Planet X - Elenin - Nibiru

Planet X - Elenin - Nibiru

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
sema911 je napisao(la):
pa marko kake su nam sanse da nastavimo za zivotom, hocel to nas zadesit il ce da bude ono " nesto prodje nebom" i nastavimo dalje il svi idemo u k..

Sema neznam ni ja sam necu znat ni ja do 20 dana prije potpunog nailaska nibiru-a i njegovi satelita,rekao sam ti imas 7 ili 8 mogucih scenarija najgori je taj sto sam ti vec rekao da se zemlja nadje izmedju sunca i ta 4 planeta to bi nas razorilo i okrenulo poolove naopako dok kazes kex...zamislite vi sebi ovaj primjer mjesec koji je udalje masu nekih kilometara ima utjecaj na plimu i oseku jedan takav planet znaci nebitan jel mjesec(nije bas nebitan al aj da se izrazim tako)...ako on s te udaljine moze utjecat na plimu i oseku zbroji 2 i 2 kad ti dodju 4 tijela jedno 100 puta veca od zemlje svojim promjerom i kad se gravitacije sudare sa gravitacijom sunca koja je blago reci prejaka...znaci ako se nadjemo izmedju odosmo u pm ako se ne nadjemo izmedju opet cemo osjetit blage posljedice ali nece bit strasno sad kako ce se i sta odvijat to je svemir nepredvidljiv skroz...samo da ti jos kazem da ja to godinama proucavam i jos mnoge stvari i s mnogo toga sam ja upoznat sto vi nemate pojma ebiga svako radi ono sta voli...



srdjo je napisao(la):
ako pocne znate sta vam je raditi...dizi kredit od pola miliona KM i uzivajte zadnjih dana...:cool:

Neces moci dignut kredit kad krene zato sto ce amerika i neki ljudi u pozadini odradit iducu stvar...novac ce postat bezvrijedan i imat ces hrpu papira s kojom se mozes slikat...najbolji ti je primjer svicarska novcanica nezz sad od kolko ali na njoj imas sliku nibiru ubacicu ispod pa da pogledate ta je novcanica nastala u 70-im a vrijednost joj je bila do 2020 pazi 2020 ali je nedavno preko noci povucena dok kazes kex...


strujaze je napisao(la):
zen pravo da ti kazen ne vjerujem u svakojake gluposti,a u ovom tvom postu ako ima imalo istine vjeruj da si me zabrinuo,jes sve ovo gore navedeno je itekako moguce....jbte pa to je onda jos svega nekoliko dana...kad bi se mogli ocekivati prvi simptomi(ako vec nisu bili tipa zemljotres u japanu),kako nema nista na vijestima i slicno,ako se to treba desiti tako brzo?????:icon_rolleyes:
Ako i ova tema ne bude ubrzo lock....

Struja poslije japana mozda si cuo za onaj razorni potres u Italiji mozda si vidio bilo je navijestima a jesil cuo za razorni potres odmah dan poslije toga 8.6 rihtera kladim se da nisi cuo jer nije bilo nigdje na vijestima...razmisli malo zasto NASA suti kad oni sve to vide i sve znaju...ta NASA je sve drugo samo nije space organizacija kako se oni izjasnjavaju jel znas da je u toj organizaciji zapravo krizni stozer i kad se desi nesto kao ovaj krah ko fol gospodarstva da oni preuzimaju i vojsku i policiju i da je sve pod njihovom komandom...nemojte bolan vjerovat svemu sta cujete na tv-u i procitate na nekim stranicama...jel znate za logo win7 ili za svicarski franak samo neznam od kolko novcanica na kojoj je nibiru sacu ubacit sliku...ispod ovog posta dole da vidite i sve cu vam i malo bolje objasnit...



Eh evo da ne nalazim slike i ne ljepim evo vam ovako linkovi pa koga interesuje nek pogleda...
Prvi link je za svicarske novcanice a drugi ce bit za logo win7

http://igor-kostelac.com/2011/07/29/nibiru-i-promjene-na-ljudima-ucrtane-na-svicarskim-novcanicama/

http://igor-kostelac.com/2011/07/27/pogledajte-kako-je-u-logo-windows-a-7-ukomponiran-i-sakriven-nibiru/

Eto to vam je to procitajte i razmislite malo koga interesuje koga ne on nece i tako to...e i da tema i vise nego ozbiljna...
 
Evo ovdje zanimljive stvari: http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/nibiru-on-the-swiss-franc



I pitam vas ima li ijedna jebena stvar da nekoga zanima osim Golfa dizela i felgi od 25" :icon_mad:

Ni jedna tema ne može proći u normalnoj raspravi.
 
Početnik
Ajde nabrijani likovi da vidimo ocel o ovome bit na tv-u i ko sta zna osim mene i jos nekih ljudi
a tako nam je blizu...

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=232422

Potres u HR na danasnji dan 16.8. od 2.3 po rihteru u 10:44
 
Član
marko_bih je napisao(la):
kad ti dodju 4 tijela jedno 100 puta veca od zemlje svojim promjerom
Marko zar je taj Nubiru toliko velik,to znaci da je velik poput Sunca.To bi definitivno prouzrocilo katastrofu .
 
Početnik
Porschefan je napisao(la):
Evo ovdje zanimljive stvari: http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/nibiru-on-the-swiss-franc



I pitam vas ima li ijedna jebena stvar da nekoga zanima osim Golfa dizela i felgi od 25" :icon_mad:

Ni jedna tema ne može proći u normalnoj raspravi.

