prekoračiti svoja ovlaštenja no međutim puno je više slučajeva gdje drotovi najebu od budalastih vozača , imaš internet pa sam prosudi...

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/61010/Stra%C5%A1no%3A+UBIJEN+ZBOG+PROLASKA+NA+CRVENO%21+%28VIDEO%29.html

Ja jos nisam cuo da je neko ubio policajca...

A nedavno kad onaj sa jugom zgazi drota? http://www.idoconline.info/digitalarchive/public/index.cfm?fuseaction=serve&ElementId=661858
 
Član
menjic je napisao(la):
Cuj odobravate pucanje, sta vam je ljudi, od kud znate zasto je momak bjezao prije svega, ili nije ni bitno, jedno je pobjeci s autom drugo je ubiti covjeka, jeste ludi sta vam je ???

Nek mu provjeri tablice, stinu ga, jave sledecoj patroli da blokiraju put, oduzmu vozacku ..... ima milion nacina i mjera kakvo pucanje ? Pa da je pucao na nekog vaseg i pogodio ga ili nedaj boze ubio sta bi onda rekli ? Nesreca jebiga, sto je bjezao jel ???

Na neke druge ljude trebaju pucati, koji rade druge stvari a ne na klince koji pobjegnu s autom.

Ne mogu da vjerujem.

Svako od nas je nekad prekrsio zakon pa da se takovo ponasanje policije tolerise pola bi nas bilo odavno parkirano na groblju.

oduzme mu vozacku, a on opet sutra napravi isti belaj, dok je murija pucala i udarala prestupnike normalniji nam je grad bio, a danas svaki mangupcic jebe policajcu mater i drot mu nemoze nista... jbt takva drzava... druze pa sto on nije stao, nego po gasu, trebo ga je izbusiti ko sito... previse raja gleda filmove i kurci se sa autima
 
Legend
potpuno podrzavam, mislim da bi trebali i cesce koristiti pistolje.. da smire malo ove "mangupe"
 
Član
AnDel je napisao(la):
mladost ludost, mozda se malo i popije i sta sad ga treba upucat, mozda ga cura ostavila ili se jebala s njegovim jaranom, bolne su to stvari da bi covjek mislio i na policiju;)

poenta je da sam totalno protiv oruzja bilo ko da ga koristi, brate pendrek i udri ako treba al ubiti nekog to nije zdravo... ovaj je lose postupio to stoji ali daleko od toga da ga treba ubiti ...ne kontam vas ljudi stvarno cuj 'nek pucaju' , nek ovo neko ono, ja bi i sl..boze sacuvaj i sakloni jeste psiho :cool:

Ovo je najpametniji post koji sam procitao...;)
 
Član
dellas je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
mladost ludost, mozda se malo i popije i sta sad ga treba upucat, mozda ga cura ostavila ili se jebala s njegovim jaranom, bolne su to stvari da bi covjek mislio i na policiju;)

poenta je da sam totalno protiv oruzja bilo ko da ga koristi, brate pendrek i udri ako treba al ubiti nekog to nije zdravo... ovaj je lose postupio to stoji ali daleko od toga da ga treba ubiti ...ne kontam vas ljudi stvarno cuj 'nek pucaju' , nek ovo neko ono, ja bi i sl..boze sacuvaj i sakloni jeste psiho :cool:

Ovo je najpametniji post koji sam procitao...;)
nek postuje zakon, nece ga niko dirati
 
Član
mokeBass je napisao(la):
dellas je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
mladost ludost, mozda se malo i popije i sta sad ga treba upucat, mozda ga cura ostavila ili se jebala s njegovim jaranom, bolne su to stvari da bi covjek mislio i na policiju;)

poenta je da sam totalno protiv oruzja bilo ko da ga koristi, brate pendrek i udri ako treba al ubiti nekog to nije zdravo... ovaj je lose postupio to stoji ali daleko od toga da ga treba ubiti ...ne kontam vas ljudi stvarno cuj 'nek pucaju' , nek ovo neko ono, ja bi i sl..boze sacuvaj i sakloni jeste psiho :cool:

Ovo je najpametniji post koji sam procitao...;)
nek postuje zakon, nece ga niko dirati

Ja sam recimo imao priliku da postujem zakon pa da budem izlozen policijskoj torturi, jer je drot bio pijan, i u jebenoj policijskoj zemlji je on uvek u pravu...Tako da ja uopste ne uzimam zdravo za gotovo da je ovaj momak krenuo na njih i slicno, mozda je tako mozda nije..
 
Član
'97 u Beogradu, kupio sam Lanciu Themu Ferrari od Aleksandra Tošića Tošketa (trkač nac.klase), i iste noći u Zvečanskoj ulici naletim na 3 "prašinara" koji su pokušali da me zaustave (neregistrovanog) i sprašili su mi 3 komada u auto gde mi je jedan zbrisao 10tak centimetara od lobanje prošavši kroz obe šoferke, a preostala 2 u gepek
 
Član
Brate, tad je bio rizik glasnije prdnuti, a kamo li voziti na prvu
Ali "DANAS", još u demokrackoj lipoj:icon_eek:
 
Top