Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Napokon i Folije..

mirzaa3 je napisao(la):
Slike cekamo drug..do tad nista necu da kom...drago mi je da si i to odradio...:D

meni jos vise:D
a sad ima jedna nova..ja mislio prednje i nije ovaj htio..kaze sad vracaju zbog folija sa tehnickog..imaju kamere i nemozes nikako proci...
i ja odustao.. al meni nikad to sa prednjima nije ok..zbog policije..da se zajebavam uvjek..a sto je auto vise zamracit meta si policije..
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Napokon i Folije..

black_devil je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Slike cekamo drug..do tad nista necu da kom...drago mi je da si i to odradio...:D

meni jos vise:D
a sad ima jedna nova..ja mislio prednje i nije ovaj htio..kaze sad vracaju zbog folija sa tehnickog..imaju kamere i nemozes nikako proci...
i ja odustao.. al meni nikad to sa prednjima nije ok..zbog policije..da se zajebavam uvjek..a sto je auto vise zamracit meta si policije..

Samo si zadnja stakla i zadnju sajbu ???
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Napokon i Folije..

Evo stigle i folije na red..Prije 3 dana su postavljene al nisam imao vremena da postavim slike..Ja i drug radili,folija iz Njemacke..Nisam ni zapamtio naziva..Al sam zadovoljan,dobra vidljivost po noci sto mi je najbitnije..I tako da evo sad postavim par slika..Nisu neke,jer je i auto prljavo... al sta ces :)

Evo slike:









Pozzz!!!
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike..

Ja zadovoljan ..hehehe...super su folije a i koliko vidim dobro ste to odradili..;))

samo razmisli i o prednjim staklima..
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike..

ma daj uradi i prednja
nemoj ovako na pola sareniti


ja samo cekam kad cu otjerati i prednju sajbu da uradim :) :D
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike..

mirzaa3 je napisao(la):
Ja zadovoljan ..hehehe...super su folije a i koliko vidim dobro ste to odradili..;))

samo razmisli i o prednjim staklima..

razmislit cu..ma jaran se bavi sa tim..i dobro je odradio..clan ovog foruma..Edis je nickname mislim:)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike..

black_devil je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Ja zadovoljan ..hehehe...super su folije a i koliko vidim dobro ste to odradili..;))

samo razmisli i o prednjim staklima..

razmislit cu..ma jaran se bavi sa tim..i dobro je odradio..clan ovog foruma..Edis je nickname mislim:)

aha...super je ispalo..a ovako isto da imas pola auta hehe...uradi sve..i nek bude bas black devil bro..ha ja
 
Legend
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike..

ernade druze,super izgleda......odkako si pricao da bi folije volio,e neka si ih vec jednom stavio,samo fino dalje ;)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike..

extra izgleda,smo jos naprijed
extra se vidi iznutra;)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike..

Fino je ispalo koliko se moze vidjeti sa slika ali obavezno i prednja 2 stakla uraditi :icon_biggrin:
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike..

DiAbLo je napisao(la):
Fino je ispalo koliko se moze vidjeti sa slika ali obavezno i prednja 2 stakla uraditi :icon_biggrin:

Malo nam je zadnja ispala slabije..Al cim dode nova folija skinut cemo i staviti ponovo..i tad mozda padnu i prednja stakla :)
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša_3.7-2009..Folije--Slike str.5..

odlicno je ispalo, pravo dobro izgleda, ali bez prednjih stakala mi nekako nije potpuno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top