Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

druze imas dobar zamisao,kako dalje s passatom,samo ove crne LED stopke mislim da mu ne cuce bas dobro,vidio sam par ovdje u svici vozikaju se i nije nesto,ako vec onda crvene LED stopke stavi,fina konbinacija crno-crvena



drug pogledaj razliku :icon_confused:


:icon_exclaim:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

mislim da sam jednog crnog pasata vidio sa stopovima na kojem su preko cijele povrsine bile led diode.....ovdje kod nas u bihacu sam to jednom vidio sad odakle je neam blage
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Iskreno meni se ne svidjaju nijedne, nadji nesto vishe OEM bez tih xy dioda ...
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Nesto me vuce da uzmem crne,al i crvene ne ispadaju jer crvena boja,i onda ovo sto je chrom na sredini pospricam u crno..A kad bi crne isle skroz bi u crno kao u Veke,morao bi njega pitati kako je to sredio.. :)))
A Diablo slab je izbor stopova za ovaj passat,pa neznamm sta da radim jbg ::)))

Evo jos par slika,dok sam cekao curu da se spremi ja ga slikao maloo:D



 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Lijep ti je Passat pravo a i felge su ;) samo molim te skini ove wonnabe kromiraTe okvire tablica :D
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Lijep ti je druze passat

ja bi mu izbio lajsne, karambolke obje u german style, i brave naravno, neke jebene retorvizore ali koje se uklapaju u liniju auta a ne nesto bezveze, eventualno lip spojler nazad, kakav auspuh od nehrdhajuceg celika i naravno crni farovi bilo angel eyes bilo devil eyes

i za kraj kakav jeben airbrush

Pozz
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Frenkie-3B je napisao(la):
nema sta drug,passat se usjo ko macija guza:icon_biggrin:

a nedam nikom da polira nego samoo ja..hahaha..a izgleda dobro mii ide..hehe...trazim sonax pastu,nemogu je naci kod mene ovdje nigdje..ehh,,
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

evo drug pogledaj kako stoje crne led stopke na passaratiju,meni nije nesto,ti procijeni sam svako ima svoj ukus

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top