peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

Dobar peggy,motor extra i fino ga sređuješ,sretno u nastavku..pozzz:icon_smile::cool:
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

radovi na lavu su extra rekoh ti da ce bit premocno u crvenom...evo i od mene friske slike nakon farbanja :cool: nadam se i na mom slicno uskoro :icon_biggrin:
2yypi5e.jpg


qz1x6p.jpg
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

jeli se meni cini ili ova stopka na zadnjoj slici strsi malo nazad kao da nije uklopljena skroz kako treba?
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi - nove slike strana 4.

respo je napisao(la):
jeli se meni cini ili ova stopka na zadnjoj slici strsi malo nazad kao da nije uklopljena skroz kako treba?

Otvoren gepek druze pa izgleda tako.

tibor987 je napisao(la):
nidje veze....presareno...:icon_rolleyes:


Hvala, hvala.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 4.

Dobar pezoic ista boja kao u mene .. inace slusaju maximalno i tegle dobro ..fino si ga sredio samo ga spustis malo jos i bit ce bolji sretno dalje sa radovima
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi xs, Legle Felgice

Berza je napisao(la):
Napokon i nove felge.Zahvaljujem Sasi iz A3M, jesam malo duze cekao (bio sam skoro poludio radi toga) al se isplatilo.Preporucujem svima da trguju sa Sasom nece se pokajati ni jedne sekunde.Inace felge su msw oz 15".Ide prvo jedna stara slikica sa starim felgicama, slikana ispred A3M u Banja Luci, pa onda i nove.

Sta ti je sa starim felama, standardnim alu?
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi xs, Legle Felgice

OggyBoy je napisao(la):
Berza je napisao(la):
Napokon i nove felge.Zahvaljujem Sasi iz A3M, jesam malo duze cekao (bio sam skoro poludio radi toga) al se isplatilo.Preporucujem svima da trguju sa Sasom nece se pokajati ni jedne sekunde.Inace felge su msw oz 15".Ide prvo jedna stara slikica sa starim felgicama, slikana ispred A3M u Banja Luci, pa onda i nove.

Sta ti je sa starim felama, standardnim alu?

momak ispravio, ofarbo, ispoliro i uglanjco ko da su tek proizvedene a cuva momak za zime ima 15ke nove zimske gume pa ce s njima kroz zimu ;)
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi xs, Legle Felgice

zerocool152003 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Berza je napisao(la):
Napokon i nove felge.Zahvaljujem Sasi iz A3M, jesam malo duze cekao (bio sam skoro poludio radi toga) al se isplatilo.Preporucujem svima da trguju sa Sasom nece se pokajati ni jedne sekunde.Inace felge su msw oz 15".Ide prvo jedna stara slikica sa starim felgicama, slikana ispred A3M u Banja Luci, pa onda i nove.

Sta ti je sa starim felama, standardnim alu?

momak ispravio, ofarbo, ispoliro i uglanjco ko da su tek proizvedene a cuva momak za zime ima 15ke nove zimske gume pa ce s njima kroz zimu ;)




Bas sam mislio da trgujemo!
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi xs, Legle Felgice

OggyBoy je napisao(la):
zerocool152003 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Berza je napisao(la):
Napokon i nove felge.Zahvaljujem Sasi iz A3M, jesam malo duze cekao (bio sam skoro poludio radi toga) al se isplatilo.Preporucujem svima da trguju sa Sasom nece se pokajati ni jedne sekunde.Inace felge su msw oz 15".Ide prvo jedna stara slikica sa starim felgicama, slikana ispred A3M u Banja Luci, pa onda i nove.

Sta ti je sa starim felama, standardnim alu?

momak ispravio, ofarbo, ispoliro i uglanjco ko da su tek proizvedene a cuva momak za zime ima 15ke nove zimske gume pa ce s njima kroz zimu ;)




Bas sam mislio da trgujemo!



ocesto sam s berzom pa kad meni nije htjeo prodat nebi reko da ce i tebi heh...jer ih je bas sredio ispeglo da ima za zime al eto mogu ti ja svoje prodat ako hoces heh ;) evo ti link nije fixna cijena
http://www.pik.ba/artikal/48073/alu-felge-14-quot-peugeot-4x108-/
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi xs, Legle Felgice

OggyBoy je napisao(la):
Berza je napisao(la):
Napokon i nove felge.Zahvaljujem Sasi iz A3M, jesam malo duze cekao (bio sam skoro poludio radi toga) al se isplatilo.Preporucujem svima da trguju sa Sasom nece se pokajati ni jedne sekunde.Inace felge su msw oz 15".Ide prvo jedna stara slikica sa starim felgicama, slikana ispred A3M u Banja Luci, pa onda i nove.

Sta ti je sa starim felama, standardnim alu?


Cekaju druze zimu jos koji dan i idu na auto, tacnije stavim ja njih za vikend sad.Zato sam i uzeo jos jedne felgice da mogu samo da mijenjam.
A ne ih prodao ni za sta na svijetu, jedino u paketu sa autom moze ici sve, al to se nece zadugo desiti.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 4.

Radilo se jos nesto.
Postavila se usna, obrve i ofarbale sve lajsne i karambolke u boju auta.
Sad je napokon sav u istoj boji.

[attachment=25706][attachment=25707][attachment=25708][attachment=25709][attachment=25710][attachment=25711]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top