peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Dobri pugici....... svidja mi se i taj HDI stedljiv a ide ko flak :cool: samo nece lose gorivo :icon_sad:
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi

vidio te veceras u Sarajevskoj kod AIR-a,stope su fantazija po noci :cool:

cula se i neka muzika ;)
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Lajsne cu farbati kad stignem, sad trenutno nemam vremena.
Astra prestize po bulevaru, samo se zajebaji kad ti drot uzme vozacku kao meni, neces vise nikad.

Gorivo uvijek sipam na Petrolu, dosad nisam imao nikakvih problema.Ide taman kolko treba.Trosi 5 litara, meni je super.

Edo u zemlju ide svakako jedno 4-5 cm al sad nemam para.Jbg moram ga regg za 20 dana, pa odose pare i na to sranje.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

[attachment=22267][attachment=22268][attachment=22269][attachment=22270][attachment=22271][attachment=22272][attachment=22273][attachment=22274][attachment=22275][attachment=22276]Napokon i slike koje sam obecao.Radilo se jos nesto na auticu, mozda se nekome nece svidjeti, al sam odlucio tako da bude i uradjeno je po mom ukusu.

[attachment=22277][attachment=22278][attachment=22279][attachment=22280][attachment=22281][attachment=22283]

[attachment=22285][attachment=22286]I na kraju davno sam obecao Edi da cu mu pokazati kako izgleda terenac.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

pug je gori hala:cool:
a koreanac,malo falilo da i ja sebi takvog kupim,nije mi se svidio unutra,kontrolna mu cudna nekako
iako su fini oni mjeraci nagiba:cool:
2,5td?
nije los,bude ovakav preko puta stadiona parkiran cesto;)
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

edoze je napisao(la):
pug je gori hala:cool:
a koreanac,malo falilo da i ja sebi takvog kupim,nije mi se svidio unutra,kontrolna mu cudna nekako
iako su fini oni mjeraci nagiba:cool:
2,5td?
nije los,bude ovakav preko puta stadiona parkiran cesto;)


Tnx druze.
Bio nekad parkiran plavi sa spojlerima, vozao ga Bruno sto drzi kafic gdje Salcinova prodavnica.Prodao ga je sad ja mislim.
Jest 2,5 intercooler turbo, 100 konja.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

moj ssangyong je isto 100KS
mrtva auta,nacisto:lol:
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

edoze je napisao(la):
moj ssangyong je isto 100KS
mrtva auta,nacisto:lol:


Nije on mrtav gdje ja njega popnem ne bi vjerovao.
Ovo su strasno zahvalna auta.Ne znam za koje ti svrhe koristis svog, al ovaj moj je sebe otplatio za godinu dana.Sta je posla napravio i materijala prevukao ma za svaku pohvalu.Imamo ga vec 2 godine samo smo gume kupili sve 4 nove, nista se ne kvari na njemu.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

ma mislim za potegnut,na cesti;)
a inace,gdje je moj izasao po snijegu sa 350kg,ljudi pjeske nisu hodali,utaban snijeg i pocelo ledit:D
a fino ga po snijegu bacat na bok sa oba diffa ukljucena,probaj:D
jel u tebe mehanicki il elektro reduktor?
moj jedino sto nema klimu :/
u union komercu imas dobre gume jeftino,bf goodrich winterslalom,205KM u dimenziji 235/75R15,mislim da je i u tebe ta otprilike
u mene su sve cetiri takve,preko zime ne klize ni samo sa zadnjim pogonom,a kad upalis i prednji leti:D
nego,odosmo u off,back to pug:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

jako lijep pug sviđa mi se,sa spustanjem bi bio cista perverija,al ako nije samo za kuliranja nemoj ni spustati:cool: p.s fin taj pravac za potegnut:D
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

edoze je napisao(la):
ma mislim za potegnut,na cesti;)
a inace,gdje je moj izasao po snijegu sa 350kg,ljudi pjeske nisu hodali,utaban snijeg i pocelo ledit:D
a fino ga po snijegu bacat na bok sa oba diffa ukljucena,probaj:D
jel u tebe mehanicki il elektro reduktor?
moj jedino sto nema klimu :/
u union komercu imas dobre gume jeftino,bf goodrich winterslalom,205KM u dimenziji 235/75R15,mislim da je i u tebe ta otprilike
u mene su sve cetiri takve,preko zime ne klize ni samo sa zadnjim pogonom,a kad upalis i prednji leti:D
nego,odosmo u off,back to pug:cool:

Ide i moj gdje ni koza ne ide a kamoli covjek.To stari sad odrzava, uzeo je meni se cini 4 nove goodyear gume, dimenzije ne znam napamet mogu vidjeti sad preko vikenda kad odem u Zenicu.
Moj ima klimu, nema sanse da bi bio kupljen bez nje.Reduktor ne znam, znam da moras stati i promijeniti redukciju, ima mali mjenjac kod onog za brzine.

CoL3-99 je napisao(la):
jako lijep pug sviđa mi se,sa spustanjem bi bio cista perverija,al ako nije samo za kuliranja nemoj ni spustati:cool: p.s fin taj pravac za potegnut:D

Tnx druze.Ide on na spustanje al samo naprijed 4-5 cm, uzet cu opruge, cekam druga iz Austrije da nadje i da mi povuce.
Pravac je prije grada Hvara.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

to je mehanicki,kod mene je elektrika,nema malog mjenjaca
ako ti zatrebaju gume,one su dobre,provjereno
i vala je pug isto koza na tim felgama,pod hitno ganjaj tog momka da ti nabavi opruge,onda ce bit extra;)
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

edoze je napisao(la):
to je mehanicki,kod mene je elektrika,nema malog mjenjaca
ako ti zatrebaju gume,one su dobre,provjereno
i vala je pug isto koza na tim felgama,pod hitno ganjaj tog momka da ti nabavi opruge,onda ce bit extra;)


Nista se ne sekiraj znam sve, ide to polovinom oktobra sigurno, tad on dolazi u Zenicu.Ima jos nekih stvari koje cu staviti, obrve, usne,krovni spojer....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top