peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto dosad nisam jos pokazao svog lava evo prilike da to ucinim.
Uvezen iz Italije prosle godine, 2002 godiste presao pri kupnji 82.000km.
Cijena je bila 14.000 km da se odmah zna da ne moram kasnije pisati ako neko bude pitao.
[attachment=14942][attachment=14943][attachment=14944][attachment=14945][attachment=14946]
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Naravno da ima.Prvo idu xenoni to sam vec dogovorio samo cekam jedan lijep dan da odem do Ede, vec sam ga zvao i dogovorili smo se.
Pa bi onda mozda uzeo kristalne stope, samo se mislim kako bi isle na njega posto je taman.
Najvise bi volio da mu farbam lajsne na vratima i karambolke pa imal neko da mi preporuci nekoga ko to radi da nije previse skup.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Felge su i meni najljepse, samo sam jednu malo udario pa to moram rijesiti pa mi i zato treba neki majstor koji se bavi time, pa bi vas sve zamolio ako znate ko to radi da mi napisete.Motor je odlican za ovako malo auto mozda malo i previse al eto ja sam ovo i trazio.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

extra pug,nisam ga vidjao po zenici:D
reparaciju felgi radi neki lik u visokom,valjda neko zna nesto vise,extra radi sta god treba...
jock kristalne stopke;)
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Znaci u visokom ima neko uglavnom.Super imam druga sa faxa zivi u Visokom mora sigurno znati.
U Zenici je druze pezo samo se slabo vozam po nasim rupama.
Jos jedna molba ako neko zna nekoga da farba lajsne i karambolke da napise.
Hvala svima.

66 kw ili ti 90 ks.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

ma ima 100%,kad sam polagao,prije skoro 2 godine,instruktor mi pricao,ostavio neku curu u autu da radi garazu i skrsila mu felgu,otkinula komad,i on odnio tom liku i zavario,sta ja znam sta je uradio...uglavnom,felga je nakon toga presla 50-tak hiljada i danas je na autu,sve ok...neces se pokajat...
a vala bas po zenici,samo rupe,bolje po makadamu,jos na carini gore,moras drugom na ler-gasu prelazit:icon_mad:
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

dobar pug pravo...

evo ti broj za felge frajer se zove senad 061 755 961 Visoko. ja sam davno iso donio mu prepolovljenu felgu i uradio je da valja trazio 100 KM a dobio 80 KM:lol:
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Armine hvala za broj moram felgu srediti ide proljece vrijeme je.
Edo druze ja ti carinom nikad ne idem ono je uzas makadam je mila majka.
Ako ima jos neko da zna nekog da farba karambolke neka napise broj.
Hvala svima jos jednom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top