peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: peugeot 206 2.0 hdi

ma extra felgice uzivo jos bolje samo kao sto si reko spustanje kad mognes a ludilo ce bit za 135 ks...kad to kontas radit? a jos K&N ima da leti
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Berza,vidim po slici na parkingu, da si iz Zenice :) i ja sam stalno na cesti (na skuteru) al te ne vidjam nesto plaho...jel se vozas ti :D
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

ooo vidi sugradjanin, sta ti imas protiv cesta nasih a? :D hehe nema gorih u bih od autobuske do carine, ja ne prelazim preko 20 na sat :p Super autic, izgleda da on dobro ide sa tim motorom... a skroz novi auto sa felgama
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Slabo se vozam po Zenici, i sam vidis gdje je auto parkirano u samom centru grada nemam potrebe da se vozam toliko.
Ceste su uzas i onako samo ga lomim beze veze a svugdje stignem brze pjeske.
Inace radim u Sarajevu, neces me vidjeti radnim danima u Zenici, jedino preko vikenda.

Astra druze tebe vidim svaki vikend, cak sam te vidio i jedan petak u Sarajevu, ja krenuo za Zenicu kad ti ides prema gradu kod americke ambasade se mimoisli.Tom cestom od stanice do carine ne idem nikako uvijek na bulevar.

Filter se narucio, u ponedeljak dolaze zadnje stopke, montiranje u petak.
Cip ide uskoro poslje registracije koja istjece u septembru, odmah ga vozim al ide na 120 konja.
Zvao sam i razgovarao sa momkom iz SM kaze da je to dovoljno i da nema potrebe vise.

Jos jednom vas sve molim ako neko zna gdje ima kupiti kristalni far za pezoa 206 neka mi javi.Izgorio mi malo lijevi pa me ubija u oci, kvari mi exterijer na autu.

16" nisam stavio jer imam nove gume ljetne michelinke 15" sad da sam kupovao i gume 16", nema sanse recesija ubi.
Ja sam zadovoljan i sa ovim, prezadovoljan.

Stare su otisle na novo farbanje kod Senada u Visoko, gotove su juce me momak zvao, pa ih kupim u petak, i stavit cu slike da vidite kako momak radi.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

SM je super firma, a 120 ks je optimalno za taj motor da ga ne opterecujes previse... Gore sam na faxu.. pozz
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

ni ja ne vidjam puga:D
120KS ce ici fino,nema on neke velike tezine
15-ke su dosta za to auto
@stupar:da nisi mozda zivio u aska borica 41b,sestra ti se ilma zove:D
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Edo reci gdje budes dovucu puga samo za tvoju dusu da ga vidis napokon:icon_smile:

Dosle zadnje stopke, stoje u kuci na trpezarijskom stolu ne smije ih ni niko ziv dirnut, kraj njih se i ruca.
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Berza je napisao(la):
Dosle zadnje stopke, stoje u kuci na trpezarijskom stolu ne smije ih ni niko ziv dirnut, kraj njih se i ruca.

hahah...pa drug ebemu misha stvaljaj te stopke nije neka frka imas u gepeku ondje jednu rupu i imas saraf sa maticom koja se rukom odvrne i cim to odvrnes mozes skinuti stopu komplet i naravno odkopcat sve kablove hehe...postavljaj namah i daj slike ba da vidim kako izgleda mada znam koje su :icon_smile: ...ako neces sam da ti ja dodjem samo zovi da ih vidim uzivo hehe :cool:
 
G

GoPlay

RE: peugeot 206 2.0 hdi

ma smece od auta :lol:
djabe ti i stope i sve sto ga sminkas kad ne ide! :p
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Ti mali goplay suti, nego dodji iza zgrade u dvoriste da vidis kako sad izgleda:icon_smile:

Zero druze mi se vidimo u Zenici, stopke stoje na njemu vec, pa te zovem kad dodjem kuci.
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Berza je napisao(la):
Edo reci gdje budes dovucu puga samo za tvoju dusu da ga vidis napokon:icon_smile:

Dosle zadnje stopke, stoje u kuci na trpezarijskom stolu ne smije ih ni niko ziv dirnut, kraj njih se i ruca.

nisi fer drug,daj postavi te stope da vidimo kako mu stoje :D
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

tvrdoglavi je napisao(la):
Berza je napisao(la):
Edo reci gdje budes dovucu puga samo za tvoju dusu da ga vidis napokon:icon_smile:

Dosle zadnje stopke, stoje u kuci na trpezarijskom stolu ne smije ih ni niko ziv dirnut, kraj njih se i ruca.

nisi fer drug,daj postavi te stope da vidimo kako mu stoje :D


Ne mogu druze nemam kablove za mobitel da prebacim slike na komp.
Vidjet ces me valjda u Zenici preko vikenda provozat cu se malo.
Ako nista ostavi broj pa te zovnemo ja i Zero kad budemo zajedno, pa da naletis ako budes mogao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top