Planet X - Elenin - Nibiru

Planet X - Elenin - Nibiru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Pa meni je svejedno kad dodje dodje ja znam kako cu i stacu a vi se snalazite ha ya...moze nas pogodit a i nemora
ja bih vise volio da nas ne pogodi ko i svi da osjetimo male posljedice i da bude bolje nego sad u ovom
fucking sistemu...

kavaz je napisao(la):
zanimljivo je ovo sve procitati i vidjeti ..
vjerovatno na kraju nista od ovoga necemo vidjeti ili se nece saznati, jer nije nista u ljudskim rukama

al brate ono gore sa CHF i Windows 7 logom mi je bezveze skroz
mozda nekom izgleda realno i povezano al meni je glupost, isto kao da ja kazem da je instrument tabla u autu sacinjena od 4 kruga zbog nibiru-a :icon_confused:

Pazi rekao sam ti nemoras ti svemu vjerovat imas dole nacrt kako je nastao logo sad oces ti ili ne tvoja stvar necu te ja silit...ali zato na onim novcanicama za svicarski franak imas malo bolju stvar...ali samo lagano necemo se sad svadjat :pivo: ;)
 
Početnik
Sve je u bozijim rukama,kako je sudjeno tako ce i bit,mi obicni smrtnici nista nemozemo promjeniti..Nekazem da nema istine u ovome sto Marko prica,cak sta vise on je sve u pravu,pogledajte o 9.11 o neboderima itd,sve su te neke vise sile,nasa i ta sranja prouzrokovale,itd..A i ovo za Nibiru i franke je isto tako mozda istina mozda samo teorija,ali prije da je istina ;)
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
ma dobro, poznato je da je ovo podrucje podlozno stalnim manjim zemljotresima. nista novo. a sta bude bice, ne zelim se opterecavati stvarima na koje ne mogu uticati :D

a sto se tice win7, ne mora znaciti da nije povezano sa ovim. ali isto tako ne mora biti nekog "posebnog razloga" zasto je povezano. moguce da su jednostavno u tom planetu ili sta je vec, nasli inspiraciju :D

Da inspiracija za planet o kojem je NASA do prije 2mj tvrdila da ne postoji i nije se znalo do njega dok nije procurilo u javnost a M$ je taj logo napravio prosle god...meni to nije slucajno...



Lija je napisao(la):
Sve je u bozijim rukama,kako je sudjeno tako ce i bit,mi obicni smrtnici nista nemozemo promjeniti..Nekazem da nema istine u ovome sto Marko prica,cak sta vise on je sve u pravu,pogledajte o 9.11 o neboderima itd,sve su te neke vise sile,nasa i ta sranja prouzrokovale,itd..A i ovo za Nibiru i franke je isto tako mozda istina mozda samo teorija,ali prije da je istina ;)

Lija druze ta novcanica je proizvedena 70-ih godina i vrijedila je do 2020 a onda je naglo povucena preko noci...e i da to se moze na tim novcanicama samo vidjet u ogledalu ovako golim okom ne...
 
Član
svakako da cijenim i postujem tudje misljenje i kad se ne slazem s njim .. naravno da se necemo svadjat, samo sam rekao kako meni izgleda, a mozda stvarno ima nesto dublje u ovim slikama

i vjerujem da je dosta toga istina sto marko tvrdis jer vidi se da si upucen u to i da znas o tome :cool:
 
Početnik
hvala druze nije problem nikad bio saslusat i druge ljude kazem ti da sam dobro upucen godinama
se bavim i imam dosta poznanstava od ljudi koji se bave time i koji se bave meteorologijom i svime time
nekim pojavama i proucavaju zemljino kretanje...interesantni stvari tu covjek vidi i nauci kako kome pase
nek si skonta komentare ja necu nikom nista zamjerit ;)
 
Početnik
Znam marko za tu novcanicu pregledao sam cjeli blog od igora,i ima dosta zanimljivih stvari,i naravno sve sam to ispricao starcima i lado su me napravili budalom al jbga..Ja vjerujem u dosta stvari ovih,nekako mi se cine logicnim,ali opet sa s druge strane vjera nas je ucila drugacije,tako da sam izmedju dvije vatre reko bi se..

I jel zna neko dal je bilo najava za neki iduci OS nakon win 7.?? jer ako niej bilo onda bi se moglo bolje utvrditi ova prica u vezi Win7 i nibirua
 
Član
marko_bih je napisao(la):
Nije bas bukvalno toliko velik ali je otprilike kao 2 puta zemlja a sad koliko su veliki njegovi mjeseci ne zna se...isto ko sto je mjesec veci nego zemlja jel nas mjesec moguce da su i ta njihova 4 mjeseca duplo veci nego nibiru...
Nas mjesec nije veci od zemlje ili se zajebajes :icon_biggrin:
Citao sam da je Nubiru velik poput Jupitera dakle puno veci od zemlje ali opet puno manji od Sunca a 100 tinjak puta veci promjer od zemlje ima Sunce pa mi nije vise jasno koliki je taj Nubiru.



Primjer Jupiter je ovaj najveci planet a Zemlja je treca od Sunca.


I jos nesto,satelit (mjesec) je uvjek manji od maticnog planeta.
 
Član
nego marko, hajd ti nama reci sta mi da radimo ako ovo sve ode u PM :icon_biggrin: pijel vode ona da bjezimo u njemacku ili nas samo ameri mogu izvuci?? :D
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
nego marko, hajd ti nama reci sta mi da radimo ako ovo sve ode u PM :icon_biggrin: pijel vode ona da bjezimo u njemacku ili nas samo ameri mogu izvuci?? :D

Digni kredit dok mozes i plati amerima oni imaju bunkere za elitu ako te prime oni su se vec osigurali...
 
ja bih se samo nadovezao na ono o logou Win 7 i zasto njegov naziv...... prebrojite koji je to windows po redu iz microsofta i vidite zasto mu je naziv takav,,,,,,

sta je onda sa windows 8, sto li onda on sad ide,,,,,,,,

i u startup logou nije jedan planet sa 4 satelita, jer to je 5, ja koliko znam samo 4 razlicite boje idu u staarrtup, a ima i razlog zasto bas te 4 boje ;)
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
nego marko, hajd ti nama reci sta mi da radimo ako ovo sve ode u PM :icon_biggrin: pijel vode ona da bjezimo u njemacku ili nas samo ameri mogu izvuci?? :D

Odi na igorov blog i imas tamo upute za prezivljavanje,npr najavljuju se valo visine 1-2 km tako da bi trebali ici na visine iznad 2 km to je prvo i osnovno..Najva svega bi mogle bit zivotinje,ako vidite da one bjeze u vislje krajeve znaci to je to,jer zivotinje imaj taj neki osjeca sto mi nemamo,niih se nemoze prevarit..Uzmite rovite po netu upute za rezivljavanje (btw ja to vec 2 dana radim) isprintajte si i tako to..Ali igor je sve to fino objasnio
 
Član
marko prijatelju kad bi se moglo vidjeti prvi put golim okom,tj da li ce se moci vidjeti s naseg podrucja taj planet...daj ako imas jos nekih zanimljivih linkova,ovo me zaista veoma zanima....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top