Passat 5+ vs. Peugeot 407

Passat 5+ vs. Peugeot 407

Član
Ode tema u pick... materinu :D

Obzirom da je meni opelov znak na avataru sad bih ti ja trebao preporuciti vektru c il signuma jer to tako funkcionise ovdje.
kupi ispravno auto, zela ti je nabacio link pravo dobre tojote, mislim da nije losa kupovina. A i ja supljiciram kad ces opet uzeti passata

Apsolutno, ova Toyota mi je vrh, nazalost lik nece zamjenu :(.

Kolike su sanse da ce vlasnik vw vozila kao naredno vozilo uzet nesto drugo osim vw-a? Ne znam cemu uopce ova tema kad znamo sta ce biti na kraju.

Apsolutno ne. Postavio sam temu jer me doista interesuje razlika izmedju ta dva auta. Tacno jeste da smo imali Passat 3, sad otac Passat 5, gledamo 5+ ali ovaj 407 nam je jako zanimljiv auto. Tacno je da je i kod mene Passat 6, ali sam totalno operisan od ostalih VW vozila jer imam neku svoju viziju Passata gdje Passat izdvajam potpuno od svih VW vozila (neki moji licni dojmovi nezahvalni za diskusiju). Dodao bih jos Phaetona iz VW o kojem razmisljam o nekoj buducoj kupovini ali opet bi prevagnulo na A8.

Uglavnom, kao sto neki rekose, svako fali ono sto ima i sto mu je u avataru, po svemu sto sam procitao 5+ i 407 je tu negdje po svemu (malo vise negativnih kritika za 407) i nadam se da cu prije svega naci ispravno auto bez nekih ulaganja koje god ono bilo od ova 2 eventualno neko trece (ako nadjem ovu Toyotu u zamjenu).
 
Moj 1.6 e-HDI moze otvorene ispod 4l ali one najmrtvije penzionerske...Inace mu je otvorena oko +5l uz autoput i malo brzu voznju....kombinovana izmedju 5.5-6l. Na primjer ruta Sa-Tz-Sa bude oko 5.7 do 6....zbog Karaule...a gradska ispod 7 ne mOre da ga ebes....
ista prica :)
jedino sto meni ne ide ispod 8 po gradu, al ti vjerovatno imas start-stop ;) :D
 
Član
pezo 1.4 hdi drzi vw mk4 1.9 tdi hehhe.
Inace mk4 1.9 sdi potrosnja 6/7 gradske voznje trosi. Mjereno po cepu.
sto nisi naveo da je u cetvorke sat mana, da treba popravku na oko 200 000 ?
 
Poslednja izmena:
Ode tema u pick... materinu :D



Apsolutno, ova Toyota mi je vrh, nazalost lik nece zamjenu :(.



Apsolutno ne. Postavio sam temu jer me doista interesuje razlika izmedju ta dva auta. Tacno jeste da smo imali Passat 3, sad otac Passat 5, gledamo 5+ ali ovaj 407 nam je jako zanimljiv auto. Tacno je da je i kod mene Passat 6, ali sam totalno operisan od ostalih VW vozila jer imam neku svoju viziju Passata gdje Passat izdvajam potpuno od svih VW vozila (neki moji licni dojmovi nezahvalni za diskusiju). Dodao bih jos Phaetona iz VW o kojem razmisljam o nekoj buducoj kupovini ali opet bi prevagnulo na A8.

Uglavnom, kao sto neki rekose, svako fali ono sto ima i sto mu je u avataru, po svemu sto sam procitao 5+ i 407 je tu negdje po svemu (malo vise negativnih kritika za 407) i nadam se da cu prije svega naci ispravno auto bez nekih ulaganja koje god ono bilo od ova 2 eventualno neko trece (ako nadjem ovu Toyotu u zamjenu).
http://www.olx.ba/artikal/18969263/mazda-6/
http://www.olx.ba/artikal/20671144/honda-accord-7-generacija/
http://www.olx.ba/artikal/3803411/honda-accord/
http://www.olx.ba/artikal/21732466/ford-mondeo-2-0-tdci/
razmotri i ove modele, nemoj da ti montira neko pricu, kako je tesko odrzavat, nema majstora i slicne gluposti ;)
ova prva honda je vrh :)
 
Član
Sve dizeli. Neće se usrećiti sa niti jednim dizelašem starim 10+ godina. Jedino da uzme neki sdi, po mogućnosti bez klime jer je ionako ne može upaliti zbog slabosti motora. Plus na to što se klima ne može ni pokvariti ako je i nema :D

Evo ja danas uradio veliki servis na 525i. Došlo me 60 maraka. Lanac motor, nema remena. Vodena je mjenjana 2007 godine, ko nova. Promjenuo sam samo filter ulja i dosuo 3 litra ulja. Filter zraka sam protresao i obrisao mokrom krpom. Dao majstoru petaka za kave i vozi miško.
 
Ulje i uljni filter za citroen c5 2.2hdi 98kw platio 65km
Za ovog sto pametuje za vw,vozio sam i ja i vw i bmw i sad citroena i ne bi dao c5 za passata nema para
 
Jedan poslovan covjek ima Mercedes E 2011 godiste mislim i Citroena C5, mislim da mu je Citroen 2012...uglavnom noviji je model....

Kaze otisao jednom s Mercedesom u Njemacku i nikad vise....ne moze se ni poredit s Citroenom sto se udobnosti tice...a sad osim udobnosti vjerovatno je sve ostalo na strani Mercedesa...
 
Sve dizeli. Neće se usrećiti sa niti jednim dizelašem starim 10+ godina. Jedino da uzme neki sdi, po mogućnosti bez klime jer je ionako ne može upaliti zbog slabosti motora. Plus na to što se klima ne može ni pokvariti ako je i nema :D

Evo ja danas uradio veliki servis na 525i. Došlo me 60 maraka. Lanac motor, nema remena. Vodena je mjenjana 2007 godine, ko nova. Promjenuo sam samo filter ulja i dosuo 3 litra ulja. Filter zraka sam protresao i obrisao mokrom krpom. Dao majstoru petaka za kave i vozi miško.
KOJI SII TI KRALJ HHAHAHAH
 
Top