Planet X - Elenin - Nibiru

Planet X - Elenin - Nibiru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
corrado je napisao(la):
Evo jedan link koji objašnjava zašto to sve nije istina i nije moguće nikako prikrit i kad bi bila http://www.astrobobo.net/?p=389

vec sam ti rekao moze nas pogodit a i nemora...ja bih volio da nas ne pogodi bice kako bude meni je ionako svejedno imam za kave svaki dan imam pojest popit i romantika :cool:
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
marko, bgm pretjerujes :icon_biggrin: indonezija, japan i to pordrucje su oduvijek bili centri zemljotresa. tako da nije to nista novo niti dokaz nekih "specijalnih desavanja". ne pokusavam ja tebe ni na sta "preokrenut", al nemoj ni ti nas ziv bio, postaje smijesno :D

Pa nije samo to ima ih svagdje samo mi sad mrsko trazit gledam stalno i tamo i vamo bezrazlno je dalje peljat o ovome
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Vidi ovdje rasprave , mi dok se dogovorimo ona ce nas potamaniti :lol:


Moje misljenje je da mi kao ljudska bica nismo sposobni da shvatimo svemir , da shvatimo beskonacnost. Jedan poznati ciko je rekao da ljudski mozak ne moze da shvati da svijetlosti treba oko 8min. da dodje do Zemlje od Sunca. Jednostavno brzina koja je prevelika da je ograniceni ljudski um shvati.
Potpis,ljudski um nemoze pojmiti velicinu svemira.Npr da je jedno Sunce 100 puta vece od zemlje a zvijezda Antares je 500 puta veca od Sunca,i da u nasoj Galaksiji ima oko 300 milijardi zvijezda a u poznatom svemiru oko 500milijardi galaksija.Sama pomisao na to zguzva nam mozak :icon_biggrin:
 
Početnik
niksa je napisao(la):
De mi malo pojasni ono kako pola onoga što piše u Bibliji i Kur'anu nije istina i kako je Vatikan politička organizacija :icon_question:

cekaj ne stignem sve guzva mi je vamo...pa to je tako kroz vijekove od najranijih doba to ti jedina ajd recemo uprava na svijetu koja nemora placat porez na zaradjeni novac...a i imaju priliv novca samo takav niodakle...i velik politicki utjecaj...biblija ko biblija pomnim istrazivanjem nije autenticna mnoge price su fiktivne ali opet to je sve stvari vaseg razmisljanja ja nevolim crkvu...vjerujem da gore nesto postoji ali onako kako je tamo opisano ne vjerujem ne drzi mi to vodu...
 
Član
necemo o vjeri, to je osjetljivo podrucje. lahko se neko moze naci uvrijedjen. bolje to preskociti...
 
Početnik
pa pitao me covjek zasto ja to mislim i ja sam mu ostavio odg vise nsita od toga necu napisat to je moje
stajaliste ;)
e i da,da ne bi bilo neke zabune nisam ni nacionalista a nit pljujem bilo ciju vjeru sve ja to postujem
svako ima pravo da vjeruje u sta hoce
 
Član
marko_bih je napisao(la):
pa pitao me covjek zasto ja to mislim i ja sam mu ostavio odg vise nsita od toga necu napisat to je moje
stajaliste ;)

pa dobro, nije se samo na tebe odnosilo, nego i na njega. znas i sam da je bolje o tim stvarima ne pricat ovako na forumu. odma ode na drugu stranu...

btw, zanimljive su ove teorije zavjere :icon_biggrin:
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
pa pitao me covjek zasto ja to mislim i ja sam mu ostavio odg vise nsita od toga necu napisat to je moje
stajaliste ;)

pa dobro, nije se samo na tebe odnosilo, nego i na njega. znas i sam da je bolje o tim stvarima ne pricat ovako na forumu. odma ode na drugu stranu...

btw, zanimljive su ove teorije zavjere :icon_biggrin:

pa nadje se nesto uvjek da bude zanimljivo i da se makar neko objektivno nasmije ako nista drugo a i malo posvadja :D:icon_smile:
 
Član
Ala je vama dosadno kad se ovim stvarima opterecujete;)

mene vamo satra k- glava:D ne moze auto da upali nema sanse:cool:
 
Član
vidis, to ti je utjecaj sila nimburua i ostalih njegovih djavolcica, a ti mislis to do auta. pa ne moze biti da je to odjednom tako, bas kad se ovo pojavilo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top