peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 6 - nove slike

Hvala svima na lijepim komentarima.
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 6 - nove slike

Lep Peugeot.Vidim da si u nedoumici za kristalne stopove,ja imam na svom a isti je kao i u tebe smo sto je u mene benzinac 1587ccm sa 110ks.I lajsne sam ofarbao u njegovu boju i stoje mu fenomenalno.Posto sam novi na ovom sajtu kasnije cu ubaciti slike od mog Peugeota pa pogledaj kako sam ga sredio.Maska bez znaka,obrvice na farove i rep a sada sam narucio sportske opruge da ga spustim 5cm....Pozdrav
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 6 - nove slike

Bozidar 206 je napisao(la):
Lep Peugeot.Vidim da si u nedoumici za kristalne stopove,ja imam na svom a isti je kao i u tebe smo sto je u mene benzinac 1587ccm sa 110ks.I lajsne sam ofarbao u njegovu boju i stoje mu fenomenalno.Posto sam novi na ovom sajtu kasnije cu ubaciti slike od mog Peugeota pa pogledaj kako sam ga sredio.Maska bez znaka,obrvice na farove i rep a sada sam narucio sportske opruge da ga spustim 5cm....Pozdrav


Stopke sam ja druze stavio druge, pa vidi se na slikama jedino ako ti ne mislis na nesto drugo.Stavi druze slike naravno da cu pogledati.Obrve imam i ja, vidis i sam na slikama sa 6 stranice.
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 6 - nove slike

imam za prodati rep za peugeot 206 a cena je 140km ako si zainteresovan zovi 065462305
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 6 - nove slike

e svaka ti čast lave, fino si ga sredio skroz... :cool:
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 6 - nove slike

Malo novih slikica.[attachment=31212][attachment=31211][attachment=31209][attachment=31210]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top