Planet X - Elenin - Nibiru

Planet X - Elenin - Nibiru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sve je to teoretski moguce i u svemiru se jako cesto dogadja samo sto su ljudski zivoti i samo postojanje ljudi jedna sekundica naspram duzine postojanja dinosaura a da ne govorimo zemlje,svemira, pa je nama takvo nesto cudno i nevjerovatno.Ipak Nubiru nije nikad sluzbeno potvrdjeno da uopce postoji iako su jos Maje tvrdile da postoji deseti planet Sunceva sustava tako da je to mozda samo SF stivo.Vidjecemo za koji dan :icon_biggrin: .
 

MTR

Član
i prijasnje civilizacije su nestajale potaknute prirodnom ili vjestackom katastrofom , tako cemo i mi zavrsit to je neminovno , a sad ...........pitanje je kada ce se to desiti
 
MTR je napisao(la):
i prijasnje civilizacije su nestajale potaknute prirodnom ili vjestackom katastrofom , tako cemo i mi zavrsit to je neminovno , a sad ...........pitanje je kada ce se to desiti

Takodje , vjerujem da ce se desiti ali ne vjerujem u ove datume , dosta puta su se pokazale netacnim ;)
 
Član
ako pocne znate sta vam je raditi...dizi kredit od pola miliona KM i uzivajte zadnjih dana...:cool:
 
Član
Ma ne vjerujem u ovo upće, desit će se ali kada, to samo ameri i ponovo njihova naglabanja.
Ne vjerujem ni nasi niti ikome više
 
Član
Ja sam ovu temu doktorirao :icon_smile: uglavnom nebojte se planet postoji, ali nece tako skoro bit vidljiv i nece bit armagedon nikakav...
 
Član
Ko zeli da se raspita na internetu ce naci gomilu sajtova koji sve ovo opovrgavaju. U konacnici bitno je samo kome od njih vjerujete. ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Buraz to je to ne bojte se

http://www.youtube.com/watch?v=wpW09snTfm4

Kaze zvijezde ce se srusiti dolje (na zemlju),zamislite da se samo Antares,zvijezda koja je 700 puta veca od naseg Sunca a Sunce je stotinjak puta vece od zemlje,srusi na zemlju,kakav bi to tutanj bio,padaju Junci po komarcu :lol: eto toliko smo nezamislivo sicusni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top