Plin u autu!!!

Plin u autu!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ko jos vozi na plin po ovim cijenama??
Ja sam prestao,a za sve vas koji ste kao i ja shvatili da trenutne cijene nisu isplative,samo da vas napomenem da ako ne budete mjesec dana nikako vozili na plin pa onda prebacili sa benzina na plin da ce vam popucati membrane u plinskom uredjaju.
 
Član
Sa dobrom instalacijom se plin isplati dok auto ide. LPG se dobiva preradom sirove nafte te ce cijene istog i dalje da padaju, nikad nece biti situacije da je LPG skuplji od benzina, ma ni blizu da su po cijeni.

Sad se ne isplati voziti na plin samo onima ciji sistemi trose duplo vise plina neg benzina, sto sa dobrim sistemima i ugradnjom nije slucaj.
 
Član
imam ja plin potrosnja je nesto veca nego benzina 1 , do 2 litra sto je neprimjetno auto ide isto kao i na benzin predeno vec 15 000 sa plinom i nema jos kvarova nadam se da nece ni biti . ..

Damir_ je napisao(la):
Sa dobrom instalacijom se plin isplati dok auto ide. LPG se dobiva preradom sirove nafte te ce cijene istog i dalje da padaju, nikad nece biti situacije da je LPG skuplji od benzina, ma ni blizu da su po cijeni.

Sad se ne isplati voziti na plin samo onima ciji sistemi trose duplo vise plina neg benzina, sto sa dobrim sistemima i ugradnjom nije slucaj.

Tako je ;)
 
0g1 je napisao(la):
imam ja plin potrosnja je nesto veca nego benzina 1 , do 2 litra sto je neprimjetno auto ide isto kao i na benzin predeno vec 15 000 sa plinom i nema jos kvarova nadam se da nece ni biti . ..

Damir_ je napisao(la):
Sa dobrom instalacijom se plin isplati dok auto ide. LPG se dobiva preradom sirove nafte te ce cijene istog i dalje da padaju, nikad nece biti situacije da je LPG skuplji od benzina, ma ni blizu da su po cijeni.

Sad se ne isplati voziti na plin samo onima ciji sistemi trose duplo vise plina neg benzina, sto sa dobrim sistemima i ugradnjom nije slucaj.

Tako je ;)



ja sam presao 100 000 na plinu sa golfom 2 1,3 motor i razlika u snazi je vidljiva,neki ce reci da je motor mali,ali na plinu uvjek podrhtava i duze vergla i hiljadu nekijh zajebancija
ovako na benzinu razliku od 2,3 marke zaboravljam
jer meni trosi 10 l benzina,a to je 15 km dok trosi 12 plina sto je 13,5 km sto mi se ne isplati,jer moram sipati kod mandica jer je u gradu 1,25 do 1,30 litar plina
bezobrazluk
 
Član
suvisno je davat komentare na sta bi se ko vozao ... ljudi se voze na plin jer im se isplati vise ... zna se da je benz bolji ali pare pare pare pare i opet pare :)
 
Član
Plin je dobra stvar i sigurna je jeftinija malo na registraci ce te vise zaklati ali ipak se isplati mada ga ja nebih stavio nikada xD
 
Član
jbg ja sam imao seata ibizu 1000 kubika i imala je plin,sad je pala zamjena isto auto samo 2.0 FR i cekam slobodan dan da je vozim na ugradnju plina imam dosta dobro iskustvo sa tim energentom,sa obziro da je cjena po litri 0,75 KM u Prijedoru!!!;)
 
moje auto nema benzin uopste,crkla pumpa i nikad nije vise osposobljena,ja sam ga tako kupio i nemam namjeru uopste da ga pravim jer na plinu nemam nikakvih zezancija,na plin pali,ide,sve i tako da nemam potrebe da se zezam sa tim oko benzina,u pitanju audi 90cc 2200 kubika petak ajnspric,presao sam oko 30000km kako sam ga kupio i idemo dalje:cool:
 
Član
Ma samo sekvent ostalo je sranje... obicni plin ne moze hranit masine preko 2000 kubika, jedva....
 
Početnik
na piln se kuha
plin-za-kuhanje2.jpg


,na dizel se ore ,
95558.jpg

a na benzin se vozi..:lol::lol::lol:
m5h003.jpg


ja jos orem sa fiatom ..a akobogda na ljeto pug 406 benzic i opaliiii:cool::cool::123::123::123:
 
Član
coupediesel je napisao(la):
moje auto nema benzin uopste,crkla pumpa i nikad nije vise osposobljena,ja sam ga tako kupio i nemam namjeru uopste da ga pravim jer na plinu nemam nikakvih zezancija,na plin pali,ide,sve i tako da nemam potrebe da se zezam sa tim oko benzina,u pitanju audi 90cc 2200 kubika petak ajnspric,presao sam oko 30000km kako sam ga kupio i idemo dalje:cool:

:lol::lol:
koliko ja znam,na benzin palis,pa kad temperature dostigne odredjenu (30stepeni?),prebacujes na benzin:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top