Plin u autu!!!

Plin u autu!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
edoze je napisao(la):
coupediesel je napisao(la):
moje auto nema benzin uopste,crkla pumpa i nikad nije vise osposobljena,ja sam ga tako kupio i nemam namjeru uopste da ga pravim jer na plinu nemam nikakvih zezancija,na plin pali,ide,sve i tako da nemam potrebe da se zezam sa tim oko benzina,u pitanju audi 90cc 2200 kubika petak ajnspric,presao sam oko 30000km kako sam ga kupio i idemo dalje:cool:

:lol::lol:
koliko ja znam,na benzin palis,pa kad temperature dostigne odredjenu (30stepeni?),prebacujes na benzin:icon_rolleyes:

moj buraz ima dvicu 1.3 benzinca sa plinom i uvijek pali na plin nikad nista se nije desilo, nekad zna zatrzati prilikom prebacivanja na plin stisnes gas dok neproguta benzin i to je to, stvarno je prezadovoljan s tim.....
 
Član
normala je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
plin je 0.85
kakva crna 1.05 :icon_question:


nije ni 0.85 nego 0.82 da vas ispravim :D

Kod nas je plin 0.74 KM vec nekih 15-ak dana ako se ne varam... Zadnji rezervoar sam bas cepao audija, potrosnja 13 KM na 100km, sto je oko 17.5l plina, a mogu ga sigurno spustiti na 14l normalne voznje ili na 10-ak otvorenog puta laganice....
 
Član
Damir. je napisao(la):
VW_freak je napisao(la):
zdravko je napisao(la):
ja sam samo iznijo svoje misljenje
i otkad se nevozi na plim auto radi ko urica (naravno poslje generalke :)

ma naravno svak ima svoje misljenje samo naprijed!!! posatvio sam ovu temu sam da cujem misljenja a ne da ubijedjeujem ljude;)

E ti si mi trebao!

Posto ti radis u Viba-i (moderatori molim vas ne brisite ime firme nek raja zna) volio bih da mi nesto pojasnis ili koji od tvojih sefova.

De mi reci ko vam je odgovoran za ugradnju i odrzavanje plina kao i za to s kim se prica u vasoj firmi kad se uzme kes a ne napravi se nista. Ta akcija, prodaja magle za pare obicnom potrosacu se zove prevara ili varanje te je kaznjivo djelo!

Burazu mi je u avgustu ugradjen sekvent, kostalo 1660 maraka ja mislim sve i dan danas auto ne radi kako treba, nekad ne moze nikad da radi na leru a u zadnje vrijeme samo trza, ne gasi se, da bi danas ispalo kako ne znate sta je. Auto radi lose i na plinu i na benzinu otkako ste mu ugradili plin. Auto 3 mjeseca ne radi i ne mozete da ga dovedete u red a vise od 1600 maraka su placene na vrijeme.

Rasulo u servisu na Husinu i to kako se ne zna ko pije a ko placa da ne spominjem i slanje od jednog do drugog majstora.

Kako to da uzmete nekome tolike pare i zajebajete se? Vas moral i savjest me ne zanima, interesuje me ko je odgovoran i znate li napraviti to za sta ste uzeli pare i jos jedno pitanje jel moguce ostaviti vam auto da se ucite na njemu svoj zanat a dobiti nekog suzukija da se covjek koristi dok vi ne zavrsite ono za sta ste uzeli pare.

Ocekujem odgovor u nadi da ce se to rijesiti na jedan fin i poslovan nacin!

Pozz

Damir

koje je auto u pitanju????
 
edoze je napisao(la):
coupediesel je napisao(la):
moje auto nema benzin uopste,crkla pumpa i nikad nije vise osposobljena,ja sam ga tako kupio i nemam namjeru uopste da ga pravim jer na plinu nemam nikakvih zezancija,na plin pali,ide,sve i tako da nemam potrebe da se zezam sa tim oko benzina,u pitanju audi 90cc 2200 kubika petak ajnspric,presao sam oko 30000km kako sam ga kupio i idemo dalje:cool:

:lol::lol:
koliko ja znam,na benzin palis,pa kad temperature dostigne odredjenu (30stepeni?),prebacujes na benzin:icon_rolleyes:

nista na benzin,pumpa uopste ne radi,kao da ne postoji,sve na plin,pali bez problema na plin ide i sve,nista nisam pipnuo sto se tice plina na autu i stvarno sam prezadovoljan sto se toga tice;)
 
Član
E carevi procito sam nesto postova bla bla i cuo za delfina to je znaci passat b3 e sad pogledajte u mene sliku taj passi je na plin i to kupljen tako motor je 1.8 i 55kw a plin mu je uradjen privatno tako da je spremnik prostor rezervne gume i to sto kazete za razlike kod brzine necu lagati ona postoji ali samo ako zelis da ti auto uzbrdo vuce ko i na ravnom meni osobno plin za passija odgovara pravo evo jedan podatak recimo sa mojim passijem vam treba 16KM iz mostara do splita I NAZAD mozda kilometar dva manje eto pa ko mi ne vjeruje neka dodje ja cu mu rec adresu i sjedne u njega s punim spremnikom i ode i vrati se.A to da mu snaga opada nadomjestuje mogucnost da u voznji prestankas na benzin i prozujis dje oces ali mislim na ravnom ti je dovoljan samo mali zalet za isto.BRC je zakon
 
plin je 100% DOBRA STVAR PLIN JE U MOM AUTU VEC 4GODINE JA SE VOZIM SVAKI DAN U PROSJEKU 50-60 KM
I DA NIJE PLINA JA BI RADIO SAMO ZA BENZIN.OVI STO PRICAJU DA SE NA PLIN KUHA I TAKO NEKE GLUPOSTI.ONI SJEDE KUCI A PLILASI SE VOZAJU STALNO......:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
muha_edition je napisao(la):
plin je 100% DOBRA STVAR PLIN JE U MOM AUTU VEC 4GODINE JA SE VOZIM SVAKI DAN U PROSJEKU 50-60 KM
I DA NIJE PLINA JA BI RADIO SAMO ZA BENZIN.OVI STO PRICAJU DA SE NA PLIN KUHA I TAKO NEKE GLUPOSTI.ONI SJEDE KUCI A PLILASI SE VOZAJU STALNO......:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hehehehe;);):icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
Kod mene na Sabu sekvent i prezadovoljan sam.Neznam zbog cega se kod nekog osjeti promjena ali kod mene se nista neosjeti ni na vuci ni na radu motora bez obzira na kojim obrtajima prebacivao sa benzina na plin i obrnuto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top