Hvala na razumijevanju slazem se sa tobom dok se oni cerekaju o kreditima i tako tome vamo nam gori pod nogama...kao sto sam vec rekao citav nas sustav ce postati bezvrijedan jel se vi ikad zapitate zasto su nedavno na tv-u rekli da po citavom svijetu ugradjuju bankomate koji daju zlato umjesto para pa jeste li...evo objasnjenje zlata vise skoro nema sve su povadili lokalni mocnici tj shadow vlada ljudi kao rockfelleri kad ne bude vise zlata a oni imaju zalihe za iducih masu godina a mi ne a pare se preko noci ukinu tj bezvrijedni papir stacete onda ko ce se onda sprdat na stvari o kreditima jos kad ruknu HAARP i kad sva privreda propane osim americke kad budete morali njima otici da imate sta pojest a oni samo hladnu kazu boli nas briga gdje cete onda u pm...

GTI FAN je napisao(la):
marko_bih je napisao(la):
kad ti dodju 4 tijela jedno 100 puta veca od zemlje svojim promjerom
Marko zar je taj Nubiru toliko velik,to znaci da je velik poput Sunca.To bi definitivno prouzrocilo katastrofu .

Nije bas bukvalno toliko velik ali je otprilike kao 2 puta zemlja a sad koliko su veliki njegovi mjeseci ne zna se...isto ko sto je mjesec veci nego zemlja jel nas mjesec moguce da su i ta njihova 4 mjeseca duplo veci nego nibiru...



Sad odo u off topic ali evo vam jos nesto sta vjerojatno niste znali...
Ameri su ratovali za mjesec i gore vec postoje baze na tamnoj strani
oni su to skontali kad je apollo otiso gore i odma su prekinuli sve svemirske
programe zato sto su vidjeli da nema fajde da su oni gore naoruzani jel znate
da je mjesec gradjen od elementa HELIJ 3 da 2 litre toga goriva mogu opskrbit grad poput new yorka za iduci 10god energijom takodjer pitanje dali znate za satelite BLACK PRINCE koji je gore jos od 1930-ih nepoznatog podrijetla...
 
Član
Bez uvrede brate al da nsi malo paranoican .

15.8. dolazi vrlo blizu ekvatora Sunca – počinju solarne oluje, jaka elektromagnetska zračenja; na nebu su dva sunca

ja 2 sunca jucer nisam vidio ,a volio bih da se ovo sve desi dojadilo vise.

a ovaj link http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=232422

ovo su svakodnevne kretnje tektonskih ploca samo sto ti malo vise tome pridajes znacajnosti.

evo ti zadnjih par dana zemljotresi u BIH

2011-08-15 13:08:35.0 43.05 N 17.77 E 10 4.2 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2011-07-23 03:03:46.0 43.01 N 17.87 E 2 2.9 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2011-07-05 21:26:33.0 43.44 N 18.79 E 19 1.9 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2011-06-01 08:27:55.0 43.74 N 17.19 E 2 3.9 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2011-05-22 12:19:56.6 44.02 N 18.99 E 10 1.8 BOSNIA AND HERZEGOVINA

a evo ti ovo i prije 4 godine

2007-11-24 06:38:00.3 44.85 N 17.80 E 2 2.6 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2007-11-24 03:36:07.1 44.10 N 18.34 E 30 4.4 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2007-11-19 06:33:52.1 43.55 N 19.24 E 2 2.7 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2007-11-09 03:29:53.7 44.10 N 16.53 E 10 3.6 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2007-10-18 15:41:21.0 43.24 N 17.85 E 20 4.5 BOSNIA AND HERZEGOVINA

ovo sve nije nista novo samo se ti opusti

zadnja brojka prije BIH ti je koiki je zemljotres bio
 
Član
hajd za ovaj u hrvatskoj potres, al kako se za ovaj nije culo. slucajno vidjoh na listi. 4,2 ipak nije malo

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=232357
 
Početnik
Ma nisam samo ti kazem da pratim mnogo toga to je jedan do linkova meni je bilo mrsko trazit
mnogo tu i farse ima ali opet i dosta istine,nemogu ti ja nametnuti misljenje ;)

emir_89 je napisao(la):
hajd za ovaj u hrvatskoj potres, al kako se za ovaj nije culo. slucajno vidjoh na listi. 4,2 ipak nije malo

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=232357

Emire jel znas za potresu u čileu?
msm da je bilo 9 po rihteru pa se nigdje nije culo za njega...



Lija je napisao(la):
Bilo je ovo na dnevniku za potres oko mostara i capljine

epicentar je 100km od rijeke za ovaj potres danas bio...sad je 2.3 rihtera pomalo se
pojacava bilo je i jacih potresa nedavno sam zabiljezio zapravo dobio izvjesce od kolege meterologa da je bio potres 3.6 na podrucju hrv sa epicentrom prema porecu zapravo 130 i koji km od poreca...
 
Član
zanimljivo je ovo sve procitati i vidjeti ..
vjerovatno na kraju nista od ovoga necemo vidjeti ili se nece saznati, jer nije nista u ljudskim rukama

al brate ono gore sa CHF i Windows 7 logom mi je bezveze skroz
mozda nekom izgleda realno i povezano al meni je glupost, isto kao da ja kazem da je instrument tabla u autu sacinjena od 4 kruga zbog nibiru-a :icon_confused:
 
Član
ma dobro, poznato je da je ovo podrucje podlozno stalnim manjim zemljotresima. nista novo. a sta bude bice, ne zelim se opterecavati stvarima na koje ne mogu uticati :D

a sto se tice win7, ne mora znaciti da nije povezano sa ovim. ali isto tako ne mora biti nekog "posebnog razloga" zasto je povezano. moguce da su jednostavno u tom planetu ili sta je vec, nasli inspiraciju :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top