Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Uzmes crne angel eyes farove da nisu nakiceni, isto tako i stopove neke crne, xenon nadjes adapter i to je to. U Tuzli imaju dva passata te tipe tamne boje, obojica crne farove, bad look, i samo im xenon vidis i nista vise, a izgleda super ;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

drug kad dodjem kuci zaljepit cemo te tablice,bice puno ljepse;)
a sto se tice stopova i farova,vjeruj mi da je orginal najbolje.crvene stope se perfektno slazu uz crnu boju auta,a farove bi ja iznutra ofarbo u crno,naravno onaj dio koji se moze,jedino duga svjetla se ostave.
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Farove iznutra u crno ofarbaj , jer nijedni aftermarket farovi nece svijetliti kao origigi a stopke bi bilo fino da nadjesh neke kristalne bez dioda :icon_biggrin:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

DiAbLo je napisao(la):
Farove iznutra u crno ofarbaj , jer nijedni aftermarket farovi nece svijetliti kao origigi a stopke bi bilo fino da nadjesh neke kristalne bez dioda :icon_biggrin:

ja jos nisam vidio,ove farove za passat da su unutra ofarbani..ima li tko sliku? mada sumnjam :) ili nek mi neko odradi to na PC
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Passat ti je extra, svaka čast...
Evo ja sam ovu sliku nedvno vidio kako su u mondea ofarbani farovi u mat crnu...slicno bi trebalo izgledati u passata, možda čak i bolje...
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Napokon i Folije..

Evo samo da javim da se folije rade na autu..Vec jedni 4h..
Slike sljede kasnije...A mozda tek i sutra..Jer nesto nemam bas vremena..
Jedva cekam da vidim kako ce ispasti...

pozzz;)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Napokon i Folije..

:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
mondeo je beton
a et,ni pasonja nije los:D
da vidimo kakav je zamrcen:D
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Napokon i Folije..

jojjj jojj..slikao jesam..al ostao fotoaparat kod cure..sutra navecer slike..jer imam svadbu sutra cjeli dan..:D
a sta reci na folije lijepo je sjelo...ja zadovoljan..malo zadnja sajba..hmmm...al jbg kad se morala podjeliti..izvana se nedvidi i ne primjeti nis...al iznutra sasvim malo..izgleda da cemo je morati ponovo...
Folije su iz solidne..Sa strane su fenomenalno uradene..Cura kad je pogledala sa jedne strane..Kaze ona menii...Kako Ernad da nisi sa druge stavio folije:D nisi ba seljak:DFolije nisu pijacarske a ni ove llumarove..Jbg kriza uhvatila..Nisam mogao do Baste da dodem..Da sredimo to kako treba..al vazno je da se ne grebu i da se po noci fenomenalno vidi...;)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Napokon i Folije..

Slike cekamo drug..do tad nista necu da kom...drago mi je da si i to odradio...:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top