Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

pa nevolim kad mene uzimaju u price neke da sam tatin sin itd...Jer samm ja dobio golfa 5 na nagradnoj igri, prodao je nakon godinu dana i kupio passat a ostatak novca starom..i to je too...:icon_smile:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

black_devil je napisao(la):
pa nevolim kad mene uzimaju u price neke da sam tatin sin itd...Jer samm ja dobio golfa 5 na nagradnoj igri, prodao je nakon godinu dana i kupio passat a ostatak novca starom..i to je too...:icon_smile:

da znam za tu pricu, ako se ne varam bilo je na forumu;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

olensoner je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
pa nevolim kad mene uzimaju u price neke da sam tatin sin itd...Jer samm ja dobio golfa 5 na nagradnoj igri, prodao je nakon godinu dana i kupio passat a ostatak novca starom..i to je too...:icon_smile:

da znam za tu pricu, ako se ne varam bilo je na forumu;)

da,morao sam nekima objasniti:D

E ovako ce nesto icii..Kod mene,a za farove neznamm,kako bude para,al 100% crni istoo,zadnji stopovi led crni al skroz istoo,naravno takvi nema,al ce se novi srediti..Mram pitati Veke kako je on svoje rjesavao..Sto se tice plastike od motora lakira se u crveno crnu nesto cu izvesti..tako kad se otvori hauba da se ima sta i vidjetii..
To ce do iduceg VW showa morati biti jer vrjeme je da se krene dublje..Posaoo i autoo najbitnije stvari...:D


44088832ok0.jpg

passat001.JPG

passat003.JPG


 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Školski jesi razmišljao o zatvaranju brava bar na zadnjim vratima?:icon_question: Meni bi to bilo lijepo...

Naš kladuški BLEKI(Blacky):cool:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

necu to dirati..mislim dzaba komplicirati stvari..a ima uvjek nesto prije toga :icon_biggrin:
al evoo jos malo ovaj still..pa cu ondaa kao sto sam gore naveo 90% istiii..sve crno...samoo nedaj boze kakvog belaja i problema pa da....
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

uradi ovu crvenu crtu na maski kao sto je na ovoj gore slici sto si postavio
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Ma polako, sredice se

a LED crne stopke i crne Angel eyes sa bijelim krugovima ako budes trazio javi se

ima toga kod nas

Pozz
 
Početnik
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

odlican je paskonja, kako da ja ovdje jos nisam ubacio komentar....
crvena crta je ;) samo naprijed,fkt i ja mislio da si tatin sin...svaka cast,druze
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Oggy je napisao(la):
odlican je paskonja, kako da ja ovdje jos nisam ubacio komentar....
crvena crta je ;) samo naprijed,fkt i ja mislio da si tatin sin...svaka cast,druze

da sam tatin sin passat bi sad bio sreden do krajaa,sve moguce i po mom stilu..al ovakoo:icon_sad:
mislim zadovoljan sam ja dobar je..nije los i ovako..
Tesko je to,ovo sve sto sam uzeo je radila kladionica,moj nogomet(plata) i dijelovi sto su ostali tj dvoje felgi za ove itd..kontate? a sad evo zavrsio skolu,bice nesto i od posla pa ce se moci polako jedno po jednoo...
 
Početnik
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

isti sam ti...a lijepo izgleda i sad, a i nije cejf kad sve odmah odradis...a i poslije ce ti biti drazi dosta...
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

ma samo ti stari radi polako,doci ce sve na svoje.....kao sto neko rece bice drazi kad ulozis vise vremena i truda za nesto sto bi postigao...passat je i ovako OK....
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Evo ja ti poklonim ovakve tablice, ako na ovom crno i dosta ti od mene :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top