Plin u autu!!!

Plin u autu!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta vi mislite o tome... da li vam je to ok?? al recimo gledajmo ove skuplje sisteme tj. sekvente!!! jer sad svako auto gotov zahtjeva taj sistem ubrizgavanja plina...
 
Član
ja se grijem na plin.... i mogu ti reci.... da se kuca zagrije za sekundu... nemam nikakvih problema... :D
 
Član
logan 1.4MPI A plin je digitalni znaci nije onaj obicni , radi odlicno nikakvi problema nema sto se tice snage vuce kao i na benzinu razlika je minimalna da se ne osjeti . . .
 
Član
0g1 je napisao(la):
logan 1.4MPI A plin je digitalni znaci nije onaj obicni , radi odlicno nikakvi problema nema sto se tice snage vuce kao i na benzinu razlika je minimalna da se ne osjeti . . .

ma dacije nemaju problema kod njih legne plin odlicno uradio sam ih dosad brdooo;) zahvalna su auta sto se tice plina:)
 
Član
znam da kod pasata-delfin da ga plin zeza par puta se covjek zalio na to a sad jeli to radi auta i motora ili radi ugradenog plina posto nije ista firma :D
 
Član
0g1 je napisao(la):
znam da kod pasata-delfin da ga plin zeza par puta se covjek zalio na to a sad jeli to radi auta i motora ili radi ugradenog plina posto nije ista firma :D

ma zavisi!!! druze ja licno ugradjuem plin... i ima tu dosta faktora al sam se posvetio sekventima... i stavrno sam zadovoaljan.. ugradjujem uredaje NXGAS super su se pokazali!!! a to sto te zezaju za plin nebrini;) neki dan sam se vozio u BMW M5 2001 god 460 ks cipovana je... ide 320km/H i to na plinu...
 
Super Moderator
ako ces ugradjivat plin onda ugradi onaj skuplji sto skoro 100% snage izvuce... onda se isplati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top