Passat_Black_Devil_Gotovo...

Passat_Black_Devil_Gotovo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

highline ako se ne varam... nema tu sta puno govorit ;) a ovo sto si ti uradio je super... svaka cast sretno dalje i cuvaj ga :D ;) ;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Sljedece na redu je,srdjan i basta:D
tj.. folije i chip tuning...
A Eno cuvam ja tooo,bas i ne vilenim sa njim po nasim cestama steta je,ovo je auto za lijepu voznju uz muziku...i kroz grad u drugu brzinnu ubaci i lag:Danin
 
Član
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

Samo kuku skidaj pod hitno vidio sam u subotu u kladusi ,to moras prvo skinuti haha
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

uco_opc je napisao(la):
Samo kuku skidaj pod hitno vidio sam u subotu u kladusi ,to moras prvo skinuti haha

ma jebat je volio bi naci kljuc za nju da je skinem..alll jbg sad treba dok stari ne uzme kombi za rad..prikolica ide nekad na njegaa...i zato me jebee..a da netreba davno bi ona islaal stavit cu ovo na nju




a otkud ti u Kladusi???Gdje si me vidioo??
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

bijeli audi iz bihaca.....:123: tricu vidio uzivo...prefina,a pasat je ok samo kao da mu nesto nedostaje ali ja neznam sta:icon_question: mozda malo osvjeziti unutrasnjost (previse crno)........ostalo ;)
 
RE: Passat_Black_Devil_V.Kladuša

ma odlican passat, kad legnu chip i folije, ima da bude najbolji passat, samo ga cuvaj i izbjegavaj rupe!!! a Abdulmalikovog golfa sam vidio za prvi maj u Buzimu, ali kako je brzo proletio samo sam uspio vidjeti da je neka dobra bijela trica, kasnije sam skonto da je to on:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top